SUPERHALO
#1
Stare posty:

Czerwona płyta Superhalo ukazuje się nakładem wydawnictwa Vintage Records.
Data premiery:06.04.2013.
Bogate wydanie CD, limitowana edycja, szmery, bajery.

Nagrano w Studio im. Toma Waitsa w Porażynie w 2012.

[Obrazek: czerwonasuperhaloreal.jpg]



Tu link najnowszego "klipu":


i starszego:




Płytkę w cenie 25zł, koszulki i inne pierdoły można nabyć w:
Superhalo "Czerwona"

lub bezpośrednio u mnie:

wrzos@10g.pl

Zachęcam.

Miłego odbioru.

http://superhalo.bandcamp.com
http://www.facebook.com/SUPERHALO
Odpowiedz
#2
Dobre, trochę mnie wokal nie leży, ale dobre!

Mam nadzieję, że upchnę Was w moim skromnym kwietniowym budżecie! Emotka_2497

P.S.: Szacun za klip do czerwonego - bez grosza przy duszy można zrobić fajny, klimatyczny i zostający w pamięci obrazek. Wink
Odpowiedz
#3
Muli :oburzony:

a teraz posłucham
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
#4
sound basu jest okrutny Big Grin
gratuliren, ciekawe granie!

PS: za QOTSA też nie przepadasz, co? Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#5
myślałem, że LP tzn. że się wydaniem na pcv chwalisz Wink

gratz Smile
Odpowiedz
#6
(03-21-2013, 11:01 PM)Burning napisał(a): sound basu jest okrutny Big Grin
gratuliren, ciekawe granie!

Fajne brzmienie, niezła nuta... Ale wokal cieniutki. Oj cieniutki... Zwłaszcza live boli.
Odpowiedz
#7
Czytałem już wczoraj na fejsie Smile Gratuluje! Jedna z lepiej brzmiących pozycji robionych w Waitsie moim zdaniem. Fajna okładka z podpalonym resorakiem. Live przed Triggerfinger soundowo super. Wokal, nie zgodzę się tak do końca z OMSONem że cieniutki, słychać potencjał... i wymyśla fajne linie.

Jeszcze raz gratz.
Odpowiedz
#8
(03-22-2013, 08:29 AM)citizenkane napisał(a): Wokal, nie zgodzę się tak do końca z OMSONem że cieniutki, słychać potencjał... i wymyśla fajne linie.

Potencjał? Nie oszukujmy się, coś takiego, jak rewelacyjny tembr głosu, to tutaj nie występuje. Warsztatowo jest naprawdę słabo... Dużo nieczystości... Nawet Zapendowskiej nie trzeba Wink

Pisze uczciwie, tak jak to słychać, a nie w złej wierze. Muzycznie Superhalo mi się podoba - IMHO wokal ciągnie w dół resztę...
Odpowiedz
#9
Dzięki za komentarze.
Zakwas: chętnie zagramy w Twojej dziurze
WowR: No, niestety
Burn: tak, lubimy, ale mamy ładniejszego rudego w kapeli
Low: poprawiłem temat, ale mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie też PCVka
Omson: zgadzam się z pierwszą częścią zdania Smile (pierwszego postu)
Odpowiedz
#10
(03-22-2013, 08:37 AM)Wrzos napisał(a): Omson: zgadzam się z pierwszą częścią zdania Smile (pierwszego postu)

Wrzosie, ja trzymam kciuki Emotka_2755 Dla kapeli na dobre wyjdzie, jak wokal podciągnie warsztat. Barwa, tembr - może się podobać lub nie - kwestia gustu - z tym nie dyskutuję. Powodzenia. Emotka_2497
Odpowiedz
#11
(03-22-2013, 08:37 AM)Wrzos napisał(a): Zakwas: chętnie zagramy w Twojej dziurze

To piszcie do Agrafki- ja nie mam mocy sprawczej w organizacji koncertów niestety. Wink
Odpowiedz
#12
Tak czy inaczej, brzmienie jest bardzo fajne, muzycznie też nie nudnie, wokal faktycznie do *ewolucji*, ale całość na duży plus.
No i okładka mi się bardzo podoba, grafiki również.

---

heh zakwas, ja też pomyślałem, że chodzi o budżet MDK w Zwierzu a nie twój osobisty Wink
Odpowiedz
#13
A ja już nic nie rozumiem! :drewniak:
Odpowiedz
#14
Chyba chodzi o to, że Ty napisałeś że zmieścisz ich w swoim skromnym kwietniowym budżecie.
I chodziło Ci zapewne, o budżet na kompakty.

Ja i być może Wrzos zrozumieliśmy, że chodzi o budżet MDK na koncerty - stąd też stwierdzenie Wrzosa o tym, że chętnie zagra 'w twojej dziurze'.

ot co, tak mi się zdaje Wink
Odpowiedz
#15
OK. Przesłuchałem, zazdroszczę Wink!
Już nie tylko okładka kojarzy mi się z Deriglasoffem.
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości