Nagrywanie basu w domu
jeśli chodzi o nieodtwarzanie dźwięku, to może po prostu nie masz wpiętych głośników/słuchawek w wyjście słuchawkowe + nie przełączyłeś w windowsie (bo zakładam, że z windy korzystasz) audio output na m-audio?
co do "dziwnego błędu" w audacity, to przydałoby się zobaczyć screenshota Tongue
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Pokaż zrzuty ekranu tych błędów.
Odpowiedz
(01-19-2021, 06:49 PM)Basstard napisał(a):  dostałem też dostęp do ściągnięcia Pro Toolsa, ale nie mam na niego miejsca na dysku

To może być przyczyną wielu problemów z komputerem w ogóle. Wink
Odpowiedz
(01-21-2021, 08:33 AM)zakwas napisał(a):
(01-19-2021, 06:49 PM)Basstard napisał(a):  dostałem też dostęp do ściągnięcia Pro Toolsa, ale nie mam na niego miejsca na dysku

To może być przyczyną wielu problemów z komputerem w ogóle. Wink

On wymagał 15GB, miałem k. 10. Już zrobiłem miejsce. Zresztą na lapku problem już rozwiązany - okazało się że zwyczajnie nie zrozumiałem instrukcji. Tam trzeba zrobić jakąś koszmarną gimnastykę, a ja oczywiście zrobiłem wszystko źle Big Grin Wystarczyło, że moja Luba usiadła nad tym ze mną i wszystko dało się odkręcić. Niestety - gdy instrukcja jest po angielsku a system (Win10) w polskiej wersji, nawet dobrze znając angielski niekoniecznie przełoży się wszystkie informacje - szczególnie jeśli jest się technofobem i informatycznym analfabetą. Jak ja Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości