Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne)
#31
A jak się gra na basie anglojęzycznie? mrgreen
Odpowiedz
#32
Znaczy wokal anglojęzyczny. Nie dzierżę bluesa po polsku.

W ostateczności mogę grać instrumentalnie fusion Wink
Odpowiedz
#33
Czy ma ktoś w Poznaniu EBS MultiComp, chciałbym wypróbować jak to działa i czy mi się nada ?
Odpowiedz
#34
Szukam nadal kapeli w Poznaniu. Bluesrocka / Klasycznego rocka / Psychodela (lata 60-70)!
Odpowiedz
#35
(05-22-2010, 03:43 PM)herp napisał(a): Szukam nadal kapeli w Poznaniu. Bluesrocka / Klasycznego rocka / Psychodela (lata 60-70)!

Też bym coś pograł w Pozku, tylko niekoniecznie takie klimaty. Gdzie można szukać ogłoszeń oprócz gumtree.pl i rockmetal.pl ?
Odpowiedz
#36
(05-20-2010, 11:53 PM)Bassman:) napisał(a): Czy ma ktoś w Poznaniu EBS MultiComp, chciałbym wypróbować jak to działa i czy mi się nada ?

W Rokendrolu na Podgórnej mieli swego czasu.
Odpowiedz
#37
jakby kapela sludge'owa szukała basisty w Wawie to walic do mnie jak w mur Smile
Eyehategod, Buzzoven, ale też Weedeater, czy Bongzilla
ogólnie 3riffy w tempie 60-80 przez 7minut i niezrozumiałe darcie się oraz przebasowione przestery
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#38
(04-28-2010, 01:01 PM)DEFENCE napisał(a): Tylu tu funkowców i nikt nie chce grać a ambitnym składzie?

Powtarzam:
Miejsce - Katowice i okolice (ostatnie próby były w Sosnowcu)
Muza - http://www.youtube.com/watch?v=LBMClWs-VQE
Wymagania - granie z metronomem, zapał.

Ja się nie piszę, bom za cienki i nie ta muza \m/. Jak ktoś chętny to priv, podam namiary! Nie bójcie się Big Grin


Zapomniałem dodać że nieaktualne.
Odpowiedz
#39
Panowie...

poszukuję w Wawie kanciapy do zagospodarowania na salkę, ok 50m2. Zależy mi na ogrzewanym, najlepiej ogrodzonym i dozorowanym miejscu, parter lub piętro. Mile widziane oferty również od zespołów posiadających salę spełniającą wymagania a chętnych do współdzielenia miejsca również finansowo. Info n PW, GG 6728133 mail: sova998@o2.pl
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
#40
dokładnie jak wyżej
... też szukamy jakiegoś pomieszczenia w Warszawie, może być do wspólnego użytku z inna kapelą.

Emotka_2755

ewentualne info proszę na prv lub krosniewicka@gmail.com
Odpowiedz
#41
Z zespołem poszukujemy w Krakowie jakiejś salki, gdzie moglibyśmy sobie zostawić spokojnie sprzęt i oczywiście grać. Może być jakiś garaż, byle by nie był zbyt mały i wytłumiony, tudzież nic nie stałoby na przeszkodzie, by go dobrze wytłumić.
Kontakt - PW, mail rafau.bass /maupa/ gmail.com
Odpowiedz
#42
Szukam forumisiów z miast
- Sosnowiec
- Tychy
- Nadarzyn
- Teresin
- Grodzisk Mazowiecki
- Jędrzejów
- Chęciny
- Pińczów
- Radomsko
parających się fotografią.

Jest parę złotych do zarobienia. Robota prosta i łatwa, pieniądze nieduże.

Zainteresowanych proszę na priv lub

grubynoiz@gmail.com

lub tel 502 183 956.


Edyta:

Mogą być wasi znajomi z tych miast chcący sobie dorobić.
Odpowiedz
#43
Znajomy gitarzysta z własnym sprzętem i zapałem szuka kapeli weselnej, w której mógłby grać w okolicach Lublina. W razie czego, numer do Niego: 661 334 214
Odpowiedz
#44
Poszukuję kumatego basisty z Torunia, Bydgoszczy lub okolic, który zna dobrze standardy bluesowe ma własny sprzęt i doświadczenie na scenie. więcej info na priv
Odpowiedz
#45
Zespół The Crows z Lublina nadal poszukuje basisty. Tym razem już oficjalnieWink
Ich myspace:
http://www.myspace.com/kruki666

I numer kontaktowy dla zainteresowanych: 791 979 923
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości