Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne)
#46
Szukam kapeli w Poznaniu.
Blues/funk/klasyczny rock
Odpowiedz
#47
Ma ktoś namiary na Solartrona?
Odpowiedz
#48
Widziałam, że na basoooooofce czasem się udziela.
Odpowiedz
#49
@Defence: Dzwoń do nexusa.
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz
#50
dzięki, wstępnie mam innego "magika" który zerknie co nie trybi
Odpowiedz
#51
(06-17-2010, 08:33 AM)DEFENCE napisał(a): dzięki, wstępnie mam innego "magika" który zerknie co nie trybi

jeżeli chodzi o elektronikę to tylko Karzełek z Katowic Smile
http://eluktrick.bandcamp.com
Ibanez Roadstar II RB650 (DiMarzio DP122) + Ampeg V4BH & SVT-CL + Trace Elliot 1048H
Odpowiedz
#52
Karzełka znam, ale nie chce mi się na Piotrowice jechać, mam jakiegoś chłopka na Bogucicach
Odpowiedz
#53
poszukiwany zespol! chetnie ponapierdalam chamskiego (najchetniej cyber) grinda na poludniu!
Odpowiedz
#54
ziomki i ziomalki wroclawskie-mozliwie najtanszego miejsca zamieszkania od polowy lipca poszukuje! wynajme pokoj, podziele pokoj, zagospodaruje piwnice czy strych-cokolwiek ;d kol mi na mail musiek88 at o2.pl, gadu 5430308 lub komurkiem 502246826. pzdr
[Obrazek: 2d0nfkj.jpg]

Maruszczyk Jake 4P Goldfinger / MCB Warrior V > EHX Qtron+ > Boss ODB-3 > GK 700RB mkII > NoisyBox 410 > i tak słabo
Odpowiedz
#55
Narzeczona wynajmie kawalerkę w Stargardzie Smile

Wynajmę kawalerkę na Starówce od 1 sierpnia na dłuższy okres czasu, 26 m.kw. umeblowana, zadbana po kapitalnym remoncie, aneks kuchenny, widna kuchnia, wc i prysznic osobno. Cena 900zł + opłaty ( ew. tv i internet) wyślę zdjęcia: ewelina.fear@wp.pl tel. 517469061
Braderhud of NIE KUPUJ W RIFFIE & Fenderowcy #3
Fender Jaguar
Odpowiedz
#56
Też bym chciał kawalerkę na starówce za 900zł... W warszawie:/
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz
#57
Niestety Tongue

Ale miasto ładniejsze niż Wawa Tongue
Braderhud of NIE KUPUJ W RIFFIE & Fenderowcy #3
Fender Jaguar
Odpowiedz
#58
(06-27-2010, 08:01 AM)jabłecznik napisał(a): Też bym chciał kawalerkę na starówce za 900zł... W warszawie:/
na jesieni zwolni się kawalerka za 1000zł + prąd i gaz.
cicha uliczka na ochocie, bezpośredni autobus na saską kępę Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#59
Poszukiwany perkusista z Warszawy, nie musi być pro! Wystarczy, że będzie grał równo i w miarę powtarzalnie.

Klimaty blues, rock i podobne, głównie klasyki, covery!

Pilnie!
Odpowiedz
#60
@Bur: Ale to nie starówka. Ostatnio widziałem piękne mieszkanie na starówce... 1 600 000 zł... za 65 kwadratów.
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości