Tech21 B-HOOD
#31
przez chwilę się zastanawiałem, gdzie w tym SansAmpie wsadzili poty mrgreen
Odpowiedz
#32
(10-07-2010, 05:12 PM)wahrocker napisał(a): link do strony Tech21: http://www.tech21nyc.com/
sound - http://www.tech21nyc.com/videos/index.html
reviews - http://www.tech21nyc.com/reviews/index.html

lista członków chytry:

wahrocker - 1
asmo - 2

Mam już od długiego czasu PSA-1. IMHO najlepszy zakup jakiego dokonałem na przestrzeni 15 lat (poza paczką G-K 410RBH). Wpinam go w return pętli G-K 1001RB-II (tylko z bi-ampingu korzystam).
Odpowiedz
#33
Rainbow 
A mnie co nikt do listy nie dopisał? Z moim BDDI Prog? Wink
OMG
Odpowiedz
#34
Aaaa...to może i ja się ze swoim VT bass'em dopiszę Wink
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
#35
Posiedziałem wczoraj rano przy psa.1 i powiem wam, że rewelacja.

Poprzednio jak byłem w studiu to przester ukręciliśmy jeden na szybko, teraz miałem czas i do każdego numeru ukręciłem osobny, a w dwóch numerach różne barwy do refrenów/reszty.

Niesamowicie wszechstronna sprawa - osobne gruzinowanie góry/środka/dołu + gain osobny i osobny drive + do tego eq daje tonę możliwości. Zrobiłem od typowego sansampowego skwierczenia w górze, przez wyciągnięcie samego chrapiąco-warcząco-brzęczącego pasma środkowego z fendera po vintageowy, mocno sprasowany sound gdzieś pomiędzy fuzzem a gitarowym leadem do basu granego na pickupie gryfowym. W każdym przypadku zajęło mi to może 2-3 minuty na barwę - loopowałem sobie jakąś frazę i kręciłem włączając i wyłączając czystawy bas i gary.

Jak dla mnie wyjątkowo fajna sprawa, dużo, dużo wszechstronniejsza od RBI (który był obok i brzmiał generalnie jak sansamp zawsze) - na 110% przy następnej sesji będę go używał, ale tym razem już przed piecem. Teraz był to eksperyment i chciałem mieć w razie czego jeszcze normalny sound z ampega, ale już wiem, że się sprawdza - podejrzewam, że przed piecem może być jeszcze ciekawiej.

Kto mi kupi?Wink
Odpowiedz
#36
edit członów
jak ktoś chce się dopisać to niech daje cyne
Odpowiedz
#37
Rainbow 
wahrocker:
Jak oceniasz zestawienie BDDI i VT? Skusił mnie ten pierwszy przez wersję kanałową i DI, jednak teraz i VT ma wersję Deluxe, a zawsze miałem wrażenie, że można na nim fajniejsze drivy ukręcić Emotka_2497
OMG
Odpowiedz
#38
RBI, poprosze Smile
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
#39
(01-13-2011, 05:18 PM)groza napisał(a): Kto mi kupi?Wink

ja ci kupie Wink
Odpowiedz
#40
(01-13-2011, 07:16 PM)Brylant napisał(a): wahrocker:
Jak oceniasz zestawienie BDDI i VT? Skusił mnie ten pierwszy przez wersję kanałową i DI, jednak teraz i VT ma wersję Deluxe, a zawsze miałem wrażenie, że można na nim fajniejsze drivy ukręcić Emotka_2497

oceniam tak że BDDI poszedł do żyda mrgreen

Odpowiedz
#41
Rainbow 
(01-13-2011, 09:43 PM)wahrocker napisał(a):
(01-13-2011, 07:16 PM)Brylant napisał(a): wahrocker:
Jak oceniasz zestawienie BDDI i VT? Skusił mnie ten pierwszy przez wersję kanałową i DI, jednak teraz i VT ma wersję Deluxe, a zawsze miałem wrażenie, że można na nim fajniejsze drivy ukręcić Emotka_2497

oceniam tak że BDDI poszedł do żyda mrgreen

Właśnie doczytałem, że VT Deluxe również ma DI... FFFFFFUUUUUUUU!!!!

EDIT: No cóż Wink Jak odłożę trochę kasy, to najwyżej go wymienię.
OMG
Odpowiedz
#42
nowosc na 2011
[Obrazek: ripper_image.jpg]
http://www.tech21nyc.com/products/effect...ipper.html
Odpowiedz
#43
Rainbow 
To fuzz? Świetnie wygląda Smile Ciekawe jak gada.
OMG
Odpowiedz
#44
(01-13-2011, 10:44 PM)karolnroll napisał(a): nowosc na 2011
[Obrazek: ripper_image.jpg]
http://www.tech21nyc.com/products/effect...ipper.html

[quote]
• LOW is tuned to +22dB boost or -12dB cut @ 120 Hz.
• HIGH is tuned to +30dB boost or -12dB cut @ 2.5 kHz.[\quote]

na co taki duży boost? to nie jest przesada?
[Obrazek: 10cqjrd.jpg]

(04-05-2011, 12:22 PM)Floyd napisał(a): Aj dąt lajk najs songs abałt flałers in jor her
Aj lajk somting lajk...you noł... fak de łorld mrgreen
Odpowiedz
#45
(01-13-2011, 05:18 PM)groza napisał(a): Jak dla mnie wyjątkowo fajna sprawa, dużo, dużo wszechstronniejsza od RBI (który był obok i brzmiał generalnie jak sansamp zawsze) - na 110% przy następnej sesji będę go używał, ale tym razem już przed piecem. Teraz był to eksperyment i chciałem mieć w razie czego jeszcze normalny sound z ampega, ale już wiem, że się sprawdza - podejrzewam, że przed piecem może być jeszcze ciekawiej.

Alfą i omegą nie jestem ale posiadałem lub ogrywałem kilka różnych modeli SansAmpów... Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć 2 rzeczy:

- jakikolwiek SansAmp bez korekcji środka w zastosowaniach z basem to jednak nie to (z wykluczeniem GT2, w którym zmiana symulacji wymusza charakter środka),

- jestem na 90% przekonany, że wszystko co udaje się ukręcić na którymkolwiek (nowym lub starym) SansAmpie - można bez problemu uzyskać na PSA-1. Dlaczego, już się chyba przekonałeś?

Ja w ogóle omijam preamp w główce - lecę bezpośrednio na końcówkę. Sam posłuchaj jak PSA-1 zagada wpięty w return pętli... Smile


[wahrocker] Czy ta lista członkostwa jest jakaś wybiórcza?Wink

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości