Tech21 B-HOOD
#46
nie jest,ale prosiłem o wyrażenie chęci wstąpienia,bo nie wiem czy każdy user Tech21 chce być członkiem tego B-HOODA
także witamy OMSON Wink
Odpowiedz
#47
Rainbow 
(01-13-2011, 10:44 PM)karolnroll napisał(a): nowosc na 2011
[Obrazek: ripper_image.jpg]
http://www.tech21nyc.com/products/effect...ipper.html

Demko. Szczerze, to tak se to brzmi... ale ja nigdy nie byłem fanem fuzzów.

http://www.youtube.com/watch?v=B80nhfguO...re=related
OMG
Odpowiedz
#48
Red Ripper to nie tylko fuzz. Gałką R.I.P. ponoć niezłego syntha można ukręcić.
Odpowiedz
#49
Rainbow 
A ja po dzisiejszych paru godzinach grania stwierdzam, iż może nie rozstanę się ze swoim Sansem aż tak szybko Wink Napierdalał całkiem fajno, może do niego sobie jakąś dopałkę tylko sprawię Smile No i dalej te 3 kanały się przydają.
OMG
Odpowiedz
#50
(01-14-2011, 09:35 PM)wahrocker napisał(a): nie jest,ale prosiłem o wyrażenie chęci wstąpienia,bo nie wiem czy każdy user Tech21 chce być członkiem tego B-HOODA
także witamy OMSON Wink

(01-13-2011, 06:07 PM)wahrocker napisał(a): edit członów
jak ktoś chce się dopisać to niech daje cyne

W sumie też bym się 155 razy zastanowił, czy 'koleś' piszący w temacie B-HOOD Tech21 (że jest posiadaczem tegoż to ustrojstwa) na pewno chce się przyłączyć... Wink

Thx za dodanie! Big Grin
Odpowiedz
#51
mrgreen

Zmacałbym...

[Obrazek: boostchorusbass_image.jpg]

to też...
(brzmi podobno jak Leslie)
[Obrazek: roto.jpg]


http://www.tech21nyc.com/products/effect...sbass.html
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
#52
Siema, mam pytanko
Czy jest jakaś różnica w soundzie między zwykłym Sansampem DI,Sansampem di programanable i wersją rackową???
Miałem kiedyś Diprogramanable niestety zostałem okradziony i wśród zabawek był też Sansamp.

Po 2 latach chce znowu zakupić ten sprzęt tylko nie wiem ku której wersji się tym razem skłonić.
Najbardziej zależy mi żeby ktoś się wypowiedział w różnicy między rackowym a di programanable bo raczej w te będę uderzał.
z góry dzięki
Odpowiedz
#53
BDDI i PBDDI brzmia tak samo (choc nie porownywalem nigdy dwoch obok siebie, sa osoby ktore slysza roznice - powod to cyforowe sterowanie), RBI ma natomiast regulacje srodka no i jest to juz bardziej profesjonalny sprzet - mozliwosc zasilania pradem o wyzszym napieciu moze miec tu znaczenie dla jakosci brzmienia.

Odpowiedz
#54
A mam jeszcze pytanie do RBI czy jest opcja aby footswitch ogarniał kilka presetów??
Że np. mam switcha 2 kanałowego, czy działa to na zasadzie ON/OFF ??
Z gory dzięki
Odpowiedz
#55
(02-03-2011, 03:12 PM)d3miurg napisał(a): A mam jeszcze pytanie do RBI czy jest opcja aby footswitch ogarniał kilka presetów??

z tego co wyczytalem w instrukcji to nie, footswitchem mozna wylaczyc preamp. Nie wydaje mi sie zeby sie dalo ;P

Poza tym jest to preamp dzialajacy w pelni analogowo- nie wiem na jakiej zasadzie mialo by to dzialac. Galki by sie same przekrecaly?

Poza tym gydy byla taka funkcja bylby gdzies na preampie przycisk od tego, nie sadze zeby robili ja tylko pod footswitch
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
#56
np. na takiej samej zasadzie jak w programowlanym bass driverze, galki sie tam nie przekrecaja.

aczkolwiek RBI nie ma tej funkcji, footswitch dziala jak on/off badz jeszcze moze sluzyc jako przelacznik pomiedzy dwoma RBI
Odpowiedz
#57
(02-03-2011, 04:29 PM)paka napisał(a): np. na takiej samej zasadzie jak w programowlanym bass driverze, galki sie tam nie przekrecaja.

aczkolwiek RBI nie ma tej funkcji, footswitch dziala jak on/off badz jeszcze moze sluzyc jako przelacznik pomiedzy dwoma RBI

ale one chyba nie sa w pelni analogowe?
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
#58
no nie, sterowanie cyfrowe. moze jest przez to jakas roznica w brzmieniu w porowaniu z pierwsza wersja BDDI, aczkolwiek to roznica bardzo marginalna.
Odpowiedz
#59
No wlasnie, sterowanie CYFROWE. A RBI, z tego co pisza w instrukcji, jest w pelni analogowy (co pisalem w poprzednim poscie). Wiec nie dziala to na takiej samej zasadzie jak w programowalnym bass driverze Smile
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
#60
Nie zapominajmy też o PSA 1/1.1 Big Grin Jak będę miał wolnego grosza trochę, to będę chciał kupić ten kombajn.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości