Dystrybucja Warwick
#1
Witam,

Zapraszam do zadawania wszelkiej maści pytań związanych z oferowanymi przez nas produktami. Reklamacje, pytania techniczne, uwagi i co Wam tylko przyjdzie do głowy. W bliżej niesprecyzowanym czasie, będę również udzielał informacji na temat endorsmentu - założę, w tym celu osobny wątek, tutaj skupmy się na produktach.

Jesteśmy dystrybutorem następujących marek:

Aquila Strings
GHS
Nordstrand
RockTuner
Bartolini
Graphtech
Red Panda
Seymour Duncan
Big Joe Pedals
Grover Accessories
Red Witch
Neunaber
Bigsby
EarthQuaker Devices
JHS Pedals
Rockbag
Dunlop
Carl Martin
Old Blood Noise Endeavors
Hellborg Amplification
Rockboard
ToneBone Pedals
Cleartone Strings
Meris
Hipshot Parts
RockCable
TonePros Parts
Kahler Parts
RockCase
Rock Care Products
DigiTech
KALA Ukulele
Rockett Pedals
Traveler Guitars
DR Strings
Keeley
RockPower
Trem King Parts
Dunlop
MEC
Rockstand
U-Bass
Floyd Rose
Mooer
RockStrap
Warwick
Framus
Morley
RockTron
Xotic
Zapraszam do polubienia polskiego profilu dystrybucji Warwick na facebooku. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami, innowacjami, oraz lepiej rozeznasz się w muzycznym świecie.

https://www.facebook.com/warwickdistributionPL



Odpowiedz
#2
czy macie dostępny pickup seymur, zamiennik do Fender mustang bass?
Odpowiedz
#3
Niestety, nie widzę go nawet w ich custom shopie. Ale napisaliśmy jeszcze wiadomość do Seymour Duncana, dam znać kiedy się odezwą. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Dla ułatwienia:
http://www.seymourduncan.com/products/du.../mstgbass/
Odpowiedz
#5
O, macie też kilka dobrych rzeczy, np. Bartki.

Dlatego też będę miał pytanko: czy bywa u Was MV52CBJD (taki, jak tu: http://www.bestbassgear.com/bartolini-mv...ickups.htm )? A jeśli bywa, to wiela taka przyjemność? Pytanie zresztą nie na teraz-zaraz-natychmiast-już, ale prawie na pewno w niedalekiej przyszłości będę chciał.
Odpowiedz
#6
Ja mam pytanie: Na jaki okres przewidujecie trwałość droższych (>200zł) RockBagów ?
Odpowiedz
#7
Ja nosiłem z 5 lat takiego RockBaga droższego (masywne szelki ze skóry eko, na karabinczykach). W trakcie eksploatacji trochę naderwałem boczny uchwyt i zamek przetarł się lekko w jednym miejscu. Generalnie cały czas spisywał się znakomicie i razem z nim sprzedałem jazz basa. Nie miałem lepszego pokrowca na instrument (wolałem w nim nawet nosić Musicmana USA zamiast w oryginalnym kejsie z ABS-u).
Odpowiedz
#8
(10-15-2013, 11:02 AM)OMSON napisał(a): Ja nosiłem z 5 lat takiego RockBaga droższego (masywne szelki ze skóry eko, na karabinczykach). W trakcie eksploatacji trochę naderwałem boczny uchwyt i zamek przetarł się lekko w jednym miejscu. Generalnie cały czas spisywał się znakomicie i razem z nim sprzedałem jazz basa. Nie miałem lepszego pokrowca na instrument (wolałem w nim nawet nosić Musicmana USA zamiast w oryginalnym kejsie z ABS-u).

No to mój po 2 latach wygląda już fatalnie i wszędzie się pruje i przeciera.
Odpowiedz
#9
@abc123 - Sprawdzałem, czy mają go na stanie i napisałem jak obecnie sprawa wygląda.

@basstard - Tak mamy ten model. Co do ceny.. ja mogę Ci podać tylko sugerowaną cenę detaliczną, praktyka jest taka, że sklepy, które kupują pickupy bezpośrednio od nas srzedają je dużo poniżej tej ceny, choć to zależy też od produktu. Sugerowany detal 909,00 PLN, zadzwoń do dowolnego sklepu który z nami współpracuje, jestem pewien, że dstaniesz dużo lepszą cenę.

@OMSON, motyx - oczywiście wszytko zależy od tego w jakich warunkach futerał jest eksploatowany. Mój futerał Warwicka (a la Rockbag - bardzo stary model, wygląda identycznie ale nie nazywał się jeszcze Rockbag) ma już 9 lat i jedyne co się z nim stało - zaczęła pękać gumowa obwódka, ale tylko zewnętrznie, wnętrze futerału nadal jest szczelne. Jeśli uda mi się uzyskać więcej informacji niezwłocznie dam znać.

Odpowiedz
#10
(10-15-2013, 04:22 PM)WarwickPL napisał(a): @abc123 - Sprawdzałem, czy mają go na stanie i napisałem jak obecnie sprawa wygląda.

ok, czekam zatem na info
Odpowiedz
#11
Uaaa, drogo. Chyba trzeba będzie przemyśleć zmianę opcji.
Odpowiedz
#12
@basstard, nie bój się tej ceny, po prostu zadzwoń do sklepu Smile

@abc123 - Seymour Duncan Custom Shop, może zbudować dla Ciebie taki pickup. Sugerowana cena detaliczna: 1196,03 PLN, ale jak wyżej - zapytaj się w sklepie który z nami współpracuje, za ile Ci sprzedadzą.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
1196 pln? Serio?

To chyba jakies przykre nieporozumienie, za tyle moge kupic całego squiera mustanga, wyjąc ten pickup i wyrzucić resztę gitary.

Ten pickup kosztuje w granicach 35$

http://www.guitarpartsresource.com/bass_...ustang.htm

Ja nie chce żeby mi go budował custom shop ze złota, chce kupic zwykły stockowy pickup.
Odpowiedz
#14
Żadna pomylka. Przede wszystkim, musisz się zdecydować, czy chcesz oryginalny pickup, czy koreańska kopie..

Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
(10-16-2013, 09:13 AM)abc123 napisał(a): 1196 pln? Serio?

To chyba jakies przykre nieporozumienie, za tyle moge kupic całego squiera mustanga, wyjąc ten pickup i wyrzucić resztę gitary.

Ten pickup kosztuje w granicach 35$

http://www.guitarpartsresource.com/bass_...ustang.htm

Ja nie chce żeby mi go budował custom shop ze złota, chce kupic zwykły stockowy pickup.
To istotnie przykre nieporozumienie bo zdawało się że zapytujesz o pickup marki Seymour Duncan a nie Duncan Designed.
Na stronie Seymour Duncan nie figuruje taki pickup w ofercie, więc w grę wchodzi jedynie Custom Shop i cena jest jak najbardziej zrozumiała.
Nie wiem jak bardzo marka Duncan Designed jest powiązana z Seymour Duncan, ale skoro je mylisz to znaczy że marketingowy chłyt działa.
Dla ułatwienia:
Squier by Fender
Select by EMG
Epiphone by Gibson
RockBass by Warwick
Adiods
PLIMA
Europejski standard.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości