Interfejsy audio, ASIO etc
#91
(08-25-2014, 11:48 AM)Login napisał(a):
(08-25-2014, 11:27 AM)silent-scream napisał(a): no i sie okazało.
problemem było asio4all. po wywaleniu tego w pizdu i zainstalowaniu odpowiednich sterowników interfejsy działają jak sam LPS przykazał.

pozdro

a.

Oba? chytry

oba trzy!

a.
[Obrazek: sss6.jpg]
Odpowiedz
#92
A co Ci pisałem na fejsie o drajwerach? Tongue Wiedziałem że tak będzie Smile
Odpowiedz
#93
(08-25-2014, 11:50 AM)silent-scream napisał(a):
(08-25-2014, 11:48 AM)Login napisał(a):
(08-25-2014, 11:27 AM)silent-scream napisał(a): no i sie okazało.
problemem było asio4all. po wywaleniu tego w pizdu i zainstalowaniu odpowiednich sterowników interfejsy działają jak sam LPS przykazał.

pozdro

a.

Oba? chytry

oba trzy!

a.

Czyli jednak E-MU? Wink
Odpowiedz
#94

(08-25-2014, 12:09 PM)mazdah napisał(a): A co Ci pisałem na fejsie o drajwerach? Tongue Wiedziałem że tak będzie Smile

posluchalem madrzejszego i sie udalo Smile


(08-25-2014, 12:13 PM)Login napisał(a):
(08-25-2014, 11:50 AM)silent-scream napisał(a):
(08-25-2014, 11:48 AM)Login napisał(a):
(08-25-2014, 11:27 AM)silent-scream napisał(a): no i sie okazało.
problemem było asio4all. po wywaleniu tego w pizdu i zainstalowaniu odpowiednich sterowników interfejsy działają jak sam LPS przykazał.

pozdro

a.

Oba? chytry

oba trzy!

a.

Czyli jednak E-MU? Wink

emu tak! jest najlepszy!
ale B ma fątą i zostaje bo nie daj LPS zechce nagrac jakies cos pojemnikiem i co bedzie?

pozdro

a.

[Obrazek: sss6.jpg]
Odpowiedz
#95
(08-23-2014, 05:23 AM)silent-scream napisał(a): ASIO mnie zabije. albo ja zabije ASIO.

czy da sie zrobic tak, żebym nie musiał wyłączać reapera i restartować przeglądarki aby posłuchać youtube, winampa, albo itunes?
podobno z asio4all się nie da. są jakies inne ASIO z którymi ta operacja jest możliwa?

powyższy problem dotyczy dwóch interface'ów. emu 0202 oraz behringer um2.
w line6 ux1 jakoś wszystko powyższe działa zajebiście (moge odtwarzać reaper, winamp i youtube równocześnie) tylko nie wiem jak zrobić aby słyszeć dźwięk grany (nagrywa sie spoko, ale nie słyszę w czasie rzeczywistym co gram).

Chcę kupić sobie tani, wygodny i nieproblematyczny interfejs do nagrywania basu. Wybrałem sobie najtańszy, jaki znalazłem, tj. Behringer UM2, ale sprzedawca w sklepie odradzał mi go ze względu właśnie na sterowniki, polecając jednocześnie (oczywiście droższy) Behringer UMC202. Ceny to 200 i 400zł.

Doświadczenie już niejednokrotnie nauczyło mnie, że gdybym dorzucił kilka groszy do wyższej jakości tego, co wybierałem kierując się niższą ceną, to miałbym święty spokój - używałbym sobie i nie narzekał. Nie wiem jednak czy w tym przypadku różnica faktycznie jest tak duża, że warta jest dorzucenia 100% ceny?

Interfejsu potrzebuję jedynie do nagrywek w domu. I to nie w jakości studyjnej, a raczej jako formę archiwizacji oraz do rozsyłania po członkach zespołu tego, co dogrywam do numerów. Zależałoby mi więc na tym, żeby faktycznie móc odtwarzać dźwięk z kilku programów.

Czy Behringer UMC202 załatwi mi sprawę?
Odpowiedz
#96
(09-22-2022, 01:19 PM)Gregoryy napisał(a): (...)
Czy Behringer UMC202 załatwi mi sprawę?

Załatwi. U mnie zero problemów.
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości