Słuchawki
#31
jakie słuchawki do mp3 ? a konkretnie do Creative MuVo T100 (odkupiłem od kumpla za 20zł Cool )
mają być takie że jak je wsadzę do ucha to nie muszę robić głośno żeby nic nie słyszeć dookoła, tylko samą muzykę Tongue to się chyba dokanałowe nazywają ta ?
wygodne, fajne i żeby mnie kasowo mocno nie zżarły Smile
Odpowiedz
#32
tak, dokanalowe, najtaniej chyba jakies koss the plug albo koss spark wyjda, sa ok. ew creative ep-630 (sam mam, chwale, ale imo ciut przebasowione, uwazaj na podroby na allegro bo jest ich pelno), jezeli chcesz dac jakies 80zl to juz sennheisery jakies dostaniesz ale nie wiem jak z jakoscia
Odpowiedz
#33
(09-22-2010, 09:15 PM)Viking napisał(a): jakie słuchawki do mp3 ? a konkretnie do Creative MuVo T100 (odkupiłem od kumpla za 20zł Cool )
mają być takie że jak je wsadzę do ucha to nie muszę robić głośno żeby nic nie słyszeć dookoła, tylko samą muzykę Tongue to się chyba dokanałowe nazywają ta ?
wygodne, fajne i żeby mnie kasowo mocno nie zżarły Smile

Kup takie za 30. I tak sie zepsuja po 2 miesiacach.
Odpowiedz
#34
(09-22-2010, 10:04 PM)sero napisał(a):
(09-22-2010, 09:15 PM)Viking napisał(a): jakie słuchawki do mp3 ? a konkretnie do Creative MuVo T100 (odkupiłem od kumpla za 20zł Cool )
mają być takie że jak je wsadzę do ucha to nie muszę robić głośno żeby nic nie słyszeć dookoła, tylko samą muzykę Tongue to się chyba dokanałowe nazywają ta ?
wygodne, fajne i żeby mnie kasowo mocno nie zżarły Smile

Kup takie za 30. I tak sie zepsuja po 2 miesiacach.

wole żeby się popsuły po 2 latach
Odpowiedz
#35
(09-22-2010, 10:06 PM)Viking napisał(a):
(09-22-2010, 10:04 PM)sero napisał(a):
(09-22-2010, 09:15 PM)Viking napisał(a): jakie słuchawki do mp3 ? a konkretnie do Creative MuVo T100 (odkupiłem od kumpla za 20zł Cool )
mają być takie że jak je wsadzę do ucha to nie muszę robić głośno żeby nic nie słyszeć dookoła, tylko samą muzykę Tongue to się chyba dokanałowe nazywają ta ?
wygodne, fajne i żeby mnie kasowo mocno nie zżarły Smile

Kup takie za 30. I tak sie zepsuja po 2 miesiacach.

wole żeby się popsuły po 2 latach

to zwroc uwage na to, zeby kabelki byly jakos dodatkowo chronione zaraz przy sluchawkach.
Odpowiedz
#36
(09-22-2010, 10:10 PM)sero napisał(a):
(09-22-2010, 10:06 PM)Viking napisał(a):
(09-22-2010, 10:04 PM)sero napisał(a):
(09-22-2010, 09:15 PM)Viking napisał(a): jakie słuchawki do mp3 ? a konkretnie do Creative MuVo T100 (odkupiłem od kumpla za 20zł Cool )
mają być takie że jak je wsadzę do ucha to nie muszę robić głośno żeby nic nie słyszeć dookoła, tylko samą muzykę Tongue to się chyba dokanałowe nazywają ta ?
wygodne, fajne i żeby mnie kasowo mocno nie zżarły Smile

Kup takie za 30. I tak sie zepsuja po 2 miesiacach.

wole żeby się popsuły po 2 latach

to zwroc uwage na to, zeby kabelki byly jakos dodatkowo chronione zaraz przy sluchawkach.
chyba ich nie będę ciągał, żuł ani gryzł
mają mi służyć tylko do mp3 której będę używał jak będę jechał gdzieś sobie pociągiem albo autobusem (czyli dosyć rzadko bo i tak wszędzie jeżdżę samochodem, ale jakby się kiedy zdarzyło to chętnie posiedzę sobie parę godzin z mp3 w uszach)
mają być wygodne i dokanałowe
dziękuję że mi odradzasz, jednak ja dalej chcę sobie kupić słuchawki do mp3
Odpowiedz
#37
creative ep-630 trzymaja mi juz dobre 5 lat + iriver t10 tyle samo, noszony zawsze przy pasku, nie wciskaj ich do ciasnych kieszeni i uwazaj w miare na wtyk i bedzie luz (mozesz zabezpieczyc zawczasu tasma izolacyjna)
Odpowiedz
#38
Przez rok czasu miałem takie oto:

http://allegro.pl/akg-k309-brazowe-dousz...84851.html

W Saturnie zapłaciłem za nie 50 zł i były naprawdę zajebiste. Nie wiem czy te z allegro to identyczny model ale wyglądają na pewno tak samo Wink. W każdym bądź razie zamawiam sobie albo te AKG albo http://allegro.pl/creative-sluchawki-ep-...90055.html

Zastanawia mnie tylko czemu tak tanio ?
Odpowiedz
#39
Nie wierzę, że to są oryginały, nawet mimo zapewnień sprzedającego Smile
Odpowiedz
#40
wws, rozrywanie kabla w akg k414 jest chyba charakterystyczne. Ja przerwałem dwa razy, kilkoro znajomych również :/
ale po zmianie kabla śmigają nadal Wink

Odpowiedz
#41
(09-22-2010, 10:08 PM)wws napisał(a): ja bym dopisał w nazwie tematu Creative ep-630 Wink też polecam, przerobiłem kilka sztuk, podróbki (kupione specjalnie, po 5zł kiedyś były) też i każde z nich - proporcjonalnie do ceny - dają radę Smile Oczywiście do słuchania muzyki z mp3

jak chcesz wydać więcej pieniędzy to nie baw się w jakieś denony srenony tylko kup odsłuchowe np. Szury albo AKG


Co do psucia - zależy jak używasz Smile u mnie tylko 2 pary wytrwał więcej niż pół roku, a właściwie to jedna, bo w drugich szarpnąłem za kabel i się rozerwał, a były niezawodne (ale to już mowa o akg 414p, takie "na głowę" bardziej).


W ogóle w temacie słuchawek polecam serdecznie WSZYSTKO od AKG. Miałem niestety tylko jedną parę, ale wiele razy przyszło mi z naprawdę różnych modeli korzystać i żaden nie spowodował krzywej miny Wink

No właśnie. Strasznie podobały mi się brzmieniowo te AKG K414P, ale miałem je prawie dwa lata. Szarpnąłem za kabel i przestała grać jedna słuchawka. Odesłałem do serwisu, naprawili mi, jak to ujęli 'warunkowo, jednorazowo', gdyż było to z mojej winy.
A teraz - wydaje mi się, że o nic nie zawadziłem etc. - jedna słuchawka zaczęła grać zdecydowanie ciszej (ale cośtam z niej słychać).
Nie chce mi się już ich naprawiać drugi raz, poza tym już mam dość tego ich dociskania uszu, myślę nad czymś nowym.

Wpadły mi w oko Sennheisery PX 200 II - też zamknięte, właśnie takie preferuję do mp3 przenośnego.
Miał ktoś kontakt z nimi?

Ewentualnie coś podobnego, jakieś Kossy może (tylko one wyglądają przekoszmarnie :/)

Żadne douszne ani dokanałowe nie wchodzą w rachubę.
Odpowiedz
#42
PX 200 mojego brata porównywałem ze swoimi PX 100. Obaj się zgodziliśmy, że choć grają bardzo podobnie, to PX 100 ciut lepiej (brat ma się za audiofila, ma jakieś marantze Ken Ishiwata signature i podłogowe kolumny b&w w domu). Za to PX 200 są praktyczniejsze na ulicę i w zasadzie wszędzie poza domem.
Odpowiedz
#43
(09-22-2010, 10:08 PM)wws napisał(a): ja bym dopisał w nazwie tematu Creative ep-630 Wink też polecam, przerobiłem kilka sztuk, podróbki (kupione specjalnie, po 5zł kiedyś były) też i każde z nich - proporcjonalnie do ceny - dają radę Smile Oczywiście do słuchania muzyki z mp3

No zajebiste są te słuchawki. jak się na nie przesiadłem ostatnio, to zabiły mnie swoją selektywnością. Musiałem się też odzwyczaić od dołu, ale to dobrze, bo nie podbijają sztucznie. Zajebiście skuteczne - neodym dobrze robi baterii. Ogólnie, dobrze wydane 60 zeta. Smile

No i leciutkie są, że prawie ich nie czuć - też dobrze jak na dokanałówki na ulicę, tylko tłumić by mogły lepiej, ale nie narzekam Tongue
Odpowiedz
#44
*przesadnie i nie do przyjęcia

Wink
Odpowiedz
#45
Może ktoś z Was zamawiał Creative ep-630 z allegro
jest szansa że któreś to oryginał ? (te droższe??)

http://allegro.pl/salon-creative-ep-630-...34475.html ?
http://allegro.pl/okazja-oryginalne-sluc...37941.html ?

szukam słuchawek do mp3, takich do 100zł, i zastanawiam się nad nimi właśnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości