Słuchawki
Czy słuchając spotify da się odczuć różnice między wygrzanymi i niewygrzanymi?
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Pewnie nie, ale nie wszyscy to boty i spotify nie pokrywa całego rynku użytkowników słuchawek. Wink
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
(02-27-2018, 09:20 PM)Drewniak napisał(a): kupilem.
jak teraz je wygrzewac
trzeba? szybko, bo zaraz
skaze je odsluchem bez wygrzewu
luxy 662evo

(02-28-2018, 06:48 AM)bratekr napisał(a): Czy słuchając spotify da się odczuć różnice między wygrzanymi i niewygrzanymi?

Miałem HD-330, mam HD-669, w obydwu przypadkach różnica przed/po była dość spora, szczególnie w dole. Czy Spotify Ci to powie? Nie wiem Wink
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
Po prostu jestem całkowicie casualowym słuchaczem i cały ten temat wygrzewania słuchawek jest jakiś dziwny. Mam stare MDR-200 i jak grały, tak grają fajnie Wink.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
O co chodzi z wygrzewaniem słuchawek?

Odpowiedz
Prosz
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
Słuchawki należy wygrzewać zgodnie z przeznaczeniem.
Np. jeśli zamierzamy słuchać na nich muzyki, to najlepszą metodą będzie wygrzewanie poprzez słuchanie muzyki.
Ale można np. też wygrzewać białym szumem, jeśli ktoś planuje na nich słuchać białego szumu Emotka_2755

Trochę jak z opinią Pilicha o graniu na basie i ściskaniu gumowych przedmiotów.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Myślałem, że jakiś forumiś napisze, że zaprezentuje jakieś ciekawe wnioski itp., tymczasem kliknąłem na pierwszy lepszy link z Google i przeczytałem zdanie, w którym ktoś napisał o wygrzewaniu wtyczki jack. Odpadłem.
Rozumiem, że fakt, że ludzie streamują mp3 i słuchają na słuchawkach, wsadzonych w taki se konwerter w telefonie/laptopie to tam chooj, bo i tak decydującą rolę odgrywa przepuszczenie jakiegoś sygnału przez słuchawki. Zupełnie jak kupowanie kabla zasilającego audiofilski shit za bóg-wie-ile, podczas gdy prąd z elektrowni do domu nie płynie audiofilskim kablem. Tongue

Niemniej jednak wcale się z audiofili nie śmieję - są super źródłem nieprzerwanego strumienia szmalu. Wystarczy na generator częstotliwości nakleić "wygrzewarka do słuchawek" i skasować 2000zł. Biznes życia.

Odpowiedz
No to po chuj te stare basy i kolumny kupować?
To też jak widać biznes życia Wink
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
(03-03-2018, 01:30 PM)Burning napisał(a): Słuchawki należy wygrzewać zgodnie z przeznaczeniem.
Np. jeśli zamierzamy słuchać na nich muzyki, to najlepszą metodą będzie wygrzewanie poprzez słuchanie muzyki.
Ale można np. też wygrzewać białym szumem, jeśli ktoś planuje na nich słuchać białego szumu Emotka_2755

Trochę jak z opinią Pilicha o graniu na basie i ściskaniu gumowych przedmiotów.

This. Nie ma w tym żadnej magii, po prostu po kilku/nastu godzinach grania słuchawki i inne graty audio grają lepiej, tyle.
Warwick->Warwick->Warwick.

[Obrazek: sFxH1j7l.png]
Odpowiedz
Hej,

Szukam słuchawek:

- Bezprzewodowe
- Zamknięte
- Budżet: max. 700 zł


Pomożecie?


Emotka_2755
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Odpowiedz
Bump!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Odpowiedz
Mogę tylko podpowiedzieć, że jak bezprzewodówki to zgodne ze standardem Twojego urządzenia, z którgo będziesz puszczał muzę (aptX dla Apple, LDAC dla Sony...), bo zwykły Bluetooth to ścierwo wystarczające najwyżej do mp3 128kbps.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Panowie gdzie zlecę wykonanie kabla do słuchawek AKG K240 (Jack-mini xlr)?
Odpowiedz
Zamknięte, z tłumieniem hałasu, bluetooth.

Mam do wyboru coś poza Sennheiserem PXC 550 i Bose QC 35 II?

Ew. jaka alternatywa? Pierwszym elementem jaki psuje się w moich słuchawkach jest kabel, więc kminie jakieś bezprzewody, a nie chcę też napierdalać sobie do uszu całą dostępną głośnością, dlatego tłumienie.
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości