Słuchawki
Bezprzewodowe, do 500zl, do ćwiczeń na basie.
Polecicie coś?
Odpowiedz
(12-09-2018, 03:44 PM)jarox200 napisał(a): Bezprzewodowe, do 500zl, do ćwiczeń na basie.
Polecicie coś?

Ktoś?
Odpowiedz
Ja bym chetnie te przetestował Wink
https://www.x-kom.pl/p/442705-sluchawki-...gJAhPD_BwE
Odpowiedz
Panowie, mam sluchawki bezprzewodowe Sony i interface Steinberg UR 12. Czy idzie jakos zeby w czasie rzeczywistym podczas nagrywania lecialo mi to co gram w sluchawkach?
Czy niezbedny jest do tego odbiornik bluetooth prosto w 'phones' Steinberga? ktos mial z tym stycznosc, beda opoznienia? Wujek Google mowi, ze tak.
Odpowiedz
Zawsze będą lagi, softłer może ci kompensować laga do filmu ale nie do żywego grania bo nie ma jak obliczyć opóźnienia między twoim imputem a outputem słuchawek.

Ogólnie ludzie się rzucili ślepo na blutufy (bo apple i moda) nie zastanawiając się nad jakością dźwięku czy lagami właśnie. Niestety, do grania na instrumencie zabawki się nie nadają
Odpowiedz
+100 do tego co napisał Papamiś, bluetooth ma opóźnienia, nawet oglądając youtube na telefonie ze słuchawkami bluetooth da się wyłapać, że dźwiek jest opóźniony. Blutetooth się nadaje do konsumenckiego słuchania muzyki, nic więcej.
Odpowiedz
Krotka pilka, dzieki!
Odpowiedz
Mordeczki, miał ktoś bezpośrednie porównanie pomiędzy słuchawkami Marshalla MKII i MKIII?
Odpowiedz
Pany, potrzebuję słuchawki do biura. Niestety duch startupu ma swoje wady m.in. w postaci gadających ludków z tej samej powierzchni. Potrzebuję słuchawek, które izolują od otoczenia i nie będą wkurwiać innych a jednocześnie nie będą nadmiernie katować słuchu (bo takie dokanałówki to chyba niezbyt zdrowe są?)

P
Odpowiedz
Nie odpowiem na twoje pytanie, ale odniosę się do dokanałowych.Słuchawki mogą degradować słuch jeśli słuchasz muzyki za głośno.
Dokanałowe generalnie najlepiej tłumią hałas z zewnątrz, dzięki temu właśnie na takich słuchawkach będziesz używał najmniejszego natężenia dźwięku.
Gram na monitorach dokanałowych i słucham muzyki w ten sposób od dziesięciu lat i do takich właśnie wniosków doszedłem.

Odpowiedz
Bigos za mało czynników wziąłeś pod uwagę. Ciśnienie akustyczne i rozwój bakterii to główne zagrożenia przy dokanałówkach, nie głośność. Im szczelniejsze słuchawki tym większe ciśnienie na bębenek bo powietrze nie ma dobrego przepływu więc niższy poziom dźwięku niewiele pomoże.

Ja ogólnie nie słucham muzyki w głośnych miejscach bo to trochę bezsens ale najlepsze do tego są słuchawki zamknięte, też nie tak zdrowe jak otwarte czy półotwarte i znacznie łatwiej pod samochód wleźć
Odpowiedz
https://www.google.com/amp/s/gadzetomani...su%3famp=1

Te Bose radzą sobie z lotniskami, myślę że w biurze też ci się sprawdzą :-)
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
Mogę dodać ze swojej strony, że warto takie słuchawki przetestować. Osobiście kupiłem 10 lat temu słuchawki Panasonica, bo gwar uliczny NY był dla mnie przytłaczający i spełniły swoją funkcję. Nie mogę powiedzieć, że jakość dźwięku jest powalająca i daleko im np. do DT-990 PRO, ale mając kilka par słuchawek wszelkiej maści (kilku studyjnych, monitorów kanałowych, konsumenckich z dość wysokiej półki) wybierając się w jakąkolwiek podróż lub mając pracować (nie mam na myśli miksowania, ale edycję tracków już tak) z głośnym tłem, zabieram ze sobą właśnie te.
Odpowiedz
Liczba postów: 1

TO WCALE NIE MARKETING SZEPTANY
Odpowiedz
(02-14-2019, 07:32 AM)Kapral napisał(a): Liczba postów: 1

TO WCALE NIE MARKETING SZEPTANY

Ale długo planował mrgreen
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości