[INDEKS] Jaki sprzęt kupić?
Świetne, mocne, głośne combo.

Odpowiedz
i may be biased, ale uwielbia Peaveya z tamtych lat. I jeszzcezz ten głośnik. miodzio.
Tommi napisał(a): Melanż, laski, kąpiel w kasie
to nie dla mnie, gram na basie
Brylant napisał(a): Jak człowiek dojrzeje, to wie ze poza vol mu nic więcej nie potrzeba Tongue
aktualnie: https://moontoy.bandcamp.com
dawniej: http://muhuisland.bandcamp.com
Odpowiedz
zajebiste piece
Odpowiedz
(08-12-2019, 07:03 PM)Mateusz napisał(a): beyerdynamic dt770
ale 32 ohmowe

Dzieki. Sa zajebiste.
Odpowiedz
Siemanko,

miał ktoś z Was styczność z Fenderem JB seria Longhorn?
Poszukuję aktualnie JB do niskiego przestrojenia. Kolega oferuje wymianę za Nexusa z dopłatą z mojej strony.
https://www.benl.ebay.be/itm/31275264532...1558.l2649


Pytanie 1. Jakieś doświadczenia dot. tego modelu
Pytanie 2. Ile może być warty?
Odpowiedz
(07-27-2010, 11:25 AM)questionmaker napisał(a): pany, jakie kabelki między efektami? na george l's mnie nie stać, pozatym jeden zestaw (10 jack'ów) to dla mnie za mało. Potrzebowałbym czegoś w stylu ww. tzn żeby jacki były skręcane a nie lutowane.

Dokładnie tak jak wyżej. Co polecacie?
Dobre parametry, ale trochę lepsza cena?
Odpowiedz
Panowie, jest ktoś może w posiadaniu Jacka Casady’ego. Jak sprawuje się ta gitara, charakterem można ja przyrównać do którejś bardziej znanej? Przymierzam się bardzo powoli do kupna jakiejś używki.
Odpowiedz
Gdzie się zwrócić celem kupna mostu Badass? Kto tym handluje w najsensowniejszym piniondzu?

Odpowiedz
Facebookowe giełdy się wyczerpały? Tam zawsze ktoś coś ma.
Odpowiedz
Ostatnio dostałem maila, że na bestbassgear rzucili
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
ja mam ew. za 360zł tyle co na thomannie
Odpowiedz
Polecacie kabel zasilający do comba jakiejś konkretnej firmy? Na co zwrócić uwagę?
Kupiłem coś takiego na allegro i nie działa.
[Obrazek: f0b39f864a30bee1f10d26f72a8a]
Odpowiedz
...??? Bartku, serio? Jak masz multimetr to sprawdź czy któraś żyła nie jest przerwana. Jak tak, to podkradnij z kompa/zasilacza/czegokolwiek, te kable są tak powszechne że trzeba otrzeć się o szaleństwo by kupować je za drożej niż kilka zł/szt. To ma dostarczać prąd, nic więcej Big Grin
Odpowiedz
nie słuchaj tego pana, złote wtyki, jak najgrubszy kabel z najlepiej podwójną izolacją, nie dłuższy niż 10cm. Inaczej jakość prądu między gniazdkiem a wzmacniaczem spadnie co poskutkuje mułem w dole i brakiem szklistej górki. A najlepiej zamiast kabla wpiąć uzdatniacz prądu tylko nie kupuj w biedrze tylko audiofilskie bo inaczej to bezsens
Odpowiedz
(12-04-2019, 09:25 PM)MrPapaBear napisał(a): nie słuchaj tego pana, złote wtyki, jak najgrubszy kabel z najlepiej podwójną izolacją, nie dłuższy niż 10cm. Inaczej jakość prądu między gniazdkiem a wzmacniaczem spadnie co poskutkuje mułem w dole i brakiem szklistej górki. A najlepiej zamiast kabla wpiąć uzdatniacz prądu tylko nie kupuj w biedrze tylko audiofilskie bo inaczej to bezsens

Wszystko poniżej tego zabija feeling, tak.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości