reamping-online.com
#16
(09-26-2014, 02:41 PM)przemak napisał(a): Teraz niby peavey tak umie, ale coś nie mogę uruchomić Wink

Się pobawiłem troszkę piwejem (więcej poczytałem instrukcję Wink ), on modeluje, ale gitary, a piece niby też, ale tylko z profili dostarczonych, samemu chyba nie można. Jak ktoś ma i używa tego piweja, to niech skrobnie, czy to w ogóle działa Wink

http://nagrywamy.com/
Squier Precision MiJ SQ '84, Lester Precision, Ibanez Soundgear MiJ '91, Harley Benton PB-20, Fender Bassman SP3100, Carvin R600, TC Electronic BG250, Boss CS2
Odpowiedz
#17
(09-26-2014, 06:57 PM)paluch1986 napisał(a): Zebrać graty w studiu, zrobić porównanie, problem z głowy Wink

CZAS

panie, czas, siedzimy 3 tygodnie zeby nagrac to co mamy, po pare probek chociaz.
Odpowiedz
#18
Nie mówię że już, teraz Big Grin
Odpowiedz
#19
...
[Obrazek: sss6.jpg]
Odpowiedz
#20
czegoś tak idiotycznego i kretyńskiego
z samych założeń jeszcze nie spotkałem...


1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
#21
(09-29-2014, 03:00 PM)Alfik napisał(a): czegoś tak idiotycznego i kretyńskiego
z samych założeń jeszcze nie spotkałem...

Lubię to Wink
Odpowiedz
#22
Doman ma. Na następnych bassturbacjach bedziemy sie bawili Smile
Odpowiedz
#23
(09-29-2014, 03:00 PM)Alfik napisał(a): czegoś tak idiotycznego i kretyńskiego
z samych założeń jeszcze nie spotkałem...

100% zgody!

a) przy profesjonalnych zastosowaniach (jest budżet etc.) kompletny bezsens wirtualnego reampingu przez cyfrowe, zdalne urządzenie jest oczywisty Smile

b) przy demówkach, nagraniach amatorskich, szkicach etc wystarczają nawet darmowe pluginy, nawet te wbudowane w DAW...
Odpowiedz
#24
Witajcie po długiej przerwie! Mimo idiotycznego i kretyńskiego pomysłu o dziwo znalazło się dość duże grono szaleńców którzy używają naszej usługi i podobno byli nawet zadowoleni! Wink Jest to pewnie po części zasługa tego że staramy się na bieżąco ulepszać stronę, tak żeby była jeszcze wygodniejsza w użyciu. Przy okazji dorobiliśmy się nowej nazwy - Amp in Cloud.

Staramy się tworzyć rozwiązanie dla ludzi bez dużego budżetu, dla których brzmienie VST to za mało. Jeśli jesteś taką osobą zdecydowanie powinieneś nas odwiedzić Wink
Krótka prezentacja jak obecnie działa strona: 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości