SWR B-HOOD
Szukam kółek do Goliath III.
Ma ktoś niepotrzebne? Wink
Guyatone 70's Jazz Bass > Squier VM Jazz Bass V > SWR SM900 > SWR Goliath III 4x10 || SWR LA-15
Odpowiedz
(10-19-2016, 11:07 AM)Sebastian-J napisał(a): hmm a 500tk szumi tyż?

Mój SM500 (pre-fender) nie szumi, ale nie wymieniałem w nim trafa (o ile to może mieć znaczenie).
@
Odpowiedz
Komu w Wawie/okolicach najlepiej oddać do naprawy i przeglądu SM900? Smile
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0

Hammond L100 | Leslie 760


'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic

'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30
Odpowiedz
Marcus
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Markus zawalony robotą do połowy, albo nawet końca września.
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
Pytanie do użytkowników SM500

jak ustawiacie efekty typu brud (fuzz, drive) w pętli? nie wiem czy z moją jednostką wszystko ok, wiem że gain na froncie ma wpływ na sygnał w pętli, jak ustawie sobie gain do smaku czyli ok 70%, to sam efekt z pętli robi się cichy i dziwnie brzmi (dokładnie to czuć jak się da 100% wet na blendzie efektów)

lepsze efekty uzyskuję przy mniejszym gainie, kompensując volumem, ale lepiej mi to brzmi przy dużej ilości gaina - staram się (bez efektów) ustawić tak, żeby preamp sporadycznie clippował przy mocnym ataku na najgłośniejszym dźwięku

ogólnie bym był wdzięczny za jakieś tipy / ciekawostki odnośnie tego wzmaka
Odpowiedz
Co zauważyłem:
- w SM900, w pętli z blendem, fajniej mi gadał Wooly Mammoth, czyli dziwny fuzz. Jako że rzadko używam, to przestałem bawić się w pętlę i wszystko dawałek w wejście;
- w ST220 wszystko daję w wejście i nie ma najmniejszego problemu, a czystego sygnału toto ja nie mam z pedalboarda Big Grin.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Cześć,

na stronie FB Lampiaki sewis Leszno jest relacja z serwisu i naprawy SWRa. Warto poczytać, dużo ciekawostek na temat samej serii produktów i samej marki.
Odpowiedz
Chłopy, czy wymieniał ktoś oryginalne głośniki w kombach swr? Mam możliwość kupienia Super Redhead, ale bez głośników, dlatego zastanawiam się czy to gra warta świeczki.

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
(01-31-2021, 03:13 PM)ANTonio napisał(a): Chłopy, czy wymieniał ktoś oryginalne głośniki w kombach swr? Mam możliwość kupienia Super Redhead, ale bez głośników, dlatego zastanawiam się czy to gra warta świeczki.

Emotka_2755

Oryginalnych głośników już nie ma, możesz tylko celować w zamienniki, które powinny zostać dobrane pod budę. Zdaje się można dobrać bardzo podobne Eminence, które są bardzo podobne do tych, które ładowano do Edenów, które były bardzo podobne do Goliathów .... Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości