SWR B-HOOD
#16
Poproszę numerek

[Obrazek: swrc.jpg]
Gram na nerwach.
Odpowiedz
#17

No i jak sebas zapierdala selekta tak jak mówiłem??
lootnick mrbass - red fighter - bs BRB LB 212N - boss gt10b - korg pandora mini - zoom q3 hd - phil jones cable - cordial cables - barczak cases
Odpowiedz
#18
Oj jest, w dodatku banan cały czas z ryja mi nie schodzi. Perkusiście strasznie się podoba nowy sałd, gitarzysta jeszcze nie miał okazji posłuchać. 410RBH była fajna... Ale Goliath jest po prostu zajebisty. Paka idealnie skrojona pod to czego szukałem. Prócz selekty w każdej pozycji jest dodatkowo potężna dynamika. Pięknie tnie powietrze ta paczka. W dodatku jest taka malutka. mrred
Odpowiedz
#19
Miał ktoś do czynienia z headem Mo' Bass? Jak sprawują się efekty? Doprawdy są studyjnej jakości tak jak pisze SWR?Tongue
Odpowiedz
#20
On na tym gra: http://www.myspace.com/kacperpietrzyk możesz do niego napisać i zapytać Smile
Odpowiedz
#21
Jest to dobry wzmak,ma dobrego chorusa,subwave porownywalny z ebsem,super mo'eq i przyzwoite overdrive,bassynth.Ciekawe rzeczy mozna osiagnac uzywajac na raz kilku efektow.Preamp mam ustawiony na godzine dwunasta,tak samo ustawialem wczesniej swr 350.Ja jestem zadowolony,podpinam bass i bez krecenia jest dla mnie O.K,skonczyly sie moje klopoty ze slyszalnoscia na scenie i jest przyzwoicie z przodu.
mayo Patriot+(laboga,korg dtr-2000,dbx 160A)+SWR Mo'BASS+GOLIATH III
Odpowiedz
#22
Dzieki za infro.

Wrzucaj foty swojego stacka. Już Cie dopisuje do listy. Smile
Odpowiedz
#23
[Obrazek: img3406t.jpg]
poprosze o miejsce na liscieEmotka_2497Emotka_2497Emotka_2497
mayo Patriot+(laboga,korg dtr-2000,dbx 160A)+SWR Mo'BASS+GOLIATH III
Odpowiedz
#24
(01-20-2011, 11:18 AM)maciek_lukas napisał(a): Fotka z przed roku, w miedzy czasie sporo doszło i ciut ubyło Wink

[Obrazek: IMG_0743.jpg]

Chyba jeestem aktualnym właścicielem SM900ki Smile

[Obrazek: IMG_7516.JPG]


Proszę o numerek na liście Smile
Odpowiedz
#25
witam
ja równiez p[ragne dolaczyć do B-hood`u SWR

poprzednio miałem

Sm-500
Sm-900
Mo`bass( usa)
Mo`bass(usa)ale z przerobionym trafo
Mini`Mo

i wreszcie swr Mo`bass na 230V oryginalny na europe SmileSmileSmileSmile

na fotce z kolumne szyta na zamowienie ( glosniki celestion tn1230) plus horn (paka 600w ) dlatego te glosniki bo brtzemiowo bardzo zblizone do pas swra ( oczywiscie do 12 calowych )

druga paka jaka mam to Warwick 6x10 na koncerty Smile

mialem wczesniej goliath`y ale sytuacja mnie zmusila na sprzedaz

lecz w tym rocku mam nadzieje ze uzupelnie moj stack


ps. do osób ktore pytaja o jakosc efektów w studio jak i na scenie ( praktycznie brak szumów co pozwala na uzyskanie poprzez DI brzmienia studyjnego ( po ostatnim koncercie Akustyk z doswiadczeniem powiedzial ze jak do tej pory nigdy nie uslyszal poprzez DI tak zajeb.....go brzmienia studyjnej jakosci ze tylko na stole galy na 12ta i wszystko . oczywiscie bardzo milo sluchac takie komplementy ( w studio równiez wszystko ustawione na Mo i na stole galy zero Smile


pozdrawiam i prosze o Numer do Bhood

http://fotorelacje.ayz.pl/foto/20110109-final/118.jpg
http://fotorelacje.ayz.pl/foto/20110109-final/120.jpg
Smile
Odpowiedz
#26
bassq:
Gratuluję masz #12.

Od razu skorzystam że mamy tutaj dwóch panów (rob i bassq) z Mo'Bass'em.
Posiadacie panowie jakieś próbki lub nagrania (najlepiej samego basu) z efektami z Mo'Bass'a? Bardzo ciekawi mnie jak one gadają. Smile

Edyta:
Mo'Bass nie posiada 'mute' podczas używania wyjścia tunera?
Można go sterować komunikatami Midi (z tyłu jest gniazdo), czy tylko tym dedykowanym niebieskim sterownikiem?
Odpowiedz
#27
(01-29-2011, 01:14 PM)Aroniusz napisał(a):
(01-20-2011, 11:18 AM)maciek_lukas napisał(a): Fotka z przed roku, w miedzy czasie sporo doszło i ciut ubyło Wink

[Obrazek: IMG_0743.jpg]

Chyba jeestem aktualnym właścicielem SM900ki Smile

[Obrazek: IMG_7516.JPG]


Proszę o numerek na liście Smile


Oddawaj!!! ;-))))


Odpowiedz
#28
SeBas:
ja używam sterownika,nie próbowałem Midi,próbek nie mam ale postaram się coś nagrać (ale nie obiecuje).Mo'bass nie ma mute,ja używam korga.
mayo Patriot+(laboga,korg dtr-2000,dbx 160A)+SWR Mo'BASS+GOLIATH III
Odpowiedz
#29
ja uzywam tuner przed mobass i wyciszam go sterownikiem z mocontrol zamiast przewodu podlaczanego do bypass w head, uzywam mute w tunerSmileSmile latwo i estetycznie
Smile
Odpowiedz
#30
(02-01-2011, 09:26 AM)maciek_lukas napisał(a):
(01-29-2011, 01:14 PM)Aroniusz napisał(a):
(01-20-2011, 11:18 AM)maciek_lukas napisał(a): Fotka z przed roku, w miedzy czasie sporo doszło i ciut ubyło Wink

[Obrazek: IMG_0743.jpg]

Chyba jeestem aktualnym właścicielem SM900ki Smile

[Obrazek: IMG_7516.JPG]


Proszę o numerek na liście Smile


Oddawaj!!! ;-))))

Nieeeeee, NIGDY!!! Smile fantastyczny jest Smile
Muszę jeszcze pakę do niego dokupić jakąś fantastyczniejszą bo głośniki Sica nie dają rady i zaczyna mnie to mierzić Smile

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości