SWR B-HOOD
#31
Aroniusz: odpowiedź jest jedna -> GOLIATH Wink

bassq: tak właśnie widzę że to jedyna opcja, dla mnie jest to ostateczność. Po prostu wolę z łańcuszka gitara->wzmak usuwać zbędę urządzenia.
Odpowiedz
#32
tak lecz jest jedno ale tzn tunery czy to korg czy behringer fender ito z toru audio sa odlaczane przekaznikiem jak w dobrej klasy sterownikach truebypass wiem bo mialem octaswitch carl martin ( 8 petli efektów) - kiedys mialem manie na punkcie ebs i mialem oprócz phazer wszystkie efekty z kosci ebs i kaczke :0 szkoda ze nie mam zdjecia z duzego pedalboarda chyba gdzies mam malego ) ale nie waze


czyli tuner nie wprowadza ci rzadnych zakłucen i innych swinstw tylko tru sygnal Smile pozdrawia warto te urzadzenia otworzyc i ziobaczyc so w srodku jest i jak podlaczone ja tak mam ze wszystko musze wiedziec nawet techniczne szczegoly taki hobby lub skrzywienie ja to nazywam skrzywienie zawodowe Smile
Smile
Odpowiedz
#33
Zgadza się, jednak nie wiadomo ile taki True ByPass ma w sobie True.
Najważniejsze, ze wiem już na czym stoję. Emotka_2755
Odpowiedz
#34
witam mam pytanie do uzytkownika macieq widzialem na allegro zdjecie jak sprzedawal swr ze posiada w swoim gear malego swr headlite . mam nadzieje ze moglby szczegolowo i rzetelnie opisac jego wady i zalety oraz porownac np do sm-ki
pozdrawiam
Smile
Odpowiedz
#35
Czy LA-15 da rade na jamach/próbach z bluesrockowym składem?
Odpowiedz
#36
miałem i na moich próbach nie dawało rady, ale my dość głośno gramy Emotka_3118
Odpowiedz
#37
Ja też słyszałem, że to jest dość ciche combo.
Mayones Jabba V Classic, Flame CS4, Harley Benton JB75, Langowski Fretless -> TC Electornic BG250 115

www.dbcenter.pl -nowy odświeżony dbcenter.pl już otwarty. Chcesz rabat? To pisz, na pewno dostaniesz !!
www.boogieband.com.pl -  zespół na Twoje wesele Wink

Odpowiedz
#38
mam pytanie do SWR-owców ile było wersji kolumny Golitah III bo maja różne loga i od kiedy zostały produkowane i czy te różne wersje się czymś różnią skutecznością mocą brzmieniem ?
Odpowiedz
#39
gralem ostatnio probe (chalturka) na LA 15 i dalo rade a cicho nie bylo,bebny akustyczne...bylem rozkrecony na 75%,bardzo proste w obsludze,galy na pierwsza i bylo bardzo fajnie.W bluesrockowym skladzie na pewno sobie poradzi.Kumpel kupil dla syna w promocji w thomann za osiemset z groszami,tak ze za ta cene brac bo brzmienie naprawde bardzo dobre...
mayo Patriot+(laboga,korg dtr-2000,dbx 160A)+SWR Mo'BASS+GOLIATH III
Odpowiedz
#40
W końcu przyszedł slina

[Obrazek: sm900-2.jpg]

Teraz tylko paczka jakaś...
Odpowiedz
#41
drebin - pomysl o Aguilarze, odradzam SWR-a paki... a jak nie masz kasy na Aggie to Hartke na alu Wink
Odpowiedz
#42
Myślałem właśnie nad GS410, mam teraz problem bo na dzień dzisiejszy mam paczkę od mańka 2*12 na 4 ohmach i :
Czy to sprzedać i kupić jedną 4*10 na 8 ohm?
Czy dokupić 4*10 na 4 ohmach i jechać na dwa kanały?
Odpowiedz
#43
sprzedaj ta 2x12 i kup jakas 4x10 na 8ohm - wtedy bedziesz mial twardszy dół Wink a mocy niz zabraknie.

ps - gratulejszyn wyboru SWR! Smile
Odpowiedz
#44
W końcu znalazłem jakieś zdjęcie swojego wzmaka.

[Obrazek: 25172539.jpg]

Też poprosze numerek!

Drebin - Szelma dobrze gada, 8ohm nie jest gorsze Wink
Poza tym, sam słyszałeś jak wypadł ten NB przy moim edenie Tongue
- nie mówie, że źle, ale dla mnie muliło za mocno.
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
#45
Powiem wam że nie jest tak źle z tym połączeniem 2*12 + sm900. WoWR jeśli chodzi o mulenie, o którym mówisz to raczej wynikało to z tego że przy tych samych ustawieniach 4*10 nie miała wcale basu a 2*12 grała miodzio i odwrotnie, jak ustawisz dobry bas na 4*10 to wtedy 2*12 muli bo wali samym basem, to kwestia do wyregulowania. Inna kwestia to taka że ja lubię takie tłuste misiowate brzmienieSmile Bardziej wolę grać na przystawce przy gryfie lub na obu a ty wolisz grać na tej przy mostkuSmile Na razie fajnie mi to gra, zresztą posłuchasz jutro na jamie. dr Szelma zastanawiam się cały czas co teraz zrobić? Po prostu muszę trochę pograć na tym zestawie i ocenię czego mi brakSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości