Ashdown Engineering B-HOOD
#46
Anodowe ma być 360 V, macie to na schemacie
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz
#47
Tak dzieki. Doczytal i dopisał mi o 360V.
Odpowiedz
#48
To ile jest tam w końcu? 90 czy 360? A lampa ma żarzenie? Jeśli na lampie nie ma 350V, to zobacz ile jest w zasilaczu.

Marek
Odpowiedz
#49
miało być dużo fajnych fotek, a wyszło jak zwykle Big Grin
[Obrazek: D977qAI.jpg]
[Obrazek: NN9Kn6q.jpg]
[Obrazek: HH2F6B4.jpg]
Odpowiedz
#50
No to head po naprawie - okazało się, że sekcja zasilania lampy padła. Razem z wymianą potencjometru koszt - 70zł więc jestem dość zadowolony Smile
Odpowiedz
#51
(02-21-2015, 02:20 PM)Dex napisał(a): No to head po naprawie - okazało się, że sekcja zasilania lampy padła. Razem z wymianą potencjometru koszt - 70zł więc jestem dość zadowolony Smile
Mam wrażenie, że proponowałem sprawdzenie zasilania lampy Wink
(02-07-2015, 07:56 PM)Markus napisał(a): To ile jest tam w końcu? 90 czy 360? A lampa ma żarzenie? Jeśli na lampie nie ma 350V, to zobacz ile jest w zasilaczu.

Odpowiedz
#52
(02-21-2015, 02:59 PM)Markus napisał(a):
(02-21-2015, 02:20 PM)Dex napisał(a): No to head po naprawie - okazało się, że sekcja zasilania lampy padła. Razem z wymianą potencjometru koszt - 70zł więc jestem dość zadowolony Smile
Mam wrażenie, że proponowałem sprawdzenie zasilania lampy Wink
(02-07-2015, 07:56 PM)Markus napisał(a): To ile jest tam w końcu? 90 czy 360? A lampa ma żarzenie? Jeśli na lampie nie ma 350V, to zobacz ile jest w zasilaczu.

Tak pamiętam i on też sam z siebie wiedział ale dzięki też za pomoc Smile
Odpowiedz
#53
(02-21-2015, 02:59 PM)Markus napisał(a):
(02-21-2015, 02:20 PM)Dex napisał(a): No to head po naprawie - okazało się, że sekcja zasilania lampy padła. Razem z wymianą potencjometru koszt - 70zł więc jestem dość zadowolony Smile
Mam wrażenie, że proponowałem sprawdzenie zasilania lampy Wink
(02-07-2015, 07:56 PM)Markus napisał(a): To ile jest tam w końcu? 90 czy 360? A lampa ma żarzenie? Jeśli na lampie nie ma 350V, to zobacz ile jest w zasilaczu.
Nie Ty jeden Wink
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz
#54
http://ashdownmusic.com/products/1/Bass-...OOTMASTER/

Odpowiedz
#55
Planuje zostać posiadaczem paczki ashdowna ABM 410T i mam pytanie: jak ją oceniacie w porównaniu np. z ampegiem, peaveyem, warwickiem? Chodzi oczywiście o paczki z podobnego pułapu cenowego.
Odpowiedz
#56
(03-04-2015, 01:01 PM)Kwadratowy napisał(a): Planuje zostać posiadaczem paczki ashdowna ABM 410T i mam pytanie: jak ją oceniacie w porównaniu np. z ampegiem, peaveyem, warwickiem? Chodzi oczywiście o paczki z podobnego pułapu cenowego.

bardzo dobrze, poza faktem, ze jesli w gitarze basowej szukasz prawdziwego, ruszajacego trzewiami dolu to w tej kolumnie go nie ma
Odpowiedz
#57
Nie, nie chodzi mi o az tak piekelny dół Wink Obecnie gram na pozyczonym orangeu obc 410 i on gra fajnym środkiem ale właściciel postawił wygurowaną cenę więc szukam zamiennika Wink
Odpowiedz
#58
to bedzie ok
Odpowiedz
#59
Jako ze jest to moj pierwszy post na forum, wypadalo by sie przywitac, a wiec: Czolem koledzy basisci! Wink

A teraz do brzegu: mam okazje zamienic mojego ABM 500 evo2 na Little bastard30. Co o tym sadzicie? warto/ nie warto? ABM jest ze mna ok. rok, urzywam go glownie w domu, dobry head,choc w poruwnaniu do Mesy 400+ktorej uzywam nie w domu, troche zbyt bulowaty. czego spodziewac sie po LB? bedzie chodzic a G&L trib 2k na flatach EB i OBC115
Odpowiedz
#60
(04-30-2015, 01:13 PM)nomad napisał(a): Jako ze jest to moj pierwszy post na forum, wypadalo by sie przywitac, a wiec: Czolem koledzy basisci! Wink

A teraz do brzegu: mam okazje zamienic mojego ABM 500 evo2 na Little bastard30. Co o tym sadzicie? warto/ nie warto? ABM jest ze mna ok. rok, urzywam go glownie w domu, dobry head,choc w poruwnaniu do Mesy 400+ktorej uzywam nie w domu, troche zbyt bulowaty. czego spodziewac sie po LB? bedzie chodzic a G&L trib 2k na flatach EB i OBC115

Jak się nie zamienisz to daj mi znać. Ja chętnie zamienię mojego abm 500 evo2 na tego little bastarda Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości