Zakupy w thomann.de.pl
#16
ichnie w D,czyli dochodzą jeszcze opłaty bankowe
w Millenium to jest jakieś 50zł za przelew zagraniczny i jeszcze jakaś opłata.nie pamiętam
Odpowiedz
#17
Nawet żeby 100 zł miało kosztowac to i tak sie opłaci.
wahrocker
dzięki
Odpowiedz
#18
sprawdź czy Twój bank oferuje przelew europejski

kupując w thomann lub gdzie indziej zawsze wybieram przelew na ichnie zagraniczne konto + w moim banku opcja przelewu europejskiego (SHA to się chyba nazywa)

- koszt 5zł
Odpowiedz
#19
Wydaję mi się, że najtaniej wychodzi użycie Paypala. Sam przelew free, jedynie za przewalutowanie płacisz (kurs przeliczania zawiera w sobie opłate wysokości 2,5%). Ja tak zrobiłem i nie załuje:]
Odpowiedz
#20
Najgorszą opcją jest wplata na konto lub PayPal.
Najlepszą ta najprostsza - platnos kartą platniczą.
-
Odpowiedz
#21
ale najgorszą w sensie, że przelew długo idzie?
Odpowiedz
#22
Gsb , w jakim sensie najgorszą opcją?
Odpowiedz
#23
Wypukła karta płatnicza i tyle, żadnych głupich prowizji Smile
http://eluktrick.bandcamp.com
Ibanez Roadstar II RB650 (DiMarzio DP122) + Ampeg V4BH & SVT-CL + Trace Elliot 1048H
Odpowiedz
#24
5 zł przelew

65 zł przewalutowanie

chuj ...i tak mi sie opłaca Tongue
Odpowiedz
#25
Multibank
Kwota 282 EUR
opłata: 5pln
prowizja : 20pln

....Paka: WARWICK WCA 411 PRO - dotarła w ciągu 2 tygodni ;-)
Polecam
Odpowiedz
#26
A ja polecę opcję "za pobraniem". Kupowałem combo do gitary i efekt, łącznie za zamówienie wyszło jakieś 204 euro z groszami, zapłaciłem kurierowi niecałe 800 złotych (zamawiałem na początku lutego). Wzmacniacz niecały tydzień od zamówienia był już u mnie.
Tradycyjny J-BASS B-HOOD member no. 2
Broda B-hood #11


(03-11-2013, 11:07 PM)Brylant napisał(a): [Bisq_mode=on]
Ale wszystko jest chujowe...
[Bisq_mode=off]
Odpowiedz
#27
potwierdzam, zamówienie na pedała zrobiłem po 17 a po 18 już wysłali do mnie, w sumie szło 4 dni ;-)
Ibanez MC 924-Aphex Punch Factory-Chaos Signal Splitter x2:
Manlay Sound Bass King, Source Audio Lunar Phaser, BOSS BF 2B, BOSS BF-3, EarthQuakerDevices Hummingbird,TC Flashback X4 - Eden WT 600-DMNF 4x10, - KUSTOM GROOVE 115C,
kable Laboga, Roland Juno G, BOSS DR-880, Roland Quad Capture,


Odpowiedz
#28
Też nastepnym razem wezmę pobranie
Mam nadzieję, że to szybko dojdzie do mnie,
Pewnie sam przelew z PL do DE 3 dni idzie...

A dostałem info jeszcze, że Polak pracujący w Thomannie własnie zachorował i żebym pisał do nich tylko po niemiecku lub angielsku bo po naszemu to oni teraz ni kuta nie rozumieją mrgreen

Jak tylko zrobiłem przelew to wysłałem im potwierdzenie, może będzie szybciej.
Odpowiedz
#29
(02-21-2011, 06:33 PM)Floyd napisał(a): Też nastepnym razem wezmę pobranie
Mam nadzieję, że to szybko dojdzie do mnie,
Pewnie sam przelew z PL do DE 3 dni idzie...

A dostałem info jeszcze, że Polak pracujący w Thomannie własnie zachorował i żebym pisał do nich tylko po niemiecku lub angielsku bo po naszemu to oni teraz ni kuta nie rozumieją mrgreen

Jak tylko zrobiłem przelew to wysłałem im potwierdzenie, może będzie szybciej.

Nie będzie. Czekają aż kasa będzie na ich koncie. Możesz to wszystko śledzić na ich stronie jak się zarejestrowałeś.



Odpowiedz
#30
(02-21-2011, 10:30 AM)baton napisał(a): Wypukła karta płatnicza i tyle, żadnych głupich prowizji Smile

Nie tylko wypukła. Każda inna ktora posiada kod CVC (3 cyfry z tyłu) czyli np. zwykla platnicza nie-kredytowa, nie-debetowa karta Inteligo. PRzelicznik mniej wiecej ten sam co kurs sredni na wp.pl

A ktos pytal dlaczego zle przelew? Dlatego, ze prowizja + przewalutowanie.
-
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości