Youtube - Wielcy , mniejsi i całkiem mali :)
No, typowy kawałek fusion muzyka z karierą solową. Wink
Wszystko się zgadza, słuchać się za bardzo nie chce.
Odpowiedz
Kinga oczywiście jest super muzykiem, ale co do kawałka samego w sobie, to zgodzę się z Zakwasem.

no i jeszcze jedna rzecz trochę mnie mierzi, choć niektórzy uznają to za czepialstwo. mianowicie, nigdy nie rozumiałem dlaczego Niemcy, czy Skandynawowie zawsze używają swoich umlautów i innych znaków diakrytycznych, a Polacy zwykle pozwalają się z nich odzierać. to jest Kinga Głyk, a nie „Glyk”, kurde...
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Raz można posłuchać, ale nie przepadam za jazzem który chce być popem.

Jakoś to wyciąganie starych "brzydkich" basówek które niby nie są przeznaczone do solowego grania zaczyna mnie nudzić. 
Ok, fajnie, że nie trzeba mieć Fodery żeby grać szybkie przebiegi.
Najpierw Pendo, teraz Kinga, a zaraz może ktoś wyskoczy z offowym hipsterskim funkiem na violia bassach. Pewnie ktoś już to robi.
Dobra, czepiam się Tongue
Odpowiedz
Trzeba uruchomić stare marudy :Big Grin
Washburn S1000 |MM SR 4 '89| Aria Pro II The Cat Bass| Hohner The Jack | Harley Benton JB | 
Taurus TS-1010
Odpowiedz


Czy cycki dopełniają całości?  mrgreen

Odpowiedz
Oglądałem to cały czas na wdechu, w obawie że którejś z tych lasek nagle wyskoczy kutas mrgreen
Odpowiedz
(11-04-2019, 04:55 PM)Maciejeq napisał(a): Oglądałem to cały czas na wdechu, w obawie że którejś z tych lasek nagle wyskoczy kutas mrgreen

Też tak miałem  mrgreen ale potrafio dziewczyny, potrafio. Widać, że basistka się sporo Parliament-Funkadelic nasłuchała <3
Odpowiedz
Korwin daje rade

Odpowiedz
Bireli i Squierek.

Odpowiedz
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
O kurde, Dominika nie poznałem. mrgreen
Co to za perskusjyjny globus?

Edit: To nie globus, to duża miska.
Odpowiedz
Dude! Huh

Odpowiedz
Ale gra na Greco.
Może od Mateusza?

Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
You should never be comfortable, man. Being comfortable fouled up a lot of musicians.
Miles Davis
Odpowiedz
(11-15-2019, 12:51 PM)zwinny napisał(a):

Ciekawy sound. Zauważyliście, jakie to ma cienkie progi? Dzięki temu w wyższych pozycjach brzmi niemalże fretlessowo.

(11-19-2019, 06:31 AM)bartek86xxx napisał(a): Dude! Huh


Uuuu, srogo. I sound i w ogóle. Bardzo zacnie. No i czarny + klon Heart

(11-27-2019, 04:10 PM)bratekr napisał(a): Ale gra na Greco.
Może od Mateusza?


Może Smile A ja muszę się przyznać, że strasznie mi się ten numer podoba. Natomiast multitasking Zalewskiego to jest jakiś kosmos - ja sam ledwie jestem w stanie iść i oddychać jednocześnie Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości