Marshall - piece basowe
#31
Hm. a jaka byłaby rozsądna cena za 4210 chociaż niech ktoś powie? 800-900 jest ok? Wink
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
#32
Jeśli pograsz i stwierdzisz, że Ci pasuje, to 900zł myślę, że to spoko cenka. Wink W końcu to kawał komba jest, ma 450w. Tongue

Odpowiedz
#33
Z tego, co widać, to nówka kosztuje w jednym sklepie na necie 2,349,- :o To cholerstwo serio tyle nowe kosztuje?
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
#34
Może być, w końcu płacisz za logo.

Odpowiedz
#35
a w jakim sklepie patrzałeś ? sprawdź u maczosa Big Grin
Odpowiedz
#36
Wiem, wiem, że może być "za logo". U Maczosa nie ma Wink Po prostuj interesuje mnie czy okolica 900zł z przesyłką, to dobra cena? No bo w sumie co innego za 800+ chwycę?
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
#37
Z tą mocą? Chyba nic. Wink Cena dobra, ale czy szału nie dostaniesz z tym wzmakiem, to nie wiem.

Odpowiedz
#38
no ale do 800 zł nie znajdzie sie raczej nic ciekawszego
Odpowiedz
#39
Chociaż, żebym wiedział jaka jest rozsądna cena za nówkę.
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
#40

Miał ktoś z Was do czynienia z dla Marshall Compressor Bass ?
Swego czasu wisiał na allegro za 2k.
Odpowiedz
#41
Napiszę do maczosa za ile by sprowadził to ustrojstwo.
Swoją drogą czy ew. zamiana heada Taurusa BL300H na wlasnie combo MB 4210 z dopłatą 400zł z mojej strony jest opłacalne?
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
#42
Jak dla mnie ten head Taurusa dużo lepiej radzi se niż Marshall, bo miałem okazje trochę na nim poplumkać, ale skoro potrzebujesz komba, to Marshall w tej cenie wydaje się dobrym wyjściem.

Odpowiedz
#43
Tak, tylko z chujową paką, to już gorzej - chyba, że upoluję kiegoś Noisy Boxa 410 za 800, jak np. u brodarka.
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
#44
(03-02-2011, 07:14 PM)Ukasz napisał(a): Napiszę do maczosa za ile by sprowadził to ustrojstwo.
Swoją drogą czy ew. zamiana heada Taurusa BL300H na wlasnie combo MB 4210 z dopłatą 400zł z mojej strony jest opłacalne?

Taurus to rewelacyjne wzmaki.
MOIM ZDANIEM, nie warto się bawić w budżetowe Comba. Jest to najczęściej po prostu wywalanie kasy w błoto. Zastanów się, czy masz jakąś możliwość, żeby od kogoś kasę pożyczyć, dozbierać, dołożyć i kup sobie już jakiś konkretny zestaw.
Odpowiedz
#45
Ja ciuplałem na tym headzie ze starą paką Demanu, tą z odpadającym grillem Smile Brzmiało spoko, bardzo spoko.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości