Mixy do oceny
(02-08-2019, 12:39 PM)paluch1986 napisał(a): Nagranie na setkę (wokal osobno), miksowane niedawno, 16 wlotów wykorzystane, kilka kompromisów poszło, ale chętnie posłucham opinii Smile
Gary, 2 gitary, bas i klawisz.



ciężko się słucha przez ten wokal, ciągle przynajmniej ćwierć tonu nad dźwiękiem jest
klawisze mają okropnie nijakie brzmienie, jak standardowe ustawienie "strings" na jakimś parapecie
no ale miks ok *mrgeren*
Może werbel za mało się wybija a blachy nieco za głośno momętami albo coś im na eq zdjąć żeby się tak nie panoszyły
Odpowiedz
Dziękować, kilka rzeczy poprawiłem i (m.in wokal) i wyszło lepiej Emotka_2755

Z innej beczki teraz coś, remiks heya co konkursu nie wygral, zaciągnąłem koleżankę do dogrania wokali, ujdzie? Zdjęcie cokolwiek z domyślnej galerii windowsa, jakąś wizualizację zrobię pewnie później.

 
Odpowiedz
W sumie nie tylko miks, ale i dobór symulacji / próbek bębnów, bo dostałem tylko ślady DI i bęben w MIDI.. sam wolałem "tłuściej", ale chłopaki naciskali na modern/bright sound.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Dopiero po 12 latach robienia przy dźwięku wypuszczam swoje mixy w świat Wink
Dużo grzebania, sporo edycji i proces trwał długo - współpracowałem bezpośrednio z producentem (zdalnie).

A w drodze dwa kolejne i trzeci do zmiksowania.

https://www.youtube.com/watch?v=sF1t8iGnwnM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości