[Backing track Challenge] Basscity Backing Track Challenge 2017
#1
To co, na koniec roku spróbujemy?  mrgreen

Podkład taki, coś więcej akordów, może będzie ciekawe:



Mp3: MPczy




Edit: Uprzedzę z góry, że podkład jest zarejestrowany przez label internetowy CD Baby, więc soundclound może banować nagranie, a youtube będzie wyświetlał reklamy na konto właściciela praw autorskich.
Odpowiedz
#2
Aw fuck yiss

EDIT: O kurde, bdb podkład, bardzo fajnie się do tego gra.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
#3
Dzięki, sam znalazłem mrgreen Sam muszę chwilę posiedzieć przy tym Wink
Odpowiedz
#4
Kocham Cię :*

Biere siem za to!
Odpowiedz
#5
Nile to tu nie grał Wink Po powrocie z grania usiądę.
Odpowiedz
#6
Wstawiłem mp3 w pierwszym poście jakby kto miał problem z dograniem się Wink
Odpowiedz
#7
Dobra, to będę pierwszy  mrgreen Żeby było ciekawiej to się na fretlessie powyżywałem, idealnie nie jest, także liczę na jakieś wskazówki jak lepiej grać na fretlessie Smile 
Odpowiedz
#8
Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

Poza tym ,to nie jest źle. Cytaciki na końcu dobre. Wink
Odpowiedz
#9
Do kiedy termin podsyłania?
Odpowiedz
#10
Biorąc pod uwagę tempo z jakim to ostatnio szło, to do końca roku nawet niech będzie Wink Ew. jak pod koniec listopada już nie będzie chętnych na ten podkład, to wstawię kolejny Wink

Zakwas: Dzięki Big Grin Co do cytacików - to był taki mały test czy ktoś przesłucha do końca mrgreen
Odpowiedz
#11
Podbijam co by nie zginęło, a przy okazji, autor podkładu się zainteresował wydarzeniem i też czeka na nagrania Big Grin

Ps. Jeżeli pojawił się na forum ktoś nowy, po to żeby wziąć udział, to w pierwszym poście jest link do podkładu (youtube i mp3), nagrania wrzucajcie w formie dowolnej: audio czy audio z wideo, obojętne. Samo audio można wrzucić np. na soundcloud.com , ew. można zrobić filmik youtube ze zdjęciem jakimś zamiast obrazu (w razie czego podpowiem na priv).
Odpowiedz
#12
Widziałem komentarze na YT. Fajna sprawa. Smile
Jestem na etapie ćwiczenia. Jak tylko nagram, będę wrzucać i czekać na krytykę! Smile
Odpowiedz
#13
Dobra, jestem głupi czy głuchy, te gitary grają tutaj jakoś obok?
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
#14
Gitary są chujowe Smile
Odpowiedz
#15
No bo myślałem że może sa w jakimś turbo podziale którego nie ogarniam, ale one są ordynarnie obok.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości