[sprzedam] Eden Nemesis 212, Behringer BXR1800H
#1
Siemanko.
Z racji tego ze stoi i się kurzy, i ze nie gram i ze mam ampega do domu mam do sprzedania co następuje:

Paczka Eden Nemesis 212.

Dwie dwunastki, tweeter 1’ i bass reflex, 400W@4Ohm. Gra przyzwoicie, nie muli, jak na swoją klasę cenowojakościową bardzo wporzo.

1800 cebulionów, bo jak ją odkurzę do zdjęć to będzie w stanie nówka. Zagrała sześć koncertów i jakieś 27 prób, a tak to od pięciu lat stoi mi w domu.

Wzmacniacz Behringer BXR1800H

Wstyd mi ze go mam, generator szumu o mocy 180W na 4 Ohm. Jak się mu podłączy paczkę 8 ohm to jest mądry i daje 100W. Dwa kanały, jeden syfiasty drugi przesterowany, korektor graficzny (jakości beznadziejnej), kompresor z jedną gałką który nie mam pojęcia jak działa, oraz magiczna funkcja ULTRABASSSSS, która w jakiś nieznany mi sposób generuje ujemne harmoniczne. Dziwne, ale raz mi się sprawdziło.
A, wentylator jest głośniejszy niż jakiekolwiek inne źródło dźwięku na scenie. albo świecie. Oryginalny footswitch oczywiście mam i jest elementem komplementarnym

Trzy stówki, bo tez wyglada nieźle, i dorzucam profesjonalny kabel kolumnowy Klotza z wtyczkami Neutrika, podobnie jak cała reszta zestawu.


Jak ktoś zabierze to ode mnie w całości to dwa tysie. Szczerze mówiąc bardzo chciałbym żeby tak się stało. Jak najszybciej

Zdjęcia wrzucę jak będę w domu, czyli najszybciej w środę
[Obrazek: XUKeGm.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości