Producent poszukiwany
#1
Chłopaky, nie jest to temat stricte basowy, zdaję sobie sprawę, że powinienem raczej pisać w dzielnicy handlowej, a nie basowej, z tym, że tam raczej niewielu z nas zagląda. Jeśli admin/mod uzna to za odpowiednie, to proszę przenieść temat.

Do rzeczy - szukamy z zespołem producenta, u którego moglibyśmy nagrać 3 utwory. Jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, chcielibyśmy jak najlepiej, za jak najmniej... Wink Gatunkowo to powiedzmy taki nowoczesny pop, elektro, te sprawy. Mamy ponoć w Polsce dość wąskie grono, które ogarnia takie klimaty. Odezwaliśmy się do kilku osób i na chwilę obecną widełki to 3-5k za utwór, dla mnie to jest zbyt drogo. Szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę, że zespół składa się z 3 osób...

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś zdolniachę, który nie ceni się aż tak? Problem polega na tym, że chodzi nam nie tylko o mix i master.
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
#2
https://www.facebook.com/remekzawadzkisounddesign/

Odezwij się do Remka, sprawdź co powie. Klimat raczej jego z tego co piszesz, o cenie niestety nic nie powiem bo nic nie wiem, nie gadam z nim na takie tematy Big Grin
Odpowiedz
#3
bardzo dziękuję!
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
#4
Z Bobrem gadaliście? Czy za mało w temacie siedzi dla Was? Bo ogarnąć, to powinien ogarnąć, sam się kiedyś zdziwiłem przy ambientach. Big Grin
Odpowiedz
#5
Leszek Łuszcz.
Ogarnięty realizator, producent, perkusista i nie tylko.
Ma swoje studio w Tarnowie, ale to nie jest żadna przeszkoda.

https://www.instagram.com/leszek7777777/?hl=pl

W razie potrzeby dysponuję numerem tel.

Odpowiedz
#6
dzięki

@Zakwas - z tego co wiem, on jest realizatorem. my oprócz nagrania śladów potrzebujemy produkcji.
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
#7
Czyli czego konkretnie? To może być bardzo dużo różnych rzeczy...
Odpowiedz
#8
oczekujemy odpowiedniego brzmienia (zgodnego z obecnymi trendami) oraz pomocy przy końcowej aranżacji. jakaś automatyka itp.
ciekawe, że żadna z osób, do których się dotychczasowo odzywaliśmy, nie zadawała takich pytań, tylko od razu wyjeżdżała z ceną. nikt nie chciał szczegółów, na podstawie których można by ustalić cenę. zamiast tego od razu: "biorę 5 za utwór". no ale ja nie znam rynku od tej strony. widzę, że niezła bonanza.
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości