Blue Colander stompboxes
#1
Może znajdzie się tu ktoś kto mnie nie kojarzy, więc spieszę się przedstawić. Jestem Juliusz i buduję efekty. Głównie fuzzy. Zapraszam do Poznania jeśli ktoś ma ochotę je pomacać oraz do śledzenia profili które linkuję pod spodem.  Emotka_2755  


Odświeżyłem niedawno swoją ofertę i mam parę nowych rzeczy - w tym dwie które świetnie sobie z basem radzą, więc pomyślałem o wysłaniu ich wam na testy. Jeśli ktoś ma ochotę pograć, to wpisujcie się na listę. Jeśli ktoś ochoty nie ma - wpisujcie miasta [*], możecie też dodać od siebie komentarz bym wiedział, że się nie podoba. 

Sprawa wygląda tak, że ja wysyłam efekty do pierwszej osoby, ona do kolejnej itd. Bardzo proszę nie trzymać ich dłużej niż dwa tygodnie i jeśli ktoś przewiduje, że nie będzie miał czasu na granie a przychodzi jego kolej, to fajnie byłoby pozamieniać z sąsiadami z kolejki. No i każdy wysyła je dalej na swój koszt.

Te dwa egzemplarze które chcę wam pokazać to Doppel - tłuściutki fuzz i Tremond - distortion na bazie RATa z blendem i fajnymi opcjami (parę osób go tutaj ma, wiec zdradzę że to jest wersja V2, trochę inna od waszej). Jak kogoś temat zainteresuje to można sobie taki efekt kupić, nie bronię - mam ich pod dostatkiem. Sporo info jest na stronach poniżej, a jak się komuś nie chce czytać to pytajcie. Krótka historia jest taka, że są zajebiste - oczywiście nie jest to moja opinia, tylko powtarzam co słyszałem.  Wink

Aktualnie zmagam się z choróbskiem, więc paczkę nadam pewnie po weekendzie. Obiecałem je już mSz, także jeśli się odezwie to pozwolę sobie umieścić go na przedzie listy.



[Obrazek: 72488845_2636904179722510_66838136491752...e=5E85AE39]


https://www.instagram.com/blue.colander.stompboxes/
https://www.facebook.com/bluecolander/

https://reverb.com/shop/ee-1
https://bluecolander.bigcartel.com

PS. W końcu byłem w Jabłanicy!
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#2
No, chyba od maja do mnie leci ;-)

Sliczne sa.
Odpowiedz
#3
Czo to za agresywny marketing
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
#4
(12-10-2019, 06:09 PM)Fab napisał(a): No, chyba od maja do mnie leci ;-)

Sliczne sa.

No właśnie dlatego poprosiłem o dwutygodniowe tury - bo tamten u kogoś leżał przez całe wakacje i wrócił w listopadzie. W sumie sam nie wiem w czym problem - też bym nie oddał!

(12-10-2019, 06:17 PM)Doman napisał(a): Czo to za agresywny marketing

No widzisz. Zaraz Ci podam nr konta na PW.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#5
W sobotę jestem w Poznaniu, jeśli by dało radę osobiście wziąć to odpadła by Ci pierwsza wysyłka i może na koncercie bym coś popróbował Tongue

Odpowiedz
#6
Przyjąłby na testy jak pojebion. Proszę o dopisanie do listy.

A tak swoją drogą, czemu już nie wykańczasz tolexem? Miałem kopię blowerboxa od Ciebie i wyglądała przekozacko Wink
Odpowiedz
#7
(12-10-2019, 07:49 PM)macius napisał(a): W sobotę jestem w Poznaniu, jeśli by dało radę osobiście wziąć to odpadła by Ci pierwsza wysyłka i może na koncercie bym coś popróbował Tongue

Wiadomix!

(12-10-2019, 08:59 PM)Gorewolf napisał(a): Przyjąłby na testy jak pojebion. Proszę o dopisanie do listy.

A tak swoją drogą, czemu już nie wykańczasz tolexem? Miałem kopię blowerboxa od Ciebie i wyglądała przekozacko Wink

Jesteś na niej  Emotka_2755

Co to tolexu to powiedzmy, że skończył się jego czas. Wink
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#8
(12-10-2019, 05:13 PM)sledz napisał(a): Może znajdzie się tu ktoś kto mnie nie kojarzy, więc spieszę się przedstawić. Jestem Juliusz i buduję efekty. Głównie fuzzy. Zapraszam do Poznania jeśli ktoś ma ochotę je pomacać oraz do śledźenia profili które linkuję pod spodem.  Emotka_2755 

fixed
Odpowiedz
#9
Wpisz i mnie.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
#10
(12-11-2019, 10:27 AM)paka napisał(a):
(12-10-2019, 05:13 PM)sledz napisał(a): Może znajdzie się tu ktoś kto mnie nie kojarzy, więc spieszę się przedstawić. Jestem Juliusz i buduję efekty. Głównie fuzzy. Zapraszam do Poznania jeśli ktoś ma ochotę je pomacać oraz do śledźenia profili które linkuję pod spodem.  Emotka_2755 

fixed

Dzięki :*

(12-11-2019, 10:57 AM)bratekr napisał(a): Wpisz i mnie.

1. macius
2. Gorewolf
3. bratekr
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#11
Ja w sumie też chętnie bym ograł.
Odpowiedz
#12
(12-11-2019, 01:11 PM)Ramcel napisał(a): Ja w sumie też chętnie bym ograł.

4. Ramcel
5. mazdah

Emotka_2497
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#13
Hejka, cos gated brassmasteropodobnego u Ciebie sie ewentualnie znajdzie?

Hi5!
Odpowiedz
#14
(12-11-2019, 03:47 PM)HighFive! napisał(a): Hejka, cos gated brassmasteropodobnego u Ciebie sie ewentualnie znajdzie?

Niet. Ale brassmastera zawsze można złożyć.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#15
Ja mam Tremonda i Lawrence. Śledź robi najlepsze kostki do ciężarów na świecie, polecam obiema rencami. Z boxerem wyżera dziury w ścianach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości