Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach...
#1
Panowie,

Mieszkam od jakiegoś czasu na własnym M w postkomunistycznym bloku. Póki co grałem sobie na Line 6 i symulacji B-15 - w Beyerdynamici DT770. W ramach pandemii wróciłem na parę dni do domu do Gniezna, i jednak co 'the real thing' to 'the real thing'. Wobec powyższego zrodziła się w mojej głowie potrzeba grania na lampie w bloku. B-15 nie jest głośne, ale mam wrażliwych sąsiadów, którym głośnik JBL Go nawet przeszkadza.

Zastanawiam się, czy jest możliwy kompromis - czyli czy są na rynku urządzenia typu dummy load, które pozwolą na wpięcie słuchawek i jakiegoś AUX-In, z jednoczesnym przepuszczeniem basu przez lampowy piec?

https://www.thomann.de/pl/koch_amps_dumm...05edf02ec4

Czy takie coś da radę? Jak to potem pospinać? Słuchawki w line out, czy jakoś inaczej?
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach... - przez herp - 04-27-2020, 12:31 PM
RE: Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach... - przez Fab - 04-27-2020, 04:29 PM
RE: Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach... - przez Fab - 04-28-2020, 11:09 AM
RE: Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach... - przez Fab - 04-28-2020, 11:30 AM
RE: Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach... - przez Fab - 04-28-2020, 11:40 AM
RE: Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach... - przez Fab - 04-28-2020, 11:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości