Materiały do ćwiczenia. Książki, pdfy, nuty, kursy.
#36
(01-14-2012, 02:39 PM)low napisał(a): [...]
Słowem - skoro sam już wytłumaczyłeś o co Ci chodziło, to ja nie mam specjalnie uwag - poza tą, że z poradnika, jak napisałem, wynika co innego.

Zauważ, że poradnik jest dla rozpoczynających swoją basową drogę i do tego leniwych, basistów.
:)
Uważam, że zanim ktoś zacznie biegać i skakać, a tym bardziej wykonywać programy gimnastyki artystycznej bądź baletowe etiudy, powinien nauczyć się chodzić! I to nie bokiem, tyłem albo na rękach, tylko po równym i na nogach prosto do celu!
:D
Kiedy artyści basowego grania napotkają w realizacji swoich pomysłów trudności, wynikające z tradycyjnego strojenia basóweczki, to będą na tyle zaawansowani, że mój poradnik będzie dla nich już tylko wspomnieniem z czasów "raczkowania" w muzyce...

No, mogę mieć tylko nadzieję, że nikomu moim poradnikiem nie zaszkodzę w zostaniu wirtuozem i wizjonerem ukochanego przez nas wszystkich instrumentu, bo z rozpaczy przegryzłbym sobie żyły...
:(

Przy okazji dziękuję Ci "low" za uwagi, bo już myślałem, że pies z kulawą nogą nie zainteresował się co to też za linki są w mojej sygnaturze.
Pozdrawiam!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Materiały do ćwiczenia. Książki, pdfy, nuty, kursy. - przez yarzenioova - 09-10-2010, 11:18 AM
RE: Materiały do ćwiczenia. Książki, pdfy, nuty, kursy. - przez tubas - 01-14-2012, 04:48 PM
RE: Materiały do ćwiczenia. Książki, pdfy, nuty, kursy. - przez yarzenioova - 06-27-2013, 10:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości