[sprzedam] Jacht Pacifica 55
#1
Sprzedam Jacht Pacifica, nie jest to jacht do sączenia drinków z parasolką Wink

Helmsman Queen 55 o długości 16,5 m i szer 3,7m zanurzenie 2,30m Rok budowy 1980 materiał laminat przekładkowy GFK Silnik Volvo Penta MD 22L-A o mocy 41kW Powierzchnia żagli 110 mkw Maksymalna liczba osób 9

Elektronika:
Radar, Odbiornik GPS połączony z radiem UKF, Radio UKF, Ploter, Radio do odbierania komunikatów pogodowych, Log analogowy (propeler), Głębokościomierz, Radioodbiornik

Żagle: Grot, Genua + Fok (rolfok), żagiel sztormowy na raksach na baby-sztagu.
Wyposażenie: Autopilot, Radiopława Epirb, oraz Tratwa ratunkowa z przeglądem do 2018 roku. Ster strumieniowy, System ogrzewania jachtu na olej napędowy. Ręczna pompa zęzowa i automatyczna pompa elektryczna. Oświetlenie 12 vdc, instalacja 230 VAC tylko po przyłączeniu do sieci. Na wyposażeniu aktualne na 2016 r mapy i locje oraz spis świateł.
Wyposażenie pod pokładem: kuchenka gazowa z piekarnikiem ( w komplecie dwie butle po 6 kg )
dwukomorowy zlew zasilany wodą z ręcznej pompki i pompy elektrycznej, Lodówka komorowa otwierana od góry, łazienka przednia umywalka plus elektryczna ubikacja polączona ze zbiornikiem na nieczystości, łazienka rufowa wyposażona w umywalkę i ubikację z ręcznym od pompywaniem zaburtowym.

Rozkład kabin : rufowa 1 osobowa, rufowa dwuosobowa, mesa dwuosobowa, środkowa dwuosobowa, dzibowa dwuosobowa.
Wnętrze jachtu w większości wykonane jest z drewna teakowego będącego w dobrym stanie.
Zbiorniki na wodę 240l + 80l (do pompki ręcznej) zbiornik na paliwo 140 l.
Maszt wyposażony w Lazyjack + pokrowiec, Sprayhund osłona zejściówki (wymaga drobnych napraw) cena 360 000 pln

Jacht jest jedną z najpiękniejszych konstrukcji i jak większość superjachtów był wytworzony w limitowanej liczbie 9 szt w okresie 5 lat od 1979 do1984 r. Jacht jest doskonałym rozwiązaniem dla osób oczekujących dużych szybkości ( przy sile wiatru 3 bf prędkość w półwietrze to ok 9-10 kn.) oraz wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni w jego wnętrzu. Duża ilość schowków i szafek pozwala na wygodne i łatwe ulokowanie swoich bagaży na długie rejsy.

trochę zdjęć: http://www.pacifica.pl/foto-galerie/cate...-pacifica-

http://www.pacifica.pl/foto-galerie/cate...ro-s-s-858

Ewentualnie zamienię na mniejszy (12 metrowy) z dopłatą
Nie ma już nic.
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości