Toontrack EZMix 2
#1
Chciałem podpytać o ten plug-in. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z nim? Przejrzałem całą stronę, youtube i mocno mnie zainteresował jako basowo/gitarowy wirtualny wzmacniacz, masa paczek do dokupienia: autorskie, metal, rock, gitary, itp. W dodatku duża ilość efektów i możliwość miksowania i masteringu całego utworu. Z EZrummer 2 robi się fajny kombajn do homerecordingu na plug-inach. Z drugiej strony myślę również o vst od Kuassa lub Amplituba o UADowym SVT to już nie mówię.
Oczywiście EZMix 2 można pobrać i przez 10 dni wypróbować, teraz bawię się tak EZdrummerem 2.
Odpowiedz
#2
Bawiłem się nim chwilę, wyglądało to na coś w rodzaju "instant mix plugin", który ma sygnał wejściowy sprowadzić do jakiegoś "wzorca" określonego przez autorów programu. Pod kątem gitar/basów Amplitude i Guitar Rig mają więcej możliwości jak dla mnie.
Odpowiedz
#3
Tak jak oglądałem, to są na maksa gotowce, nie ma możliwości kręcenia, ale za to jest masa presetów do pobrania, oczywiście płatnych. W odpowiednim czasie ściągnę demówkę i zobaczę czy mi podejdzie pod bas i gitarę.
Odpowiedz
#4
I na cholerę się człowiek cały czas uczy jak prawidłowo ustawić mikrofon - teraz perkusja z automatu, gitary i bas z diboxa - kilka minut zabawy z takim pluginem i mix gotowy. Czy dobry czy zły - kwestia gustu. Na pewno nie dla mnie taka zabawka :-)

https://www.youtube.com/watch?v=zvprkB0ZnYU
Ibanez Roadstar II --> Ampeg SVT-III / SVT-200T --> Ampeg SVT-410HE
/pozostało nauczyć się na tym grać/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości