Niepoprawny Politycznie KACZKA B-HOOD
#1
Zakładam, bo zanabyłem Smile

Najbardziej niepoprawny politycznie B-hood na forum. Kto ma kaczkę, STANDALONE, nie w multi, wchodzi.

No pic, no numba!

KTO CHCE NUMEREK - PW

#1 herp
#2 Viking
#3 Ja_cek
#4 groza
#5 mazdah
#6 Kowal
#7 Maciejeq
#8 Wrzos
#9 Bisq

#11 jarro


[Obrazek: zdjcie0009e.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Mój Weeping Demon. Patron WD na niej grał Smile
Odpowiedz
#2
Viking #2 - Morley Dual Bass Wah Smile

[Obrazek: 2hNRNNhXVCq]
Odpowiedz
#3
Klasyczna klasyka, czyli CryBaby Dunlopa.
Tnie dół masakrycznie, więc wylądowała w pedałbordzie gitarowym (gdzie sprawdza się świetnie)

pic:
[Obrazek: kaczka.jpg]
Nie będziesz tam jakimś poetą
Tylko najgorszym na świecie...

Polubcie Spare Bricks na fb Wink
www.sparebricks.pl

Odpowiedz
#4
(05-04-2011, 08:47 AM)Viking napisał(a): Viking #2 - Morley Dual Bass Wah Smile

[Obrazek: 2hNRNNhXVCq]

kaczka, kable, dywan brudny, Viking obuw dziś masz cudny Wink
Odpowiedz
#5
(05-04-2011, 09:00 AM)DEFENCE napisał(a):
(05-04-2011, 08:47 AM)Viking napisał(a): Viking #2 - Morley Dual Bass Wah Smile

[Obrazek: 2hNRNNhXVCq]

kaczka, kable, dywan brudny, Viking obuw dziś masz cudny Wink

to obuw mojego ojca mrgreen
Odpowiedz
#6
G-Lab Bass Woo Wee kwak. Jak rozpracuję dwa kwaknięcia z albumu Reinventing Steel to mogę umrzeć.
Odpowiedz
#7
Groza, Picture or didn't happen Wink
Odpowiedz
#8
[Obrazek: pedal.jpg]

Zniknął switch, pojawił się flanger exara i booster jest w innym miejscu. No i najważniejsze - teraz mam wozackie złączki mayoWink
Odpowiedz
#9
Panowie, jak kaczka, to tylko biała. Ewentualnie biało-czerwona!

[Obrazek: p4150003.jpg]
Odpowiedz
#10
(05-04-2011, 09:28 AM)groza napisał(a): [Obrazek: pedal.jpg]

Zniknął switch, pojawił się flanger exara i booster jest w innym miejscu. No i najważniejsze - teraz mam wozackie złączki mayoWink

Pięknie to wygląda Smile
Emotka_2497
Odpowiedz
#11
(05-04-2011, 10:22 AM)mazdah napisał(a): Panowie, jak kaczka, to tylko biała. Ewentualnie biało-czerwona!

[Obrazek: p4150003.jpg]

Co to za pedałbordzik? Robiony na zamówienie czy seryjnie? Pytam bo widzę, że by mi akuratnie styknął na moje zabawki Wink
Odpowiedz
#12
(05-04-2011, 09:28 AM)groza napisał(a): [Obrazek: pedal.jpg]

Zniknął switch, pojawił się flanger exara i booster jest w innym miejscu. No i najważniejsze - teraz mam wozackie złączki mayoWink

Dobrze "łapie" ten TC polytune poniżej 30Hz? Kiedyś kupiłbym sobie jakiś tuner w stompboxie a ten ciekawie się zapowiada...
Odpowiedz
#13
Nie stroiłem poniżej B. Jaki dźwięk Ci sprawdzić? Mam dziś próbę to zobaczę...
Odpowiedz
#14
(05-04-2011, 08:54 AM)JA_cek napisał(a): Klasyczna klasyka, czyli CryBaby Dunlopa.
Tnie dół masakrycznie, więc wylądowała w pedałbordzie gitarowym (gdzie sprawdza się świetnie)

pic:
[Obrazek: kaczka.jpg]

Nie znam się na kaczkach ale kiedyś podpinałem CryBaby mojego kolegi gitarzysty i niczego nie cięła... Tylko on miał jakąś druga wersję tego Waha + TrueBypass dorobiony przez elektronika. Grało to bardzo fajnie (pamiętam, że miała jakieś przełączanie częstotliwości i dogadywało się z basem i gitarą).
(05-04-2011, 11:27 AM)groza napisał(a): Nie stroiłem poniżej B. Jaki dźwięk Ci sprawdzić? Mam dziś próbę to zobaczę...

Jeśli możesz to niskie A i niżej... Powiedzmy do E (wiem, że ekstremalnie - po prostu nie wiem, jaka jazda mi kiedyś wyniknie... a miałem już okazję współpracy z jednym bardzo dobrym muzykiem i było coś w okolicach oktawy w dół... od klasycznego E 41Hz). Wink
Odpowiedz
#15
#6 Kowal

[Obrazek: 21192797.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości