Gromu Sound Strun Flatwound B-HOOD
#1
No to zakładamy B-HOODA najsłuszniejszego soundu basowego Wink


Wymagania:

1) Miłość do flatów
2) Używanie ich na progowym basie.
3) Dla używających na fretlesie rozdaję numerki honorowe.
4) Zdjęcie wiosła z flatami
5) Krótki opis pt "Dlaczego flaty są najlepsze na świecie" Wink
6) Wpisanie używanych modeli i marek.

Lista
0. Mazdah - el comendante brotherhooda
1. Hubert
2. Herp
3. Goly
4. Bratekr - honorowo Wink
5. Pinio
6. Zakwas - honorowo
7. Jajko
7,5. Macius
8. Muzz
9. Burning
10. Buli
11. Garfinkiel
12. Jb90
13. Amigo
14. Netslawek - honorowo
15. Frytas
16. Hiniobr-d
17. Maciejeq
18. Zee
19. WoWR
Odpowiedz
#2
to ja pierwszy!

miałem precla na flatach, teraz mam jazza z flatami Smile

oto on:

[Obrazek: mhvv9x.jpg]

a kocham flaty za to, że mają dużo dołu i są delikatne dla moich opuszków Smile


edyta: flaty to oczywiście Fendery 45-95, bodajże Smile
Odpowiedz
#3
(06-16-2011, 09:15 PM)mazdah napisał(a): 5) Krótki opis pt "Dlaczego flaty są najlepsze na świecie" Wink

Bo nie trzeba wydawać około 100zl co miesiąc na struny Emotka_2755

Odpowiedz
#4
To teraz ja.

[Obrazek: angle.jpg]
[Obrazek: p6030065.jpg]

Na preclu siedzą dwuletnie Labelle Deep Talkin 760FL
Na jazzie siedzą Thomastiki JF344, nie wiem jak stare, kupiłem używane, brzmiały jak nowe kiedy je założyłem.

Wcześniej używałem Thomastików na preclu (jak kupowałem Labelle oddałem Herpowi żeby bas mu w końcu zabrzmiałWink
oraz Chromów - także na preclu. Chromy przysłał mi Herp w dowód dźwięczności, a później ja wysłałem Antoniowi - mam nadzieję, że do dziś jest zadowolony Wink

(06-16-2011, 10:23 PM)Dex napisał(a): Bo nie trzeba wydawać około 100zl co miesiąc na struny Emotka_2755

I bas w końcu brzmi jak BASS a nie niżej zestrojona, grająca bez przesteru gitara! Wink
I nie zżerają kostek, progów ani palców.
I siedzą w miksie jak opętane.
I nie brzęczą przy niskiej akcji.
Odpowiedz
#5
(06-16-2011, 10:36 PM)mazdah napisał(a): To teraz ja.
(...)

Dostajesz ode mnie numerek drugi!
Odpowiedz
#6
oj robicie gas na wsadzenie flatów do precla... Tongue
Vintage V4 -> Klotz+Neutrik(diy) -> Trace Elliot GP7SM 150 -> Trace Elliot 2103x /GK Backline 112
Odpowiedz
#7
ja miałem flaty na preclu i na pewno kupię do użytku naprzemiennego z roundami Smile
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#8
Herpu Smile

[Obrazek: 46927_1268998784613_1819162155_551324_439129_n.jpg]

1) Miłość do flatów - JEST Smile
2) Używanie ich na progowym basie - JEST!
4) Zdjęcie wiosła z flatami -Above
5) Krótki opis pt "Dlaczego flaty są najlepsze na świecie"

Bo brzmią, bo są zajebiste manualnie, bo nie trzeba ich wymieniać, bo pizgają dołem, bo wkurwiają mojego gitarzystę.

6) Wpisanie używanych modeli i marek.

Thomastik Jazz Infeld JF344

Dożywotnio
Odpowiedz
#9
Od niedzieli w moim jazzie siedza Chromsy. Po prawdzie to jestem zszokowany. Stalowki D'Addario tak na jazzie, jak i GLu zajezdzalem w ciagu 2-4 dni - do pierwszego jamu lub koncertu. Flaty dalej uparcie strzelaja swiezostrunowa gora Big Grin

Wlasnie wrocilem wrocilem z pierwszego testu w warunkach bojowych - na jamie. Chociaz wiecej o brzmieniu to pewnie powie miklo. Smile
Kierunek jest juz dostrzegalny, ale jeszcze pare tygodni pocenia przede mna. I przed nimi Wink
Odpowiedz
#10
Goly, wrzucaj zdjęcie.
Burning z numerkiem poczekamy aż dojrzejesz do decyzji oflatowania Precla Wink
Odpowiedz
#11
A ja już dojrzewam do oflatowania mojego SR-a i jakoś nie mogę no Tongue Boję się, że to wiosło nie do flatów (chociaż słyszałem te filmiki na yt, wiem ze np cliff williams gra na sr-e i flatach no ale jakos nie wiem :/ ), że mi nie przypasuje itp. a zaznaczam, że zwyczajnie mnie nie stać na częste zmienianie sznurków bo np. nie podoba mi się ich sound czy coś w ten deseń :/
Odpowiedz
#12
Spróbuj! Smile Tylko nie zdechlaki!!
Thomastiki, Chromy, ewentualnie nowe Fendery. I będzie git Wink
Odpowiedz
#13
hmm fendery wydają się najtańsze... ale jak z jakością soundu i wytrzymałością ?
Odpowiedz
#14
Nie wiem, nie testowałem. Robi je d'addario, więc powinno być dobrze, brzmienie z tego co lud pisze bardzo podobne do Chromów (szczerze mówiąc wydaje mi się, że to SĄ rebrandowane Chromy, bo na każdym basie Fendera obecnie wisi karteczka, że założone są struny D'Addario)
Odpowiedz
#15
A mam jeszcze parę pytań jak pozwolisz Wink da się robić wszelkie glissy na takich sznurkach ? i jaką grubość wybrać, żeby były takie jak EB slinky 45-105 ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości