Ogłoszenie: REGULAMIN BAZARU
Regulamin TWOJEGO miejsca handlu
 1. Nie bałagań.

  Offtopic będzie usuwany, niezależnie od tego czy to trolling czy inne niezwiązane z tematem dygresje. Pytamy poważnie o dany egzemplarz sprzętu oferowany przez założyciela tematu.

  Po 60 dniach braku aktywności w wątku ogłoszenia zostanie on zamknięty i przeniesiony do archiwum. W razie chęci przywrócenia ogłoszenia należy napisać do moderatora.

  - - -
 2. Cena podstawową informacją.

  Potencjalnego kupującego interesuje przede wszystkim cena. Ogłoszenie bez takiej wzmianki jest właściwie bezużyteczne, więc będzie ono skasowane przez moderatora.

  - - -
 3. Daj szansę innym.

  Podbijanie ogłoszeń częściej niż raz na tydzień (to jest 7 dni) będzie skutkowało podjęciem akcji przez różową gwardię - ostrzeżenia, a w konsekwencji bany. Ogłoszenie podbite nielegalnie może być także usunięte.

  Jeśli chcesz zmienić treść ogłoszenia - użyj opcji edytuj. Pamiętaj, że pierwszy post najbardziej interesuje kontrahenta.

  - - -
 4. Zachowuj się stosownie.

  Wielkich liter używaj z umiarem (staraj się NIE KRZYCZEĆ), nie klnij przesadnie, nie załączaj zdjęć o milionie pikseli szerokości, nie wklejaj zdjęć z gołymi babami/chłopami itp.

  - - -
 5. Dbaj o przejrzystość bazaru.

  Korzystaj z prefiksów - służy temu odpowiednia opcja dostępna podczas zakładania tematu.

  Nazwą tematu daj jasno do zrozumienia, co oferujesz. Bądź dokładny i oszczędny w słowach.

  Gdy sprzedasz/kupisz/zamienisz - ustaw prefiks [nieaktualne] edytując pierwszy post swojego wątku.

  - - -
 6. Bądź poinformowany.

  Prostym sposobem na otrzymywanie informacji o nowych postach w Twoim temacie jest zasubskrybowanie go. Opcja subskrypcji znajduje się w lewym dolnym rogu strony tematu.