Zdjęcia Sprzętu!
(06-09-2016, 10:02 PM)bartek86xxx napisał(a):
(06-09-2016, 06:21 PM)Stanislav. napisał(a): ja pierdole jak fałszuje XDDD

To jest sztuka! Na nastrojonym potrafi każdy  mrgreen

Ogólnie cały mix jest jakiś dziwny. ;o Na nagraniach z ich starych koncertów sound jest na prawdę godny, ale tutaj... No jakoś to dziwnie brzmi w całości. Sad
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0

Hammond L100 | Leslie 760


'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic

'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30
Odpowiedz
(06-09-2016, 09:52 PM)Zenek Spawacz napisał(a): Za pare dni bede mial nowy bas sopranowy...

[Obrazek: IMG_20160609_173743_zpsw5zm6th4.jpg]

Zenek mam wrażenie, ze to gitara. ;Winkl Ładne!
Odpowiedz
(06-09-2016, 06:00 PM)Dex napisał(a):

Koncert RHCP z tym MMowym Fenderem

temat https://www.talkbass.com/threads/flea-fe...s.1096257/
Mnie tam nic nie przeszakadza, ale faktem jest ze najlepiej Flea zabrzmiał na Californication gdzie zagral na Modulusie. Ogolnie uważam ze on najlepiej brzmiał na Stingrayu i Modulusie w trakcie kariery, nie licząc Alembica wiadomo ;P Ale ten Fender jakos bardzo nie odstaje od brzmień które Flea przez lata sygnowal swoja osoba. A ze nie stroi? Kto tam stroju slucha ;P
Odpowiedz
[Obrazek: vx22vm.jpg]

Odpowiedz
(06-09-2016, 10:08 PM)Husky napisał(a):
(06-09-2016, 10:02 PM)bartek86xxx napisał(a):
(06-09-2016, 06:21 PM)Stanislav. napisał(a): ja pierdole jak fałszuje XDDD

To jest sztuka! Na nastrojonym potrafi każdy  mrgreen

Ogólnie cały mix jest jakiś dziwny. ;o Na nagraniach z ich starych koncertów sound jest na prawdę godny, ale tutaj... No jakoś to dziwnie brzmi w całości.  Sad

Pamiętaj, że jest jeszcze ktoś taki jak realizator dźwięku + w tym przypadku nie jeden + nagranie z youtube'a Smile

Mi koncerty z trasy "I'm with You" też nie żarły na youtube'owych klipach a jak zobaczyłem live na Impact Fest to było miłe zaskoczenie, bo Panowie brzmią jak trzeba.
Odpowiedz
Live at Slane Castle i koncert z Chorzowa są super. Ten to jakaś tragedia. Miks, brzmienie to, że Flea nie trafia w dźwięki. Masakra. Chłopy się starzeją. Może lepiej żeby przestali grać.
Odpowiedz
Jakie nie trafia w dźwięki? Ten bas jest ordynarnie rozstrojony...
Odpowiedz
Tak ale czasami brzmi tak jakby mu się ręka omsknęła i nie zdążył zagrać niektórych dźwięków.
Odpowiedz
Ja to bym chciał tak nie trafiać w dźwięki. I to w jego wieku...



Się kurwa sracie, który lepszy, który gorszy. Jazz bass na flatach przez jakieś pierdzące gówno. I co? I brzmi jak Flea. Dziękuję, można sobie te dywagacje wsadzić w rzyć.

















































































































Nie no, ja też kocham sound Wala z BSSM mrgreen
Facet ma tak rozpoznawalną manierę i wyjeb z łapy, że tak w sumie to mi nie robi różnicy na czym gra. Na każdym basie słychać że to gra właśnie on, i to jest imo największy atut brzmienia tego skubańca, nikt się do tego nie zbliży Smile
Odpowiedz
(06-10-2016, 09:32 AM)Dex napisał(a): Może lepiej żeby przestali grać.

powiedział co wiedział.

gdybyś posłuchał sobie ich występów z dowolnie wybranej ery, to wiedziałbyś, że perfekcjonistami to oni nigdy nie byli. ale i nie o perfekcjonizm tutaj chodzi. Wink
chociaż faktem jest, że rozstrojony instrument przy takim sztabie ludzi, to skandal.
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
(06-10-2016, 10:10 AM)zwinny napisał(a):
(06-10-2016, 09:32 AM)Dex napisał(a): Może lepiej żeby przestali grać.

powiedział co wiedział.

gdybyś posłuchał sobie ich występów z dowolnie wybranej ery, to wiedziałbyś, że perfekcjonistami to oni nigdy nie byli. ale i nie o perfekcjonizm tutaj chodzi. Wink
chociaż faktem jest, że rozstrojony instrument przy takim sztabie ludzi, to skandal.

Czyli się udało  mrgreen
Odpowiedz
ale że co się udało? a, że podpuszczałeś? o kurwa, co za przebiegłość, gratuluję w takim razie

[Obrazek: GikKPM4.gif]
Odpowiedz
(06-10-2016, 09:54 AM)Maciejeq napisał(a): Się kurwa sracie, który lepszy, który gorszy. Jazz bass na flatach przez jakieś pierdzące gówno. I co? I brzmi jak Flea. Dziękuję, można sobie te dywagacje wsadzić w rzyć.

Nie no, ja też kocham sound Wala z BSSM mrgreen
Facet ma tak rozpoznawalną manierę i wyjeb z łapy, że tak w sumie to mi nie robi różnicy na czym gra. Na każdym basie słychać że to gra właśnie on, i to jest imo największy atut brzmienia tego skubańca, nikt się do tego nie zbliży Smile

+10 oraz +50
Flea na każdym basie brzmiał jak on. Nawet na FrankenFenderManie brzmi jak zwykle.
Odpowiedz
(06-10-2016, 10:21 AM)yarzenioova napisał(a):
(06-10-2016, 09:54 AM)Maciejeq napisał(a): Się kurwa sracie, który lepszy, który gorszy. Jazz bass na flatach przez jakieś pierdzące gówno. I co? I brzmi jak Flea. Dziękuję, można sobie te dywagacje wsadzić w rzyć.

Nie no, ja też kocham sound Wala z BSSM mrgreen
Facet ma tak rozpoznawalną manierę i wyjeb z łapy, że tak w sumie to mi nie robi różnicy na czym gra. Na każdym basie słychać że to gra właśnie on, i to jest imo największy atut brzmienia tego skubańca, nikt się do tego nie zbliży Smile

+10 oraz +50
Flea na każdym basie brzmiał jak on. Nawet na FrankenFenderManie brzmi jak zwykle.

Prawda, prawda. Czekam na Flea z Warwickiem i mogę umierać.
Odpowiedz
W 2006 był konkurs w radiu we Włoszech. Kto wygra ten ma życzenie koncertowe w postaci tego, że RHCP zagrają dowolny kawałek z katalogu. Gostek poprosił o "Funky Monks" który RHCP nie grali od 1991. Potrzebny był 5-strunowy bas którego Flea nie ma w tourowym arsenale. Załatwili mu jakiś włoski lutniczy bas. I ktoś mi powie, że nie brzmi jak Flea?  Big Grin

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości