Zdjęcia Sprzętu!
(12-19-2013, 07:28 PM)Fabian napisał(a): Czasami mam wrazenie, ze to forum jest pokurwione, ktos ma radosc, pokazuje co sobie 'wypracowal', a dostaje sie pojazd, niewazne czy z konta fake czy nie. Zastanowcie sie czasami.

Ide cieszyc sie dalej.

Mam nadzieję że dasz jutro obadać Wink
Odpowiedz
Raczej, no problemo!
Odpowiedz
(12-19-2013, 07:28 PM)Fabian napisał(a): Czasami mam wrazenie, ze to forum jest pokurwione, ktos ma radosc, pokazuje co sobie 'wypracowal', a dostaje sie pojazd, niewazne czy z konta fake czy nie. Zastanowcie sie czasami.

Ide cieszyc sie dalej.

ja pierdziele, sraj na te cipki, zapodawaj foty, próbki, opisuj odczucia itd. Modulusa chciałem mieć już zanim zacząłem grać na basie, a że mnie na takowego nie stać to sobie chociaż pooglądam zdjęcia i poczytam wrażenia Big Grin
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Cóż, słabizna, jak ktoś nie umie Ci na twarz powiedzieć tego co myśli. Gratuluje wiosełka, mam nadzieję, że zostanie z Tobą na dłużej.
Odpowiedz
Fabian sam sobie winien jesteś, z boku takie wieczne niezdecydowanie wygląda przezabawnie a takie cipowate reakcje tupu buhuhu dokładają swoje Big Grin weź się w garść, grasz metal czy dzingle do teletubisiow?Big Grin
Odpowiedz
A to nie jest ten Modulus co go uczeń Zakwasa miał? Wink
Odpowiedz
Zakwas uczy ludzi? Koniec świata.

Ja grałem na modulusie szelmy i przez to sam zachcialem grafit w gryfie. No i mam i chwalę. W kanciapie różnice temperatur sięgają kilkunastu stopni a strój trzyma. Do tego fajnie grafit podbarwia brzmienie
Odpowiedz
A Ty Papamiś na Langowszczaku dalej ciśniesz?
Odpowiedz
(12-19-2013, 07:53 PM)Maciejeq napisał(a): A to nie jest ten Modulus co go uczeń Zakwasa miał? Wink

No właśnie też się zastanawiam czy to nie Szymona. Tyle, że jego miał złoty Hogwart, a tu na zdjęciu czarny.
Odpowiedz
Ano. Zmienił się bardzo bo był za ciężki i zeskrobalem z niego ze 3kilo drewna ale dalej ten samBig Grin
Odpowiedz
(12-19-2013, 08:05 PM)MrPapaBear napisał(a): Ano. Zmienił się bardzo bo był za ciężki i zeskrobalem z niego ze 3kilo drewna ale dalej ten samBig Grin

Rzeźbiarz amator Big Grin
Odpowiedz
(12-19-2013, 07:51 PM)MrPapaBear napisał(a): Fabian sam sobie winien jesteś, z boku takie wieczne niezdecydowanie wygląda przezabawnie a takie cipowate reakcje tupu buhuhu dokładają swoje Big Grin weź się w garść, grasz metal czy dzingle do teletubisiow?Big Grin

Cos w tym jest.

Ze sprzedawaniem poczekaj chociaz te 2 tygodnie bo firma albo kompletnie zdechła albo prawie kompletnie zdechła - będzie z czasem je coraz trudniej dostać.

Bas piękny - gratuluję.
Odpowiedz
Fabian - gratulacje !! Fajnie ze tak granie u Ciebie ruszylo i mozesz sobie pozwolic na coraz lepszy sprzet. Oby tak dalej ! Smile
Odpowiedz
(12-19-2013, 05:58 PM)Fabian napisał(a): Ze tak powiem... ja juz podziekuje jesli chodzi o inne sprzety.

[Obrazek: q5_vintageburst_full.jpg]

Nic mowic nie musze, zesralem sie.
Jutro sadze gig na nim!

Srogość! Obyś tylko znowu nie stwierdził, że piątka nie dla Ciebie.

(12-19-2013, 06:19 PM)entwistle100 napisał(a): Może trochę za bardzo poszalałem z kontrastem i kolorami Wink Obleci?
[Obrazek: 5df29d09493c70bfgen.jpg]
[Obrazek: bfdf07f026875ce5gen.jpg]
[Obrazek: 17a939a27a2753cbgen.jpg]

Fajny!!! Big Grin
Odpowiedz
A mogę zapytać - co to, kurwa, jest?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości