Ampeg B-HOOD
Rainbow 
(04-07-2011, 09:09 PM)Viking napisał(a):
(04-07-2011, 09:07 PM)low napisał(a): ...bo słuchasz komy, hell-je Wink

słucham i się tego nie wstydzę Wink

A powinieneś chytry Tongue

EDIT: Ale dobra, z dedykacją dla Ciebie: "SPAAAADAAAAAMMMMMMM... MARMOLADDDDAAAAAAAA... CHUJEM JEBIEEEEEEE... CZEKOLADAAAAAAAA" mrpink
OMG
Odpowiedz
(04-07-2011, 07:26 PM)maciek_lukas napisał(a):
Cytat:... z tego co wiem to jedyny w Polsce....

chcesz się założyć o nerkę? ;-)

Nie, ale chetnie dowiem sie czy gdzies jest jeszcze jeden taki, bo to naprawde rzadkosc.


BTW w racku u Matusza sa własnie obydwa z racji tego, ze kazdy ma swoje plusy i minusy i w zaleznosci od potrzebnego soundu uzywa innego heada. Nie mozna tez wykluczyc potrzeb backapu, bo jednak lampa to lampa i podczas transportu wystarczy ze lampa peknie i po zawodach...
www.guitarheaven.pl
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=541643

W ofercie Lakland, Ampeg i duzo innych ciekawych tematów...
Odpowiedz
(04-08-2011, 06:21 AM)Brylant napisał(a):
(04-07-2011, 09:09 PM)Viking napisał(a):
(04-07-2011, 09:07 PM)low napisał(a): ...bo słuchasz komy, hell-je Wink

słucham i się tego nie wstydzę Wink

EDIT: Ale dobra, z dedykacją dla Ciebie: "SPAAAADAAAAAMMMMMMM... MARMOLADDDDAAAAAAAA... CHUJEM JEBIEEEEEEE... CZEKOLADAAAAAAAA" mrpink

Brylant rozjebałeś mrgreen

Vintage V4 -> Klotz+Neutrik(diy) -> Trace Elliot GP7SM 150 -> Trace Elliot 2103x /GK Backline 112
Odpowiedz
Zerkam sobie na CL-ki i dwa pytania pojawiają się w mej głowie:
-Czy farelka jest bardzo głośna i równo chodzi cały czas, czy jej działanie zależy od temperatury?
-Według instrukcji można sobie samemu w prosty sposób ustawić bias lamp na końcówce i w sumie tylko chciałbym się upewnić, że to prawda mrgreen
Odpowiedz
(04-16-2011, 08:22 AM)jetofuj napisał(a): Zerkam sobie na CL-ki i dwa pytania pojawiają się w mej głowie:
-Czy farelka jest bardzo głośna i równo chodzi cały czas, czy jej działanie zależy od temperatury?
-Według instrukcji można sobie samemu w prosty sposób ustawić bias lamp na końcówce i w sumie tylko chciałbym się upewnić, że to prawda mrgreen

1. Chodzi równo cały czas, od włączenia. Nie jest jakoś szczególnie głośna.
2. Prawda, bardzo łatwo się to ustawia.
http://eluktrick.bandcamp.com
Ibanez Roadstar II RB650 (DiMarzio DP122) + Ampeg V4BH & SVT-CL + Trace Elliot 1048H
Odpowiedz
1) u mnie bardziej hałasuje na początku, potem jak leci już ciepłe powietrze - cichnie.. ale nieznacznie ;P
jednak przy głośności tego wzmaka fakt istnienia 'farelki' jest zupełnie zaniedbywalny Big Grin
2) Prawda Smile
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Ja mam podobną sytuację w SVT-3 Pro. Jak odpalę wzmaka to wiatrak jest głośny jak odkurzacz ale jak gram to z czasem to się wycisza i chodzi wolniej/równiej i ciszej.
Czy to normalne? A może czas się zastanowić nad wymianą wiatraka ?
Fender Standard Jazz Bass USA
Fender Stratacoustic Standard
MXR M-80, MXR M-288, BOSS ODB-3, EHX Micro Q-Tron, Korg Pitchblack, Dunlop 105Q
Markbass LitlleMark 250 Black Line + NoisyBox 2x10

Odpowiedz
W moich 3 Pro też głośno chodziły. Trzeba by zamontować wiatrak sterowany temperaturą, ale nie wiem czy to takie proste, a poza tym rzeczywiście potrzebne.
Odpowiedz
(04-16-2011, 07:18 PM)jetofuj napisał(a): W moich 3 Pro też głośno chodziły. Trzeba by zamontować wiatrak sterowany temperaturą, ale nie wiem czy to takie proste, a poza tym rzeczywiście potrzebne.
Akurat w SVT3Pro wentylator jest sterowany temperaturą Big Grin. I to, że przy włączeniu wzmacniacza pracuje szybciej jest całkiem normalne. Później zwalnia ale jak dołożysz trochę mocy, to znów przyśpieszy. Nie zauważyliście tego chłopaki Rolleyes?
Wszelkie sytuacje, że welntylator pracuje cały czas na wysokich obrotach, to zła regulacja wzmacniacza. Może Wy tak macie?

Marek

Odpowiedz
He, ja to ostatni kontakt z tymi wzmacniaczami miałem 3 lata temu i mgliście to wszystko wspominam - generalnie tylko moment startu.

Dzięki, dobrze wiedzieć!
Odpowiedz
(04-16-2011, 07:31 PM)Markus napisał(a): Akurat w SVT3Pro wentylator jest sterowany temperaturą Big Grin. I to, że przy włączeniu wzmacniacza pracuje szybciej jest całkiem normalne. Później zwalnia ale jak dołożysz trochę mocy, to znów przyśpieszy. Nie zauważyliście tego chłopaki Rolleyes?
Wszelkie sytuacje, że welntylator pracuje cały czas na wysokich obrotach, to zła regulacja wzmacniacza. Może Wy tak macie?

Marek
No dokładnie, na początku zasuwa szybko i głośno a potem zwalnia i jest ciszej. Niestety ale nie miałem możliwości go przetestować w boju na dużej głośności bo na razie pogrywam tylko ...... na strychu. Ale jak znajomy bębniarz powróci i znów się przeniesiemy do jego stodoły na wsi to na bank go rozkręcę głośniej.

A na razie niestety cichutko pogrywam bo by sąsiedzi by mnie zabili .....
Fender Standard Jazz Bass USA
Fender Stratacoustic Standard
MXR M-80, MXR M-288, BOSS ODB-3, EHX Micro Q-Tron, Korg Pitchblack, Dunlop 105Q
Markbass LitlleMark 250 Black Line + NoisyBox 2x10

Odpowiedz
(04-16-2011, 07:55 PM)☼☼☼ napisał(a): nie piszcie kurna "wiatrak", bo wiatrak działa na odwrotnej zasadzie niż wentylator...
+666 Chomik666
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
CL-ka ma 6 lamp na końcówce i dwa punkty biasu, czy to oznacza, że każdy punkt reguluje 3 lampy?

W przypadku, gdy jedna wysiądzie, ile z nich należy wymienić?
Odpowiedz
ogrywał ktoś z was Micro VR? 200 watt to ma na próby myślę że w sam raz,małe itd.tylko czy ma coś z klasycznego brzmienia ampega i czy przester to nie pierdziawka.
Odpowiedz
(04-17-2011, 08:51 AM)jetofuj napisał(a): CL-ka ma 6 lamp na końcówce i dwa punkty biasu, czy to oznacza, że każdy punkt reguluje 3 lampy?

Tak

http://eluktrick.bandcamp.com
Ibanez Roadstar II RB650 (DiMarzio DP122) + Ampeg V4BH & SVT-CL + Trace Elliot 1048H
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości