Ampeg B-HOOD
DEFENCE: jak komu Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(01-20-2012, 05:18 PM)DEFENCE napisał(a): fuuuuj, na cl to środek tylko na 0 Big Grin

dac mu wódki mrgreen
outreband.com

Odpowiedz
(01-20-2012, 05:20 PM)Burning napisał(a): cooooooooooo?!
u mnie na 14..

u mnie tyz.
-
Odpowiedz
kurde na 14 to mega miazga wychodzi, sam klekot, chyba na chwilę obecną oczekuję innego brzmienia
Odpowiedz
(01-20-2012, 02:24 PM)unclefucker napisał(a): mazdah...a widzisz właśnie ostatnio przeprosiłem się z flatami, ale nie zagrałem jeszcze na nich próby i nie wiem w którą stronę pójde.No ale fakt, faktem, na roudach na 100% bede też grał, w końcu wykorzystam 2 precle Smile..bede musiał gdzieś ją ograć Smile

W takim razie musisz ją przetestować. Mi na flatach nie pasowała - wrażenie było takie, że paczka nie ma dołu, ale muli.
Odpowiedz
DEFENCE: a który środek? mamy ich 5 na CLce Big Grin
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(01-21-2012, 09:54 AM)Burning napisał(a): DEFENCE: a który środek? mamy ich 5 na CLce Big Grin

kaj?

Ja mam bas na 6, midrange na 0, Freq na 3 i treble zaleznie czy z sansampem czy bez: "z" na 10, "bez" na 7

outreband.com

Odpowiedz
u mnie z jazzem: ultra-low, bas na 4, mid na 6 (freq 5) treble 5
z preclem: bas na 4-5, mid na 6 (freq 2) treble 4
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Z moim preclem - bas na 5, ultra low, mid na 6 (freq 1), wysokie na 6. I żre aż miło na próbach Smile. Szóstka najlepiej odzywa się ze wszystkim na godzinę dwunastą, ale ultra low dodaje fajnego kopa, chociaż bardziej zlewa z resztą.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
(01-21-2012, 12:02 PM)Burning napisał(a): u mnie z jazzem: ultra-low, bas na 4, mid na 6 (freq 5) treble 5
z preclem: bas na 4-5, mid na 6 (freq 2) treble 4

chłopy co oznaczają te cyferki ? 4, 5, 6 ? godzina ? kreseczka dookoła potencjometru ? skrót procentowej ilości odkręcenia gały ?
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
u mnie bas 4-5, mid na 8 (freq 3), treble na 5 i żre Big Grin
Odpowiedz
(01-21-2012, 12:24 PM)Viking napisał(a): u mnie bas 4-5, mid na 8 (freq 3), treble na 5 i żre Big Grin

Kreseczki Wink.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
jak z thunderbirdem dalem srodek na 5 to prawie wyjebalo mi glosniki z budy. z preclem defenca tak nie bylo, ale i tak najlepiej mi brzmialo z wycietym srodkiem
outreband.com

Odpowiedz
słaba paczka Wink
albo za głośno
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
bass 5, mid 7, mid freq 1 albo 2 zalezy od tego co mi wkleja w danej chwili, treble 3.
-
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości