Fender B-HOOD
#16
Tak też zrobiłem u siebie zgodnie z instrukcjami. Tylko wciąż nie mam struny G flata, tylko rounda Fodery...
Odpowiedz
#17
mazdah napisał(a):Struny to DR- HiBeams. Bardzo łatwo je zepsuć docinając, więc wolałem tego nie robić tylko pomęczyć się i nawinąć całość.

Kocham DR`y, mam teraz lo riders i te najbardziej mi siedzą. Muszę jeszcze przetestować roto, bo cena kusząca.
Odpowiedz
#18
DRy to najlepsze roundy na jakich grałem. Loriders niklowe to najlepsze struny na jakich grałem!
Black Beauties, Hi-Beams równie niesamowite Smile

W tej chwili (po prawie rocznej przygodzie z Thomastikami), mam od prawie roku Labelle Deep Talkin' 760FL i raczej ich już nie zdejmę Wink
Odpowiedz
#19
TO I JA CHCĘ!
Fender Jaguar Hot Rod Red Big Grin
Braderhud of NIE KUPUJ W RIFFIE & Fenderowcy #3
Fender Jaguar
Odpowiedz
#20
Smile

[Obrazek: DSC_0274www.jpg]
Odpowiedz
#21
witam kolegow fenderowcow, pytanie
czy warto to kupic jako drugi instrument
http://guitarcenter.pl/catalog/squier/ba...-jazz-bass
Grant Jazz Bass 1970>B.C. Rich Mockingbird Masterpiece>Ibanez SR 500 Custom Tongue>Zoom B3>Marshall MB 4410

MySpace

http://soundcloud.com/parasites-arecki/
Odpowiedz
#22
ponoć niezłe, ale przy zakupie budżetówki wybrałbym się osobiście sprawdzić, czy brzmienie ok i stroi na progach Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#23
mrgreen dzieki Emotka_2755
Grant Jazz Bass 1970>B.C. Rich Mockingbird Masterpiece>Ibanez SR 500 Custom Tongue>Zoom B3>Marshall MB 4410

MySpace

http://soundcloud.com/parasites-arecki/
Odpowiedz
#24
warto, ale najlepiej używkę
Odpowiedz
#25
Jeden z uzytkownikow WDF mial chyba takiego tylko dorzucil sobie mosiezne siodelko i byl dosc zadowolony. Kiedys slyszalem nagranie z proby tego modelu i byl calkiem calkiem. Wszystko na pewno zalezy od wykonania. Jak Ci zabrzmi w sklepie to bedziesz wiedzial ze warto, ale budzetowek lepiej nie brac bez ogrania. Najwyzej zrob jak zaslyszalem chyba od miklo, powiedz maczosowi ze chcesz jakis dobry model i zeby Ci ogral oraz zdecydowal, warto mu zawierzyc raczej, to wprawiony bassman.
Odpowiedz
#26
(04-01-2010, 02:50 PM)Gruby napisał(a): Smile

[Obrazek: DSC_0274www.jpg]

Sweet Smile Chciałbym żeby kiedyś moja basówka miała taką sesję Smile
Odpowiedz
#27
(04-01-2010, 03:41 PM)hubertgal napisał(a): [quote='Gruby' pid='932' dateline='1270133456']
Smile

[...] Chciałbym żeby kiedyś moja basówka [...]
Mnie tyle wystarczy Wink
Odpowiedz
#28
(04-01-2010, 03:48 PM)I.Q. napisał(a):
(04-01-2010, 03:41 PM)hubertgal napisał(a): [quote='Gruby' pid='932' dateline='1270133456']
Smile

[...] Chciałbym żeby kiedyś moja basówka [...]
Mnie tyle wystarczy Wink

W sumie tak też mogłaby być Smile
Odpowiedz
#29
Oto precel:
[Obrazek: precel]
Jak w podpisie Wink
Odpowiedz
#30
A trzeba się od nowa zapisywać? bo ja miałem numer 17 i mi było z nim fajnie Big Grin

Ale jakby co to piszę się z preclem z 2008 roku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości