Efekty, Pedalboardy - zdjęcia, testy, opinie
Gitarowy Ibanez Tube Screamer TS9 - ktoś próbował z basem? Jak wrażenia?
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
Mam kopię
IMHO 808 lepszy (mniej zjada dynamikę)
Tnie pasmo (nie tylko z dołu) ale sam charakter przesteru jest fajny.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Polećcie przester basowy, nie fuzz, bliżej distortion. Boss ODB-3 jest spoko, ale potrzebuję jakiegoś porównania.
Charvel Model 2B
Charvel Eliminator
Aria ZZB Custom
Odpowiedz
(05-03-2015, 04:02 PM)Kotwa napisał(a): Polećcie przester basowy, nie fuzz, bliżej distortion. Boss ODB-3 jest spoko, ale potrzebuję jakiegoś porównania.

Darkglass ?
Odpowiedz
Fulltone do takiej muzyki. Loki z Deathinition stosował i mu się sprawdzało (kopie oczywiście).
Odpowiedz
[Obrazek: 301f4295a4f6ad00m.jpg]

FEnDER SRENDER!


Odpowiedz
(05-03-2015, 08:18 PM)artur napisał(a): [Obrazek: 301f4295a4f6ad00m.jpg]

Naaaajs!Emotka_2755
Jak ten EHX Worm gra z basem?
Odpowiedz
Chcę!

[Obrazek: dm2w_e_v094.jpg]
Odpowiedz
Odpowiedz
(05-09-2015, 03:56 PM)jetofuj napisał(a):
Bardzo fajna ta jagódka! Fajnie reaguje na artykulację. Aczkolwiek ustawienie bez drive'u jest dla mnie słabsze niż czysty.
Mam wrażenie, że ten tone/eq nie tyle wzmacnia dół/górę, co "wybiera" pasmo do przesterowania.
No i GAS na precla znów Wink


Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Tam jest dziwne eq, które nie działa jak "normalne" eq Smile Brzmi dosyć ciemno, ale fajnie, bo nie ma takiej irytującej góry.

Koleś gra dosyć delikatnie - jak się mocniej pierdolnie, to pewnie jeszcze lepiej to zabrzmi.

W kategorii "amp in a box" to wg mnie jedna z najlepszych dostępnych rzeczy.
Odpowiedz
Takiego typu tone/eq jest w Woolly Mammoth i moim zdaniem to geanialna opcja do przesterów Emotka_2755
Na prawdę mnie zaciekawił, a wiesz, że ja z kostkami mam się niezbyt po drodze Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(05-05-2015, 03:00 PM)jetofuj napisał(a): Chcę!

[Obrazek: dm2w_e_v094.jpg]

Nie chce mi się szukać - na co reaguje "RATE"?
Odpowiedz
Na pedał ekspresji zapewne Wink
#edytadziewczynaszamana
Cytat:Expression pedal input for foot control of delay time
*mrgeren*
Odpowiedz
Czyli tak jak myślałem - useless.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości