Efekty, Pedalboardy - zdjęcia, testy, opinie
Ciężko się wypowiadać o kolejności, bo po prostu może to różnie brzmieć w innych ustawieniach i wiele zależy od osobistych preferencji Wink. Osobiście bym przełożył Sansa przed modulacje i verby. Pytanie też czemu EQ w tym miejscu? Nie potrzebujesz takiej kontroli po przesterach i preampie, aby dodawać i odejmować braki, co pozwoli lepiej sterować całym dźwiękiem na koncertach?
OMG
Odpowiedz
Panowie, gdzie tanio i solidnie wyprodukować sobie pedalboard? Szukam takiego 90x40, fajnie jak by było w okolicach/poniżej 3 stówek.
Odpowiedz
Samemu Big Grin.
Generalnie to jest tych firm jak psów. Do tego dochodzą ludzie, którzy dłubią wieczorami w domach. I małe firemki.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
No miałem samemu zamiar, ale teraz uzbrojony w parę efektów jednak stwierdziłem, że szkoda czasu i nerwów na partyzantkę i lepiej zrobić to sobie u kogoś porządnie. Wiem, że firm od zajebania, ale właśnie dlatego liczyłem na jakiś konkret od kogoś może Wink
Odpowiedz
Mam chyba dziesięcioletnią walizkę od Paco. Sciorana nieco, ale trzyma się elegancko. Przy takich gabarytach szukaj lepiej czegoś z dużą ilością nóżek na spodzie. Mam dodatkowy rząd i to poprawia pewność użytkowania Wink.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
na sezon 2018  mrgreen
[Obrazek: 25626905_1369205436522969_81382036797304...e=5AC7B69C]
Odpowiedz
O, oryginał SFT. Szacuneczek.
Odpowiedz
Bez blenda to to nie gra Tongue
Odpowiedz
Gra, gra. I to bardzo ładnie.
Odpowiedz
Blendy się często kończą sygnałem czystym z jakimś tam odklejonym bzyczeniem. Tongue
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
Blendy sa chujowe mrgreen
Odpowiedz
[Obrazek: WHE214.MAIN_-1024x1024.jpg]
Czekam na próbki. Chciałem pork loin i swollen pickle. Szkoda tylko że nie zrobili możliwości mieszania obu z opcją wybierania od czy fuzz w pierwszej kolejności.
Odpowiedz
Takie na razie wystarczy do domu.
[Obrazek: 3znus.jpg]
Stingray4/Tokai Jazz Bass/Greco Precel/Microkorg ->Korg Pitchblack - BF2 - OC2 - OC2 - LPB-1 - CEB - Zoom ms60B - DigiTech bass synth wah - mooer slow engine - TC flashback - SA Manta - Joyo American - Joyo ult drive - Digitech Jamman Stereo -> ASH ABM 300 -> TC RS212
Odpowiedz
Ktoś ogrywał Darkglassa Alfę i Omegę? Korci mnie strasznie, aby na niego wymienić VT + EHX English Muffin'.
OMG
Odpowiedz
Alo. Jaki delay polecacie? Bo temat mi zupełnie obcy jest. Najlepiej jakiś mini i truebypass koniecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości