Klinika GASu
(01-27-2012, 10:48 AM)Burning napisał(a): gibol RD
paskud, ale dzwon:

i takie małe pytanie.. jak można nie lubić Mięsona, lubiąc Godsmack? Wink

A skąd pewność, że to rd ?
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
wy lubicie fendery weterany, ja lubie takich ztyranych weteranów scen:

http://www.ebay.com/itm/2001-Warwick-Thu...7124983377

FEnDER SRENDER!


Odpowiedz
(01-26-2012, 12:02 PM)jb90 napisał(a): Najlepiej będzie jak zakupimy sobie:

[Obrazek: 212_rower_droga_jezdnia_rowerzysta_znak_...dzenie.jpg]

Tak, wrzuć na to sprzęt. I zawieź zimą kilkanaście km do próbowni/gralni tam i z powrotem.
Odpowiedz
JAACA: bo portret nagrywał na RD, zaś antychrysta na grzmotoptaku
teraz używa precla i nadal brzmi genialnie, więc wiosło jest i tak drugorzędne Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(01-28-2012, 06:21 PM)Burning napisał(a): JAACA: bo portret nagrywał na RD, zaś antychrysta na grzmotoptaku
teraz używa precla i nadal brzmi genialnie, więc wiosło jest i tak drugorzędne Wink


Teraz to on gra więcej na gitarze niż na basie Wink Ale skąd masz info na czym nagrywał tą płytkę ? RD Artist miał na jednym teledysku - a za czasów Portrait of an American Family to bardziej chyba smigał na gibonach les paul. Co do użycia tbirda na antychryście to nie był bym taki pewny - czytałem kiedyś wywiad z nim - na pytanie na czym nagrywał płytę odpowiedział, że nie jest do końca pewny bo cały zespół ostro ćpał. Faktem jest jednak, że Twiggy jest zajebistym basistą Emotka_2755
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
to jest tak, że Twiggy z Reznorem napisali muzę na ten kultowy album (AS), a Reznor stwierdził, że brzmieniowo lepiej pasuje tłusty Tbird od dzwoniącego RD, na którego ponoć upierał się Ramirez/White (właśnie ze względu na sentyment do niego po portrecie)
Ogólnie większość tego to i tak "koka i whisky" Wink ale z tego co słyszałem RD przy kilku innych okazjach, to by się zgadzało.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
miałem chwilę rd ale standard - pasyw - i nie dzwonił w sumie aż tak Wink taki trochę tbird - chyba wszystkie basy gibsona mają podobną charakterystykę brzmienia

A to widzieliście ?

http://www2.gibson.com/Products/Electric...-Bass.aspx

Fajny Smile
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
ale to jazzbass przeca.. jazzbassa mam, więc po co?
chodzi mi o koncertowe wiesło na humbuckach (żeby nie brumiło) i o bardziej 'metalowym' wyglądzie
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Spector Rex ? Wink
Odpowiedz
nie znajdę Rex'a starszego ode mnie Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Explo? O to nietrudno powinno być Wink.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
(01-27-2012, 10:43 PM)artur napisał(a): wy lubicie fendery weterany, ja lubie takich ztyranych weteranów scen:

http://www.ebay.com/itm/2001-Warwick-Thu...7124983377

Chciałbym Emotka_2755
(01-28-2012, 10:26 PM)Viking napisał(a): Spector Rex ? Wink

Siedzi 5-tka w KSZ Smile IMHO zajebisty bas za nieduża kasę... Ja już mam w każdym razie Smile
Odpowiedz
(01-28-2012, 10:37 PM)Burning napisał(a): nie znajdę Rex'a starszego ode mnie Wink

Chcesz "koncertowe wiesło na humbuckach (żeby nie brumiło) i o bardziej 'metalowym' wyglądzie"... imo lepszego nie znajdziesz Wink

a tamte dziwne basy co wklejałeś na pewno nie będą starsze niż Rex'y Tongue
(01-28-2012, 10:51 PM)OMSON napisał(a):
(01-27-2012, 10:43 PM)artur napisał(a): wy lubicie fendery weterany, ja lubie takich ztyranych weteranów scen:

http://www.ebay.com/itm/2001-Warwick-Thu...7124983377

Chciałbym Emotka_2755
(01-28-2012, 10:26 PM)Viking napisał(a): Spector Rex ? Wink

Siedzi 5-tka w KSZ Smile IMHO zajebisty bas za nieduża kasę... Ja już mam w każdym razie Smile

też bym chciał, żeby robili leworęczne, to bym już dawno miał Rex'a mrgreen
Odpowiedz
(01-28-2012, 10:59 PM)Viking napisał(a): też bym chciał, żeby robili leworęczne, to bym już dawno miał Rex'a mrgreen

A propos wymiany zdań z Grubym, na temat nierównego gadania strun w Spectorach - jak siedziały u mnie 40HZ, rzeczywiście cienkie ginęły zdominowane grubymi (głośność). Dlatego odczuwałem taki dyskomfort z tymi pickupami, poza samym brzmieniem, które było dziwaczne. Odkąd zainwestowałem w wymianę na 40P5 wszystkie gadają równo... Dzisiaj specjalnie słuchaliśmy z wokalistą, jak gada każda struna i we dwóch stwierdziliśmy, że żadnych nierówności nie słyszymy. Każda gada jednakowo dynamicznie i żywo! Smile
Odpowiedz
Rainbow 
[Obrazek: rickenbacker-4003-jetglo.jpg]
OMG
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości