Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne)
Rainbow 
(03-03-2011, 11:13 PM)Bassman:) napisał(a): Czy ktoś z Poznania dysponuje, lub zna kogoś kto posiada wzmacniacz GK 700 lub 1001, bo bardzo chciałbym przetestować ,

z góry dzięki za odzew

Forumowy Sunny ma owego GK i jest z Poznania Smile Jednak łatwiej go trafić na FB, niż na forum, gdyż nie pojawia się tutaj zbyt często.
OMG
Odpowiedz
Szukam w Warszawie składu hardrockowo/metalowego, czegoś w stylu Godsmack na przykład. Mam 19 lat, własny sprzęt, dużo motywacji, energii i pomysłów. Coverbandy odpadają, chcę tworzyć i przedstawiać ludziom materiał. Z tego powodu kapelki grające raz w tygodniu/raz na 2 tygodnie również odpadają.
Przekazujcie moje namiary dalej, jeśli znacie kapelę, która szuka kogoś od niskich częstotliwości Wink

Kontakt przez PW,
telefon: 600 525 080,
email: piotrek.mail(at)poczta.fm
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
Jakby się obiło o uszy, znajoma w Wawie szuka roboty, wiek 40 lat, wyksz. średnie, doświadczenie - biurowe, ogólna znajomość ofisa, trochę programów graficznych (Ps, illustrator etc.).
Odpowiedz
Poszukuje popsutego urządzenia rack 1U. Pochodzenie dowolne, czy to router, sterownik oswietlenia, automat do pizzy - egal. Grunt zeby byl metalowy i nie glebszy niz 20 cm. Wlasciwie to sama obudowa mi jest potrzebna. Jakby sie komus walało to na PW celem uzgodnienia warunków Smile
GMRs - sansamp PSA 1.1 - TC G-Major - Taurus TH-Cross -TN410
Absynth
Odpowiedz
Szukam zespołu w Poznaniu.

Blues, Bluesrock, klasyczny Hardrock, Soul, Funk
Odpowiedz
Nie Basowe:

Oddam za darmo jeden bilet na mecz euroligi kobiet, reszta świata vs Europa. Nie znam, nie lubię i nie chcę mi się tam iść . Mecz dzisiaj o 17 45 w hali sportowo widowiskowej w Gdyni. Odbiór biletów w centrum Sopotu do godz 17:00.
Odpowiedz
Kumpel poszukuje kapeli na wesele 4.08.2012. W grę wchodzi tylko band grający na żywo na wysokim poziomie, najlepiej z okolic Poznania.

Oferty proszę kierować na PW Big Grin
Zapraszam na stronę mojego bandu Omni mOdO- http://www.facebook.com/OmnimOdO
Odpowiedz


Szukam KONKRETNEJ kapeli

Funkcjonującej, grającej koncerty, i z fajnymi ludźmi Wink

Najlepiej Kraków, Katowice, albo mniej więcej okolice.
Ale jeżeli będzie wystarczająco konkretna to może być nawet Warszawa.

djatri@gmail.com
Odpowiedz
wesel i innych grań bankietowo-chałturniczych się podejmę od zaraz Smile
Odpowiedz
Mam propozycje dla basistów z lubleszczyzny (w sumie nie tylko, jak ktoś chce dojechać to proszę bardzo). Szukam wstępnie zainteresowanego, który zagrałby za mnie wesele w ostatni weekend czerwca. WIem, że termin jest odległy ale wyjeżdzam w tym czasie u muszę już kupić bilety lotnicze dlatego pytam czy ktoś będzie zainteresowany takim czymś. Wesele będzie w miejscowości Żary, oczywiście transport z lubelskiego jest, płatne ok 600-700 zł. Pisać na pw jak ktoś ma wiecej pytań
Mayones Jabba V Classic, Flame CS4, Harley Benton JB75, Langowski Fretless -> TC Electornic BG250 115

www.dbcenter.pl -nowy odświeżony dbcenter.pl już otwarty. Chcesz rabat? To pisz, na pewno dostaniesz !!
www.boogieband.com.pl -  zespół na Twoje wesele Wink

Odpowiedz
dołączę do składu, lub założę zupełnie nowy skład, grającego sludge.
Jeśli ktoś zna muzyków chętnych do grania tłustych, brudnych i walcowatych dźwięków - proszę o kontakt!
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
witam

Szukam wokalisty do kapeli. Rock i takie tam.
Może nas posłuchać na http://myspace.com/vitaminspl
Próby w Rybniku (centrum)

Kontakt:
vitamins@vitamins.pl

pozdrawiam
wajzner
witam, he he, pozdrawiam
Odpowiedz
Gitarzysta do składu soulowo-funkowo-bluesrockowego w Poznaniu poszukiwany. Klawiszowy też by sie przydał.
Odpowiedz
Jeśli ktoś szuka wprawną graficzkę o wielkim talencie, bujnej wyobraźni i wszechstronności to mam kogoś takiego Wink
Chętnie podejmie się zaprojektowaniu okładki płyty, czy czegoś w tym stylu, nawet za bardzo nie zależy jej na kasie, więc myślę że warto spróbować.

Namiary i przykłady prac u mnie na PW
Odpowiedz
(03-20-2011, 09:42 AM)herp napisał(a): Gitarzysta do składu soulowo-funkowo-bluesrockowego w Poznaniu poszukiwany. Klawiszowy też by sie przydał.

Gitarzysta jest

Klawisza tylko nam trza!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości