Tech21 B-HOOD
Boost Bass Chorus

http://www.youtube.com/watch?v=wfGeH5xWO1w
http://www.youtube.com/watch?v=iV0YJ4fMcjc
Ibanez MC 924-Aphex Punch Factory-Chaos Signal Splitter x2:
Manlay Sound Bass King, Source Audio Lunar Phaser, BOSS BF 2B, BOSS BF-3, EarthQuakerDevices Hummingbird,TC Flashback X4 - Eden WT 600-DMNF 4x10, - KUSTOM GROOVE 115C,
kable Laboga, Roland Juno G, BOSS DR-880, Roland Quad Capture,


Odpowiedz
Question 
Pany, w PSA-1 send pętli jest już sygnałem przetworzonym symulacją, czy czystym, który miksowany jest do przetworzonego? Orientuje się ktoś z Was?
Odpowiedz
Oczywiscie ze send jest za preampem (symulacja). Tak się przyjeło w przemyśle żeby send był za preampem, a nie w środku Smile.
Jak chcesz być 100% pewny napisz do tech21 - Mroku przerabiał raz problem z PSA i odpowiedzieli mu błyskawicznie.
GMRs - sansamp PSA 1.1 - TC G-Major - Taurus TH-Cross -TN410
Absynth
Odpowiedz
(09-29-2011, 04:17 PM)benkai napisał(a): Oczywiscie ze send jest za preampem (symulacja). Tak się przyjeło w przemyśle żeby send był za preampem, a nie w środku Smile.
Jak chcesz być 100% pewny napisz do tech21 - Mroku przerabiał raz problem z PSA i odpowiedzieli mu błyskawicznie.

Ano Smile

"In any case, the Effect Send comes after the PSA-1 has created the amp emulations. In other words, if you're not using any effects in the loop (like chorus, delay or reverb), and you run from the Effect Send to, say, an amplifier, it would be the same signal as you get from the left or right 1/4" Outputs. Once you go to an effect from the Send (and add chorus, delay or reverb), the effect's "wet" signal comes back into the Effect Returns, and then goes to the 1/4" and XLR Outputs.

We feel that adding chorus, delay or reverb to the ENTIRE signal can be "too much", so we offer the 50/50 switch so that HALF the PSA tone "stays" in the PSA, and only the other HALF goes though the effects."
Odpowiedz
Haha, wkrótce do Was dołączę!

SansAmp RBI jest mój!


EDIT:
Da się go (RBI) jakoś szybko przepiąć z 110V na 230V? Generalnie jest trafo, ale nie wiem czy chce mi się je taszczyć zawsze...
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
jak sie nie (ja nie wiem czy sie da) da to zawsze jest szansa na wymiane transformatora - http://www.toroidy.pl/ tu wykonaja odpowiedni zamiennik i nie gorszy jakosciowo a jest szansa, ze bedzie lepszy Wink tam trafik nie bedzie duzej mocy, robota to kilka sekund z lutownica i wkretakiem - calkowity koszt operacji ( nowy trans + wysylka + robocizna) nie powinien byc wyzszy niz 100pln
Odpowiedz
Odgapiacz!

Tak na serio- gratulacje, ciekawe czy Ci sie spodoba Smile

btw: przy wpianiu w petle klikaj przycisk z tylu -20 db, inaczej beda zaklocenia Smile. I radze trzymać level na godzinie 11 i w góre, inaczej słabo gada.
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
W pętlę? Nie lepiej w input?
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
(10-19-2011, 07:46 PM)Rumcayz napisał(a): W pętlę? Nie lepiej w input?

Ja wole w input, mozliwe ze Ty bedziesz wolał w pętle Smile. Chodzi o to ze te szumy ją totalnie wykluczaja, dopiero po roku sie zczailem ze przycisk -20db je eliminuje

Na jednym koncercie jakis gosc zapytal mnie jak wpinam, mowie mu ze w input, to on zebym wpinal w samą końcówke, bo inaczej jest chujowo. Nie obchodziło go moje zdanie na ten temat, hehe
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
Będę próbował Wink Zdaje mi się nadanie lampkowego charakteru będzie lepsze na sam koniec, już po ukształtowaniu brzmienia. Zresztą każy tu i tak wie że jaram się tym:

i tym



Ktoś jeszcze ma pojęcie jak to z tym napięciem wygląda?
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Pantera ? SVP II + PSA 1 + Spector + Rex Smile
Odpowiedz
(10-19-2011, 08:40 PM)Viking napisał(a): Pantera ? SVP II + PSA 1 + Spector + Rex Smile

zapomniales o najwazniejszym- piorko i mocny atak...
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(10-19-2011, 09:06 PM)Bolem napisał(a):
(10-19-2011, 08:40 PM)Viking napisał(a): Pantera ? SVP II + PSA 1 + Spector + Rex Smile

zapomniales o najwazniejszym- piorko i mocny atak...

ująłem to jednym wyrazem: Rex

Wink

poza tym piórka to mają kury
Odpowiedz
(10-19-2011, 07:46 PM)Rumcayz napisał(a): W pętlę? Nie lepiej w input?

Najlepiej w wejście na końcówkę Big Grin
Odpowiedz
(10-19-2011, 09:20 PM)Viking napisał(a): poza tym piórka to mają kury

Masz rację - plektron jest trafniejszym określeniem. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości