Dystrybucja Warwick

(12-16-2013, 05:17 PM)BObas napisał(a): Ale slotu na baterię i tak szkoda.

Kolega BObas ma rację. Ten stroik powinien być dwa razy mniejszy, dwa razy tańszy, powinni dodawać zasilacz, baterię.
I powinien mieć miejsce na zapasową baterię, w razie gdyby główna się wyczerpała w trakcie koncertu. Big Grin

Taki zabieg (nie marketingowy marketingowy), że bateria się NIE MIEŚCI.
Tak jak do TC Ditto, Polytune Mini, HOF Mini, Xoticów SL, SP i EP i wszystkich mikrusów w tego typu obudowach. I nikt o to afery nie robi.
Odpowiedz
Dokładnie tak. TC Polytune mini to w sumie jedyna alternatywa...tylko średnio 3 razy droższa.
Odpowiedz
(12-16-2013, 05:17 PM)WarwickPL napisał(a): ok, nagramy jutro i wrzucimy.. ale będzie słabej jakości, bo możemy nagrać tu w Warszawie, co najwyżej telefonem Smile

Mogę jutro wpaść przed próbą z bardzo nisko strojonym basem - chętnie bym obadał, bo jeśli ma to być jakaś konkurencja dla Korga/TC/Bossa musi łapać niskie dźwięki. Szybko i sprawnie.
Czy ma przycisk kalibrowania (jak TC)?
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
(12-16-2013, 05:34 PM)mazdah napisał(a):
(12-16-2013, 05:17 PM)BObas napisał(a): Ale slotu na baterię i tak szkoda.

Kolega BObas ma rację. Ten stroik powinien być dwa razy mniejszy, dwa razy tańszy, powinni dodawać zasilacz, baterię.
I powinien mieć miejsce na zapasową baterię, w razie gdyby główna się wyczerpała w trakcie koncertu. Big Grin

Taki zabieg (nie marketingowy marketingowy), że bateria się NIE MIEŚCI.
Tak jak do TC Ditto, Polytune Mini, HOF Mini, Xoticów SL, SP i EP i wszystkich mikrusów w tego typu obudowach. I nikt o to afery nie robi.

W całej dyskusji rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na wymiary.
Tutaj za 85 zł:
http://guitarproject.pl/p/260/9644/tuner...soria.html

To prawie darmo.
www.deathlotlizard.pl

...the blues are the roots and the other musics are the fruits. Willie Dixon
Odpowiedz
(12-16-2013, 05:29 PM)WarwickPL napisał(a): Z drugiej strony na pewno jest wielu klientów którzy mają już zasilacze i zainteresują się PT 1.

Ja bym chętnie spróbował - koszt żaden praktycznie! Big Grin Interesuje mnie, czy normalnie łapie A0 (27,5Hz)? Polutune sprawdzałem i łapie bez najmniejszego problemu i to bardzo szybko i precyzyjnie (po wcześniejszym wciśnięciu przycisku kalibratora z boku obudowy).

Jesteś w stanie sprawdzić mi to na szybko?

Edit: A zresztą mniejsza z tym - właśnie kupiłem i sam sprawdzę. Jak się nie będzie wyrabiał, to zwrócę. Smile
Odpowiedz
cześć,

uhhh, przepraszam ale jednak nie dam rady wrzucić tego filmiku, z przyczyn niezależnych ode mnie, bardzo żałuję.

Sprawdzić jak radzi sobie z Ao, i czy się go kalibruje, też będę mógł dopiero jutro. Przepraszam za to opóźnienie.

@bratekr: Chętnie bym Cię do nas zaprosił, ale na razie nie ma u nas sprzętu, więc tak naprawdę niezbyt jest sens..



Nie kalibruje się, według specyfikacji, powinien dać radę w Ao, jutro to sprawdzę.
Zapraszam do polubienia polskiego profilu dystrybucji Warwick na facebooku. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami, innowacjami, oraz lepiej rozeznasz się w muzycznym świecie.

https://www.facebook.com/warwickdistributionPL



Odpowiedz
(12-16-2013, 09:34 PM)OMSON napisał(a): Ja bym chętnie spróbował - koszt żaden praktycznie! Big Grin Interesuje mnie, czy normalnie łapie A0 (27,5Hz)? Polutune sprawdzałem i łapie bez najmniejszego problemu i to bardzo szybko i precyzyjnie (po wcześniejszym wciśnięciu przycisku kalibratora z boku obudowy).

Jesteś w stanie sprawdzić mi to na szybko?

Edit: A zresztą mniejsza z tym - właśnie kupiłem i sam sprawdzę. Jak się nie będzie wyrabiał, to zwrócę. Smile

daj znać jak działa, jak jest ok to też wezmę w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
Dobra, mam go znów.

Więc tak, ze wskazówką, coś mi się pomyliło, działa dokładnie tak jak diody. Dodatkowo, kiedy dźwięk stroi - zmienia się też kolor podświetlenia na zielony.

Co do niskich strojów.. na flażoletach złapie Ao, rozumiem że Ao to Drop A? Tylko, że ja sprawdzałem przez Whammy DT, więc może przy grubych strunach zareaguje inaczej.. sam nie wiem..

Drogie tunery, są od niego trochę szybsze, ale spełnia swoją rolę i za tą kasę jest to ciekawa propozycja. Smile
Zapraszam do polubienia polskiego profilu dystrybucji Warwick na facebooku. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami, innowacjami, oraz lepiej rozeznasz się w muzycznym świecie.

https://www.facebook.com/warwickdistributionPL



Odpowiedz
(12-20-2013, 12:23 PM)WarwickPL napisał(a): Co do niskich strojów.. na flażoletach złapie Ao, rozumiem że Ao to Drop A?

Nie. Bez dropowania akurat, ale mniejsza o to. Chodzi o A0 27,5Hz po prostu. Jak łapie to ok, jak nie to słabo. Polytune łapie bez konieczności wydobywania flażoletu.
Odpowiedz
Czy to tylko mi się wydaje, że sprawdzanie strojenia po uprzednim przestrojeniu basu za pomocą Whammy DT nie jest hm... bezsensem? Smile
Odpowiedz
(12-20-2013, 12:31 PM)Maciejeq napisał(a): Czy to tylko mi się wydaje, że sprawdzanie strojenia po uprzednim przestrojeniu basu za pomocą Whammy DT nie jest hm... bezsensem? Smile

Nie tylko.
Odpowiedz
dlaczego? Smile Mam za cienkie struny, żeby inaczej przestroić, więc zrobiłem jak mogłem..

Ale nasz specjalista od produktów, właśnie odpisał mi że łapie Ao. Sprawdzał na 7-mio strunowej gitarze i na corvette $$ i jemu łapie, nawet przesłał zdjęcia.. ale nie będę chyba wrzucał, bo tylko widać tam że tuner wskazuje A
Zapraszam do polubienia polskiego profilu dystrybucji Warwick na facebooku. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami, innowacjami, oraz lepiej rozeznasz się w muzycznym świecie.

https://www.facebook.com/warwickdistributionPL



Odpowiedz
W sumie zadanie było banalne: przekręcić klucz od grubej struny uzyskując A0. Smile Zadanie na 30 sek roboty wliczając sprawdzenie działania tunera...
(12-20-2013, 12:37 PM)WarwickPL napisał(a): na corvette $$ i jemu łapie, nawet przesłał zdjęcia.. zaraz wstawię

No chyba, że tak Smile
Odpowiedz
(12-20-2013, 12:37 PM)WarwickPL napisał(a): dlaczego? Smile Mam za cienkie struny, żeby inaczej przestroić, więc zrobiłem jak mogłem..

Cyfrowo przestrojony dźwięk (z pomocą Whammy) ma mniej alikwot niż ten ze struny, logiczne, że tunerowi łatwiej go złapać.\
Odpowiedz
Omson, co Ty za sznurki masz, ze w A standard lecisz? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości