Dystrybucja Warwick
Z całym szacunkiem dla mojego kunsztu szyderczego, nie jestem w stanie wymyślić nic co było by lepsze od tego, co sam sobie do tej pory zrobiłeśSmile

Emotka_2755
Odpowiedz
(12-27-2013, 10:20 PM)groza napisał(a): Z całym szacunkiem dla mojego kunsztu szyderczego, nie jestem w stanie wymyślić nic co było by lepsze od tego, co sam sobie do tej pory zrobiłeśSmile

Emotka_2755

No to bardzo się cieszę... mrgreen Wreszcie udało Ci się podniecić czymś innym, niż tani poklask za przekomiczne historyjki, którymi raczysz nas od dłuższego czasu na forum... Wink Emotka_2497
Odpowiedz
WyluzujSmile

A tunerek sobie taki kupię - w sumie mam polytune i w zoomie tez tuner, ale przyda się na zapasowy/do domu.
Odpowiedz
(12-27-2013, 10:34 PM)groza napisał(a): WyluzujSmile

Ale ja jestem całkiem wyluzowany. Smile Tuner polecam oczywiście. Emotka_2755
Odpowiedz
(12-27-2013, 10:32 PM)OMSON napisał(a): No to bardzo się cieszę... mrgreen Wreszcie udało Ci się podniecić czymś innym, niż tani poklask za przekomiczne historyjki, którymi raczysz nas od dłuższego czasu na forum... Wink Emotka_2497

:facepalm:
Odpowiedz
(12-27-2013, 11:57 PM)Basstard napisał(a): :facepalm:

I wpadłeś na to między chęcią wieszania ŁorłikaPL na suchej gałęzi, a rozwodzeniem się nad stawianiem kloca w mordce? mrgreen
Odpowiedz
Wpieprzę się bez pardonu w temat tylko po to, żeby pogratulować odkrycia nowego zastosowania tunera.
Liczę na to, że post Omsona numer 7000 będzie uszczypliwym komentarzem na mój temat. ;]
Zapnij pasy, do całkowitej negacji istnienia pozostały 4 posty.

http://majorkong.bandcamp.com/
Odpowiedz
(12-28-2013, 01:00 AM)domelius napisał(a): Wpieprzę się bez pardonu w temat tylko po to, żeby pogratulować odkrycia nowego zastosowania tunera.
Liczę na to, że post Omsona numer 7000 będzie uszczypliwym komentarzem na mój temat. ;]

Baton, Baton... mrgreen
Odpowiedz
Nie każdy musi wiedzieć jak działają tunery podłogowe. Ja na przykład przez długi czas nie miałem pojęcia, że odcinają sygnał.

Omson, co Ty tak dziś naskakujesz na wszystkich? Wink
Odpowiedz
(12-28-2013, 01:22 AM)Dragonaut napisał(a): Nie każdy musi wiedzieć jak działają tunery podłogowe. Ja na przykład przez długi czas nie miałem pojęcia, że odcinają sygnał.

No wiesz, ja napisałem wyraźnie, że też nie miałem jak dotąd żadnego tunera. Zadałem proste pytanie, a jakże kompromitujące w skutkach... mrgreen

(12-28-2013, 01:22 AM)Dragonaut napisał(a): Omson, co Ty tak dziś naskakujesz na wszystkich? Wink

Myślałem, że tak się lubią bawić... mrgreen


Edit: A sorry - teraz załapałem! mrgreen Chodzi o to, żeby bawić się nie swoim kosztem...
Odpowiedz
(12-28-2013, 01:22 AM)Dragonaut napisał(a): Nie każdy musi wiedzieć jak działają tunery podłogowe. Ja na przykład przez długi czas nie miałem pojęcia, że odcinają sygnał.

ile tysięcy postów wtedy miałeś? ;]
Zapnij pasy, do całkowitej negacji istnienia pozostały 4 posty.

http://majorkong.bandcamp.com/
Odpowiedz
(12-28-2013, 02:12 AM)domelius napisał(a):
(12-28-2013, 01:22 AM)Dragonaut napisał(a): Nie każdy musi wiedzieć jak działają tunery podłogowe. Ja na przykład przez długi czas nie miałem pojęcia, że odcinają sygnał.

ile tysięcy postów wtedy miałeś? ;]

Dwa razy mniej niż repów.
Odpowiedz
Nie wiem, ale czy każdy musi wiedzieć jak działa tuner podłogowy? mrgreen
Odpowiedz
A nie miałeś ich wczoraj więcej tych punktów?

Omson trochę dystansuSmile
(12-28-2013, 11:31 AM)Dragonaut napisał(a): Nie wiem, ale czy każdy musi wiedzieć jak działa tuner podłogowy? mrgreen

TAK Smile

Ale bez kitu - ja nie pamiętam koncertu w którym bas by mi stroił po 4 numerach. Tuner był pierwszym "efektem" który kupiłem i nie ma opcji bym grał koncert bez niego.

Na każdym plenerze jak wieje to jest duża szansa, że będą nagłe zmiany temperatury - tutaj zwłaszcza Gibsony potrafią się rozstroić błyskawicznie. 36,6 też robi swoje i np. na próbie jak zdejmuję bas po godzinie grania i robimy przerwę na próbie to jak wracam to jest wszystko minimalnie wyżej.

Pamiętam jak w 2007 czy 8 gitarzysta FBF dostał wyróźnienie na festiwalu Riedla bo w trakcie numeru dostroił gitę nie przerywając grania - Jurecki potem dowcipnie zauważył, że jest mu za to wdzięczny bo jako jedyny zespół stroiliśmySmile

Zresztą dlatego należy uznać produkt warwicka za wybitnie zajebisty - być może dzięki niemu poziom kultury muzycznej w tym kraju ciut się poprawiBig Grin
Odpowiedz
Groza, wasz gitarzysta miał to? Big Grin
[Obrazek: azb5RDN_460sa.gif]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości