A może by tak każdy pokazał swoją gębę podczas gry!
(06-07-2011, 12:10 PM)Bolem napisał(a):
(06-07-2011, 11:35 AM)asmo napisał(a): Ja też jestem krótkowidzem, ale noszę okulary/soczewki zamiast mieć duże :d

Kumple na wf zawsze ściągali soczewki, myslalem ze to przeszkadza. Poza tym są drozsze od okularow i jakos mam uprzedzenia. Moze zmienie niedlugo zdanie Smile

Ja z kolei soczewki noszę tylko na koncertach i na wfach. A poza tym nie rozstaję się z okularami Tongue Ja jadę na jednodniowych, muszę mieć dwa komplety, bo jedno oko widzi gorzej. Za kwartał wynosi mnie to jakieś 150 zł?
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
300 złotych i nowe okulary mam. A do bramki jeszcze trafię Big Grin.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
(06-07-2011, 12:12 PM)asmo napisał(a): Ja z kolei soczewki noszę tylko na koncertach i na wfach. A poza tym nie rozstaję się z okularami Tongue Ja jadę na jednodniowych, muszę mieć dwa komplety, bo jedno oko widzi gorzej. Za kwartał wynosi mnie to jakieś 150 zł?

no, a okulary zmieniasz raz na 2 lata (jesli Ci się pogłębia wada, jesli nie to rzadziej) i wydajesz na nie jakies 300-400 zeta Smile

ale offtop, cholera

Bartekr mnie wyprzedzil Emotka_2755
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(06-07-2011, 12:23 PM)Bolem napisał(a):
(06-07-2011, 12:12 PM)asmo napisał(a): Ja z kolei soczewki noszę tylko na koncertach i na wfach. A poza tym nie rozstaję się z okularami Tongue Ja jadę na jednodniowych, muszę mieć dwa komplety, bo jedno oko widzi gorzej. Za kwartał wynosi mnie to jakieś 150 zł?

no, a okulary zmieniasz raz na 2 lata (jesli Ci się pogłębia wada, jesli nie to rzadziej) i wydajesz na nie jakies 300-400 zeta Smile

ale offtop, cholera

Bartekr mnie wyprzedzil Emotka_2755
Okulary:
Oprawki zmieniam dość rzadko, za to szkła dość często, bo wada mi się szybko zmienia, średnio co jakieś 5-6 miesięcy od dobrych kilku lat. Dlatego te koszta są większe u mnie trochę Tongue

Jeśli chodzi o soczewki, o ile nie masz problemów z suchością oka, to super rozwiązanie. Jeśli masz na każde oko inną wadę, to taki komplet 2 opakowań po 30 soczewek starczy Ci na 30 koncertów/wfów/okazji, kiedy Ci okulary wadzą. No i nie musisz się martwić, że rozpieprzysz sobie okulary, pozostając bez okularów w ogóle i z koniecznością wydania dodatkowej kasy Big Grin

Dobra, koniec offtopa, jak coś, to piszcie na PW Tongue Chyba, że zakładamy bhood of mam słaby wzrok mrgreen
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
ha! trza było tyle konicuha nie walic Tongue

FEnDER SRENDER!


Odpowiedz
http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,49021...detal.html takie tam, do pośmiania Wink
Maruszczyk Elwood X5A + Euphonic Audio iAMP 800 + NoisyBox 48
Odpowiedz
(06-08-2011, 03:17 PM)aLibaBass napisał(a): http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,49021...detal.html takie tam, do pośmiania Wink

tan laney podstawiany? bo z mkl grał na podobnym Big Grin

Odpowiedz
Sprzęt miejscowy. Unplugged było. Co zresztą słychać zwłaszcza na końcu Big Grin
Maruszczyk Elwood X5A + Euphonic Audio iAMP 800 + NoisyBox 48
Odpowiedz
do "Anka"

08.06.2011 17:35
~Burning


dopóki TV będzie kazało grać z playbacku nic się nie zmieni, a triumfy będą święcić kolejne Cerekwickie i Brodki :/
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Big Grin chyba się zakochałem w Ance. Dzwonię pod 080620111728.

Ejo. Burn... Mam to jako przytyk traktować? Big Grin
Maruszczyk Elwood X5A + Euphonic Audio iAMP 800 + NoisyBox 48
Odpowiedz
aLibaBass: nie do Ciebie, bo choć wasze granie nie trafia w mój gust, nie uważam go za szmirę.
To przytyk do faktu, że promuje się głównie szmirę i tnie koszty gdzie się da, bo w 'muzyce' liczy się zysk, mimo, że powinna być sztuką Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
No niestety. Hajs przerażająco wpływa na sztukę. A może nawet nie wpływa na nią samą, co zakłóca jej odbiór. OD oceniania naszej muzy się powstrzymuję. Bo kto wie, jakie są kolejne literki po 'SZ' w tym wypadku. Smile

Maruszczyk Elwood X5A + Euphonic Audio iAMP 800 + NoisyBox 48
Odpowiedz
Chwalę się bratankiem Wink
Jakby kto nie wiedział - bębniarz.


Odpowiedz
(06-08-2011, 03:40 PM)Burning napisał(a): do "Anka"

08.06.2011 17:35
~Burning


dopóki TV będzie kazało grać z playbacku nic się nie zmieni, a triumfy będą święcić kolejne Cerekwickie i Brodki :/

Ej no, nowa Brodka nie jest zła Emotka_2755
Odpowiedz
Ostatnie granie, ja i moja lof Heart
[Obrazek: 251198_10150200527343191_107920658190_71...7039_n.jpg]


Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości