A może by tak każdy pokazał swoją gębę podczas gry!
[Obrazek: 559325_4570278502565_1162493092_n.jpg]

Z ostatniego koncertu <3
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
(03-31-2014, 01:39 PM)JA_cek napisał(a): Moja ruchoma mordka w tefałpe Olsztyn Big Grin

(chyba nie da się osadzić, więc link: http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/inf...0/14599890

i oglądamy od 10 minuty. (niestety po reklamach...)

Gratulacje!!!

(04-01-2014, 11:13 AM)Karol napisał(a): chodziłem do szkoły z dziewczyną, która miała na nazwisko Au Wink

Azjatka?
Odpowiedz
Śledż, jak mogłaś Tongue Teraz już nikt nie skomentuje moich fot Big Grin
Foch Big Grin :mrgreen
Nie będziesz tam jakimś poetą
Tylko najgorszym na świecie...

Polubcie Spare Bricks na fb Wink
www.sparebricks.pl

Odpowiedz
Jeżu kolczasty, Śledź, ale pasztet z Ciebie.
Odpowiedz
a tego, Basstard, dzięki za gratulki - koncert był fantastyczny, zwłąszcza, że widownia była wypełniona po brzegi i jeszcze trochę osób stało - jakies tańce na balkonie odchodziły i w ogóle, rozmach organizacyjny zrobił na mnie ogroomne wrażenie.
Fajnie się gra dla pełnej widowni.

A co z tym projektem floydowym, o którym kiedyś wspominałeś?
Nie będziesz tam jakimś poetą
Tylko najgorszym na świecie...

Polubcie Spare Bricks na fb Wink
www.sparebricks.pl

Odpowiedz
(04-01-2014, 11:37 AM)Basstard napisał(a): Jeżu kolczasty, Śledź, ale pasztet z Ciebie.

Nawet nie próbuj, i tak nie masz szans!
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
(04-01-2014, 11:40 AM)JA_cek napisał(a): A co z tym projektem floydowym, o którym kiedyś wspominałeś?

Weź mnie nie wkurwiaj.

(04-01-2014, 11:41 AM)sledz napisał(a):
(04-01-2014, 11:37 AM)Basstard napisał(a): Jeżu kolczasty, Śledź, ale pasztet z Ciebie.

Nawet nie próbuj, i tak nie masz szans!

Nawet nie mam zamiaru. Bardzo nie mój typ, dramatycznie wręcz Tongue
Odpowiedz
ruchome obrazki Smile



Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
Paczki Warwicka = muli! *mrgeren*

Ale lajka daję.
I do ulubionych.
Dobry numer to jest Emotka_2497
Odpowiedz
No w końcu jakiś wokalista nie wyglądający jak menelSmile
Odpowiedz
No właśnie... na stacku warwicka grał koleżka z poprzedniej kapeli. I tak się ostały na scenie. I teraz wygląda jakbym grał na warwicku Sad
A koleś nie czyta forum i jeszcze nie wie, że to nie może zabrzmieć. W dodatku gra na Ibanezie BTB. Serio.. Miałem mu pokazać nasze forum ale nie mogę. Nie mogę zniszczyć mu dzieciństwa...
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
(04-01-2014, 11:13 AM)Karol napisał(a): chodziłem do szkoły z dziewczyną, która miała na nazwisko Au Wink
marzylbym o takim
Odpowiedz
Ja już bym wolał "Ałć" Big Grin
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
U mnie też poszło do ulubionych, bardzo wpada w ucho! Smile
Odpowiedz
Dzięki Emotka_2755
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości