Godni polecenia kontrahenci z sieci
SUVV NIECHAJ BĘDZIE POLECONY!!!!
Odpowiedz
(12-10-2010, 08:45 AM)SUVV napisał(a): Inny użyszkodnik -brodarek...
Tego faceta nie da się ocenić inaczej, jak tylko - zajebisty gość Exclamation Emotka_2755
Polecam go z czystym sumieniem... i do grania, gadania, interesów i zrobienia browara. Wink


Ło matko! Dawno się tak nie rumieniłem.
Interesy z Michałem to czysta przyjemność.
Bardzo polecam!
Odpowiedz
no to z pełną świadomością polecam kolegę Basstarda. Sprzęt bardzo ładnie spakowany, szybka wysyłka, świetny kontakt i w ogóle teraz muszę się tylko spuścić do racka, bo mu to obiecałem... Wink

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
(12-10-2010, 08:45 AM)SUVV napisał(a): Inny użyszkodnik -brodarek...
Tego faceta nie da się ocenić inaczej, jak tylko - zajebisty gość Exclamation Emotka_2755
Polecam go z czystym sumieniem... i do grania, gadania, interesów i zrobienia browara. Wink

Popieram i podpisuję się pod tym!

(12-11-2010, 11:24 AM)ANTonio napisał(a): no to z pełną świadomością polecam kolegę Basstarda. Sprzęt bardzo ładnie spakowany, szybka wysyłka, świetny kontakt i w ogóle teraz muszę się tylko spuścić do racka, bo mu to obiecałem... Wink

Emotka_2755

Ha mrgreen Ja też polecam ANTonia Big Grin Bardzo miło, nader konkretnie, wpłata szybka deal udany, wszystko gro Smile
Odpowiedz
Panowie...

chciałbym tu polecić z całego serca Pana Bo Pirruccello z firmy Hanson pickups / Lakland basses.

Człowiek bardzo miły, kontaktowy, na maile firmowe odpisywał nawet nocą a gdy sytuacja stała się patowa i nikt w Polsce, Europie i sklepach amerykańskich nie mógł pomóc - potrzebne rzeczy wysłał za free Emotka_2755
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
Polecam Netslawek za udany i szybki dil! Przy okazji bardzo sympatyczny człowiek.
Odpowiedz
marek HAGA - konkretnie!
Odpowiedz
Mazdah Emotka_2755

Wszystko ok!
Odpowiedz
polecam haraszo
wsjo haraszo! szybka wpłata, dobry kontakt itd itp Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
poraz kolejny polece SUVVa i Rumcayza!

Emotka_2755
Odpowiedz
paka... znów niech będzie wychwalony Emotka_2755
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
Polecam Pinio - fantastycznie potrafi zrobić kabla.
Odpowiedz
forumowicz JAACA
polecam,
Adam Małysz.
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
macius - Polecam Emotka_2755
Odpowiedz
polecam uzytkownika almado, bezproblemowy dealWink

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości