08-15-2011, 02:56 PM
(08-15-2011, 11:32 AM)Criswell napisał(a): Faktycznie zamiata. Dzięki za wszystkie rady. Będę próbował. Tak na marginesie, to mój entuzjazm do podów już dawno wygasł. Powoli badam rynek szukając alternatywy, choć obawiam się, że jej nie ma. "Sprawdzałem" - nie mam możliwości ogrania, więc na razie jutubowo - eleven rack i fractal axe coś tam (wiem, że to do gitary, ale jestem jednoosobową kapelą). Stosunek ceny, do tego co oferują te urządzenia jest tragiczny. Guitar rigi itp też nie zachwycają. E tam.
Wydaje mi się, że do domu wystarczy Ci ten interfejs, który masz. Po prostu emulacje Line6 są takie jak opisałeś (fajne same ze sobą, a w miksie słabo się sprawdzają). Chociaż to też jest może kwestia "czuja", jak tym pokręcić (ja się przyznaję, że go nie mam).

Mnie się podobają emulacje od IK Multimedia (Ampeg SVX, AmpliTube Metal), chociaż bardzo ładnie wypada emulator od Audiffexa tj. ampLion, (basowy Gallien-Krueger jakoś mnie ucieszył i następnie odpuściłem - mam swój wypracowany preset w SVX, a że jestem jestem leniwy...).

