CLED ERROR SRV #001
#1
Mam taki problem przy instalacji nuendo, że wywala mi cled error i nic się nie da ruszyć dalej. Miał ktoś coś podobnego?

Nuendo 4
Vista ultimate x64
karta emo tracker pre
stery asio4all

spróbuję jeszcze dziś jakiegoś nowego cubase zainstalować, ale z tego co już znalazłem w necie to raczej sytuacja się powtórzy.

Zmiana windy na 32bit, czy idzie jakoś z tym sobie poradzić?
Odpowiedz
#2
(09-15-2011, 12:16 PM)DEFENCE napisał(a): Mam taki problem przy instalacji nuendo, że wywala mi cled error i nic się nie da ruszyć dalej. Miał ktoś coś podobnego?

Nuendo 4
Vista ultimate x64
karta emo tracker pre
stery asio4all

spróbuję jeszcze dziś jakiegoś nowego cubase zainstalować, ale z tego co już znalazłem w necie to raczej sytuacja się powtórzy.

Zmiana windy na 32bit, czy idzie jakoś z tym sobie poradzić?

"When you have the SERV #001 CLED error then start task manager (Ctrl-Shift-Esc keys) this will unlock th e mouse pointer and you can clik the error away. Still your taskbar is locked. Open in task manager a new task put in the entry line msconfig. You'll get a dialog screen look in the tab called start up for double entries. I installed Cubase and found this fill twice TINTSETUP, switch one off (unmark) and restarted. If all went well CLED error is gone.

Kiedy otrzymasz błąd SERV #001 CLED uruchom Manager zadań (klawisze Ctrl+Shift+Esc), powinna się odblokować mysz i możesz zamknąć okienko błędu. Wybierz z menu "Plik" opcję "Nowe zadanie" i wpisz

msconfig

W otwartym okienku (na zakładce Uruchamianie) szukaj podwójnych wpisów. No. jeśli masz Cubase to mogą być dwa TINTSETUP, wyłącz jeden z nich (odznacz haczyk), kliknij OK i ponownie uruchom komputer. "
Odpowiedz
#3
Wiem wiem, google był pierwszy i już tego próbowałem (tak głupi chyba jeszcze nie jestem)
U mnie wygląda to zupełnie inaczej, bo:

1. Myszka się nie blokuje
2. TINTSETUP nie mam w ogóle

wywala mi cled i nie instaluje dalej nuendo w msconfig uruchamianie mam cled odznaczony i nic to nie wnosi do tematu.

Zainstalowałem cubase 5 i problemu nie ma. Na razie to mam trudności ze skonfigurowaniem tego tak jak miałem wcześniej, ale pogrzebiemy, zobaczymy Big Grin

Dzięki za odzew
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości