Allen&Heath ZED 436
#1
Witam.

Wraz z zespołem przymierzamy się do kupna nowego miksera. Jednym z kandydatów jest właśnie Allen&Heath ZED 436. Miał ktoś z nim styczność? Przez mikser będzie szło wszystko od bębnów na wokalu kończąc. Chyba, że możecie polecić coś zupełnie innego, cena w jakiej oscylujemy wynosi 6,5 tys. taki posiadamy budżet. Mikser będzie współpracował z paczkami i końcówką Dynacorda. Czekam na Wasze sugestie i opinie Smile Mam nadzieję , że w odpowiednim dziale zamieściłem ten post Big Grin

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Chociaż bezpośredni eksport do DAW, czy nagrywanie na pendrive'a osobnych ścieżek to mocno kusząca opcja w tej cenie do robienia bootlegów z koncertów w klubach czy na plenerach.
ccnatraining ccna training
braindumps free brain dumps
Certkiller http://certkiller.us/

Odpowiedz
#3
za 6 kafli macie yamahę 01 Big Grin i choć nie jestem fanem tego miksera, to cyfra daje duże możliwości, do zeda potrzebujecie peryferia, w 01 macie to wszystko. jedna wada: 01 to już dość przestarzała technologia i na pewno będą się z niej wycofywać.
jak dołożycie jeszcze 2 kafle to macie allena Qu-16 - moim zdaniem wypas Big Grin

linki: yamaha 01

allen&heath

a cha istotna sprawa: ile kanałów potrzebujecie? aż 32?
przez te usb nie wyślesz wielośladowo, a miks stereo.
Swoją drogą - bardzo lubię analogowe alleny - zrobiło się na nich wieeele sztuk (może nie na zed a na ML i GL, niemniej jednak zed to całkiem udana seria)
Nie będziesz tam jakimś poetą
Tylko najgorszym na świecie...

Polubcie Spare Bricks na fb Wink
www.sparebricks.pl

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości